Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Z Fold 3 ilk bakış videosu, seveceğiniz Frankenstein yapımını ortaya koyuyor

Samsung Galaxy Z Fold 3 ilk bakış videosu, seveceğiniz Frankenstein yapımını ortaya koyuyor

Samsung yeni başlattıGalaxy S21 serisive 2021 serisinin geri kalanını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.Galaxy Not 20sonuçta takip. NSGalaxy Z Katlama 3onun yerini alması bekleniyor ve bu en son görüntüler, yeni desteklenen S-Pen ile birlikte ahizeyi tüm esnek görkemiyle gösteriyor.


S serisi için bir ilk olan Samsung Galaxy S21 Ultra için bu yıl S-Pen desteği sunuldu; ve Galaxy Z Fold 3 ayrıcadedikodukalem için destek sunuyor olmak.

Galaxy S21 Ultra'da S-Pen entegrasyonu bulunmaz ve ekran kalemi ile birlikte gönderilmezken Galaxy Z Fold 3'ün kasasında Note serisi gibi özel bir yuva olacağı bildiriliyor. Z Fold serisinde S21 serisi gibi üç model yerine sadece bir cihaz olduğu göz önüne alındığında, ahizenin Note serisinin yerini alması mantıklı; Satın almanız gereken, dışarı çıkıp bir kalemi tutturmanız gereken premium bir seçenek yok.

Galaxy S21 Ultra kullanıcıları için harika bir seçenek olsa da Note hayranları özel bir S-Pen destekli cihaz isteyecek ve yakında çıkacak olan Galaxy Z Fold 3 bu olabilir. Yepyeni görüntüler, akıllı telefonu Samsung'un yeni renk gruplarında S-Pen'in kasasında muhafaza ile gösteriyor.

Renderler Waqar Khan'dan geliyor (aracılığıylaKonsept Telefonlar) ile birliktekonsept videosuSamsung Galaxy Z Fold 3'ü yeni Phantom Violet, Phantom Silver (veya muhtemelen Phantom Gray) ve Phantom Black renklerinde sergileyin. S-Pen kalemi, ek bir sınıf dokunuşu için akıllı telefonla renk uyumludur.


Khan, üçlü arka kamera dizisi ve öne bakan tek delikli kamera için gitti.raporlarcihazda görücüye çıkan bir ekran altı kameranın görüntüsü. Katlandığında, Samsung Galaxy S21 veya Galaxy S21+'a çok benziyor.

Geçen yılki Galaxy Z Fold 2'nin kamera muhafazası, yeni Galaxy S21'in yarısı kadar gösterişli görünmüyor, bu yüzden estetik olarak S serisine biraz fazla yakın olsa da, bunun görünümünü seviyoruz.


Elbette katlanabilir bir ekranda S-Pen desteği, üstesinden gelinmesi gereken kendi engellerini sunuyor; Samsung mücadele ettiorijinal Galaxy Foldgörüntüler, ancak ikinci yineleme için bükülmeleri giderdi. Kalem desteği şüphesiz teknik açıdan işleri karmaşıklaştıracak olsa da, artan maliyetleri yansıtmak için fiyatların yükseleceğinden eminiz.

Şimdilik, dört gözle beklemek ve spekülasyon yapmak için aylarca sızıntı ve söylenti var, bu yüzden yaklaşmakta olan Galaxy Z Fold 3'ün nasıl görünebileceği konusunda gözlerinizi şenlendirin veen iyi samsung telefonlarseçeneklerinizin şu anki cihaz dizisinde neler olduğunu kontrol etmek istiyorsanız kılavuz.


Kaynak:Konsept Telefonlar