Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Z Fold 2 Unpacked etkinliği ŞİMDİ CANLI - buradan izleyin

Samsung Galaxy Z Fold 2 Unpacked etkinliği ŞİMDİ CANLI - buradan izleyin

Yeniden başlatılana kadar olan takibi bekliyordukSamsung Galaxy FoldUzun bir süredir ve son olarak, 10:00 AM ET / 15pm BST / 07:00 PT, yeni telefonun canlı yayın videosu aracılığıyla piyasaya sürüldüğünü göreceğiz.


Bu lansman, aşağıdaki videoda tamamı izlenebilen Samsung Galaxy Unpacked Part 2'de gerçekleşiyor. İzlemek için videoyu tıklamanız yeterlidir.Samsung Galaxy Z Katlama 2olduğu gibi başlatın.

Samsung Galaxy Z Fold 2 etkinliği resmi Samsung Newsroom'da duyuruldu ve etkinlik bilgileri şu şekilde:

'Galaxy Z Fold2'nin çığır açan özelliklerini keşfetmek için bugün 1 Eylül Salı saat 10: 00'da ET & lsquo; Galaxy Z Fold2: Unpacked Part 2' etkinliği için bize katılın '

Bu etkinlik, Samsung'un 1.Bölüm etkinliğini takip ediyor.Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G. Bu hemen kendini Pingtwitter'lere ittien iyi telefonlarveen iyi Android telefonlarsatın alma rehberleri. Fold 2'den de aynı seviyede performans bekliyoruz, bu yüzden gözünüzü Pingtwitter'lerde tutunen iyi katlanır telefonlarkılavuz.


Samsung Galaxy Z Fold 2 fiyatı

Şu anda Samsung Galaxy Z Fold 2'nin ne kadar perakende satış yapacağını bilmiyoruz. Bununla birlikte, bildiğimiz şey, Galaxy Z Fold 2'yi 1 Eylül'den itibaren, Unpacked Part 2 etkinliğinden sonra ön sipariş verebileceğinizdir.

Dört gün önce, Galaxy Z Fold 2'nin fiyatı sızmıştı.Bu sızıntılar şunu belirtti:Fold 2'nin maliyeti '2000 avronun biraz altında' olacaktı ki bu bizim aklımızda 1.999 avro demek.


Orijinal Fold, 1.900 £ / 1.980 $ / 1.999 € başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürüldü, bu nedenle bu fiyat doğru olsaydı, yeni sürüm için tam olarak aynı fiyat noktasına bakıyoruz.

Bununla birlikte, diğer söylentiler, yeni Fold'un 2.100 € lansmanını görebileceğimizi söyledi, bu yüzden şu anda hiçbir şey kesin değil. Umarım sürpriz bir düşük fiyat noktası görebiliriz.


Samsung Galaxy Z Fold 2 çıkış tarihi

Resmi Samsung Galaxy Z Fold 2 çıkış tarihi henüz açıklanmadı - bugün Samsung Unpacked Part 2 canlı yayını sırasında öğrenmeyi umduğumuz şeylerden biri bu.

Bununla birlikte, teknoloji spikeri Evan Blassşunu belirttiTelefonun gerçek lansmanı 18 Eylül 2020'de yapılacak, yani ön sipariş veren kişiler telefon ellerine geçene kadar birkaç hafta bekleyecekler.

Samsung'un baş sızıntısı olan Iceuniverse, Galaxy Z Fold 2'nin mağaza raflarında mevcutaynı basketbol sahasındaki buluşma, 20 Eylül 2020'nin kendisinden bir sızıntı olduğunu belirterek, telefonları insanların elinde görmeyi bekleyebileceğimiz tarih oldu.

Ön siparişlerin açılışı ile telefonlar arasında iki haftalık bir boşluk, Pingtwitter'te bize doğru geliyor gibi görünüyor, ancak ön siparişlerin genel satıştan bir veya iki gün önce tamamlanmasını beklememiz muhtemel.


Samsung Galaxy Z Fold 2 renk yelpazesi

Sektörden haberci Max Winebach,bir dizi resmi renderSamsung Galaxy Z Fold 2'nin çok çeşitli renk seçenekleriyle satışa sunulacağı. Bu renkler esas olarak cihazın menteşesine kadar uzanıyor, gümüş, altın, kırmızı ve mavi mevcut.

Gerçek telefon kasasının rengine gelince, siyah ve bronz söylentiler var. Ancak şu anda belirsiz olan şey, bu renk gruplarının belirli kombinasyonlara kilitlenip kilitlenmediği veya isteğe göre karıştırılıp eşleştirilip eşleştirilebileceğidir. Ayrıca, belirli renk yollarının diğerlerinden daha pahalı olup olmayacağı da bilinmemektedir.

Galaxy Z Fold 2'nin özel bir sürümüvardırzaten duyuruldu - Galaxy Z Fold 2 Thgom Browne Edition. Telefonun bu sürümünün standart Fold 2'den önemli ölçüde daha pahalı olmasını bekliyoruz. Bu telefon aşağıdaki fragmanda tam olarak görüntülenebilir.

Samsung Galaxy Z Fold 2 ön siparişleri

Şu anda Samsung Galaxy Fold 2 ön siparişleri açık değil, ancak açık olan ön siparişler için ön kayıt. Bu, doğrudan Samsung'un resmi web sitesinde gerçekleştirilebilir.

Şu anda piyasada bulunan en iyi Samsung Galaxy Fold fırsatları için, bugün sunulan en uygun fiyatlı teklifleri gösteren aşağıdaki fiyatlandırma tablosunu kontrol ettiğinizden emin olun.

5 fiyattan 5 teklif gösteriliyor Sırala Önerilen Fiyat (düşükten yükseğe) Fiyat (yüksekten düşüğe) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Satıcı adı (A'dan Z'ye) Satıcı adı (Z'den A'ya) Samsung Galaxy Fold (512GB 12GB RAM) 1 Samsung - Galaxy Fold ... Amazon $ 961.99 $ 858 Samsung Galaxy Fold'u Görüntüle (512GB 12GB RAM) 2 Samsung - Galaxy Fold ... Amazon $ 992.48 $ 858 Samsung Galaxy Fold'u Görüntüle (Siyah) 3 Samsung - Galaxy Fold. .. En İyi Satın Al 1,979,99 $ 1,379,99 $ Samsung Galaxy Fold (Gümüş) 4 Samsung - Galaxy Fold ... En İyi Satın Al 1,979,99 $ 1,379,99 $ Samsung Galaxy Fold (512 GB 12 GB RAM) 5 Samsung Galaxy Fold SM-F900F ...