Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Huawei Mate X2 kapağı kırarken Samsung Galaxy Z Fold 3 ölüm darbesi hazırlandı

Huawei Mate X2 kapağı kırarken Samsung Galaxy Z Fold 3 ölüm darbesi hazırlandı

Geçen ay ya da öylesine büyük haber açısındankatlanabilir telefonlaretrafındaki hype artıyorSamsung Galaxy Z Katlama 3, Birlikteilk bakış videosubize yeni katlanır telefonun ne kadar kaygan olduğunu gösteriyor.


Ancak az önce olduğu gibiÇin sosyal medya sitesi Weibo'da onaylandı, bu hype treninin arka planında, Huawei Mate X2 katlanır telefonu bir saldırıya hazırlanırken, ölümcül yeni bir Samsung Galaxy Z Fold 3 rakibi vurmayı bekliyordu.

Resmi Weibo teaser açıklamasında aşağıda kısmen görülebilen Huawei Mate X2, şimdi en büyük yıllık olan Mobil Dünya Kongresi Şangay'ın başlamasından bir gün önce olan 22 Şubat 2021'de zincirden çıkarılacak. Çin'de telefon şovu.

Ve katlanır telefon hayranları için heyecan verici bir şekilde, Huawei Mate X2 birradikalyeni tasarım.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Huawei Mate X2 5G


Resmi teaser, Huawei Mate X2 katlanır telefonun görüntüsünü ortaya koyuyor.

(Resim kredisi: Huawei)

O büyük tasarım değişikliği? Yukarıdaki teaser görüntüsünde görülebileceği gibi, katlanır ekran bu sefer ekranın üzerine konumlandırılmış durumda.içericihazın dışından ziyade, cihazınHuawei Mate XveHuawei Mate X'ler.


Huawei Mate X2'nin piyasaya sürülmesi yalnızca Samsung Galaxy Z Fold 3'ün yeni rekabeti karşısında değil, aynı zamanda orijinal Huawei Mate X'in gecikmesi ve ardından asla piyasaya sürülmemesi ile Çinli telefon üreticisinin kendisi için de iyi zamanlanmış olacak. takip eden yıl yenilenen Huawei Mate Xs, dünya çapında pek çok bölgede asla piyasaya sürülmedi.

Huawei'den herhangi bir katlanabilir için bu yaygın sürüm eksikliği, neredeyse kesinlikle, Android'in resmi sürümünü kendi telefonunda kullanamadığını gören firma üzerindeki Amerika Birleşik Devletleri ticaret yasağından etkilendi.Mayıs 2019'dan itibaren cihazlar. Ve Android'i kullanmak için tasarlanan orijinal Mate X ile bu, haleflerini açıkça etkiledi.


Şimdiye kadar hızlı ileri ve Mate X2, Huawei'den ilk yaygın olarak piyasaya sürülen katlanır telefon olabilir gibi görünüyor, cihaz firmanın Harmony OS'sini kullanacak şekilde ayarlanmış, bu raporların belirttiğine göre.büyük ölçüde inşa edilmiştirAndroid 10'da.

Huawei'nin kendi uygulama mağazasının son birkaç yıldaki hızlı gelişimi sayesinde, batıdaki büyük isim uygulamalarının çoğunluğu artık mevcutken, Mate X2'yi görebildiğimiz gerçek bir değişiklik var gibi görünüyor. batı kıyılarında.

Ve dürüst olmak gerekirse, burada Pingtwitter'te bunun harika bir şey olacağını düşünüyoruz. Şu anda Samsung, temelde dünyada yaygın olarak bulunan kaliteli katlanır telefonlar üreten tek telefon üreticisidir, bu nedenle Huawei'den bazı ciddi rekabetler memnuniyetle karşılanacaktır. Ayrıca kullanıcılara pazarda daha fazla seçenek sunacak ve daha fazla seçenekHer zamansonra sırala.

İçeride katlanır ekranlı bir Huawei Mate X2'nin nasıl görünebileceğine gelince, şu anda elimizdeki en iyi görünüm bu ilk görünüm tasarım videosunun izniyle geliyor.


22 Şubat'ta gösterişli bir Huawei Mate X2 gösterimi elde etmeyi umuyoruz ve Samsung Galaxy Z Fold 3, ona karşı savaşmak için ciddi bir rakip oluyor. Doğal olarak, Pingtwitter mümkün olan en kısa sürede Mate X2 ile devam etmek isteyecektir, bu nedenle resmi çekimimiz için daha sonra Pingtwitter.com'u kontrol ettiğinizden emin olun.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Z Fold 2 fırsatları İndirimli Fiyat SAMSUNG Galaxy Z Fold 2 5G... Amazon $1,349.99 $1,199 İndirimli Fiyatı Görüntüle Samsung - Geek Squad... En İyi Satın Al $1,799.99 $1,619.99 Görüntüle Galaxy Z Fold2 5G (Kilitsiz) Samsung $1,799.99 GörüntüleSamsung Galaxy Z Fold2 5G... Verizon Kablosuz 1.799,99 ABD doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz