Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Z Fold 3'ün bu yıl Google Pixel Fold tarafından meydan okunacağı bildiriliyor

Samsung Galaxy Z Fold 3'ün bu yıl Google Pixel Fold tarafından meydan okunacağı bildiriliyor

NSSamsung Galaxy Z Katlama 3şu anda Ağustos 2021'de piyasaya sürülmesi planlanıyor ve Pingtwitterhakkında zaten yazılmışneden oyunun kurallarını değiştirecek gibi görünüyor?en iyi katlanabilir telefonlarPazar.


Bununla birlikte, Güney Kore'den gelen yeni bir rapor sayesinde, Samsung Galaxy Z Fold 3'ün piyasaya sürüldüğünde gerçekten şiddetli bir rekabetle karşı karşıya kalacağını keşfettik, çünkü bu yıl içinde bir dizi rakip katlanır telefon da tanıtılacak. , fazla. Ve bu cihazlardan biri, Google'ın sunduğu katlanabilir bir telefon.daha önce medya tarafından dublajlıNS 'Google Piksel Katlama'.

Açıklayıcı rapor geliyorTheElec, Hangi hallerde:

Samsung Display, Ekim ayında Google, Vivo ve Xiaomi müşterileri için katlanabilir OLED panel üretimine başlayacak. Üç şirket, bu yılın dördüncü çeyreğinde kendi katlanabilir telefonlarını piyasaya sürmeyi planlıyor.'

Ve özellikle Google Pixel Fold ile ilgili olarak rapor şunları belirtiyor:


Google, 7,6 inçlik katlanır ekran panelli katlanabilir bir telefon hazırlıyor. Telefona “Pixel Fold” medya tarafından.

Bu raporun ilginç yanı, rakipleri için katlanabilir OLED ekranları üretenin Samsung olduğu detayı. Samsung'un uzun süredir devam eden ve saygın bir görüntü üretimi işine sahip olması ve yıllardır rakipleri için akıllı telefon ekranları üretmesi nedeniyle kendi içinde bunu yapıyor olması garip değil, ancak katlanabilir ekranlar olmaları gibi görünüyor. Samsung'un burada oyunun önünde olduğunu gösterir.


Ve özellikle Samsung, Vivo ve Xiaomi'de iki Çinli akıllı telefon markası için katlanabilir ekranlar üreteceği için, Xiaomi bu yıl kısıtlı bölgelerde zaten bir katlanır telefon piyasaya sürdü.Xiaomi Mi Mix Katlama.

Google Piksel Katlama bilgisi, en ilginç olanı ve özellikle de mükemmel bir şekilde uyuştuğu için.daha erken bir sızıntıBu, Pixel Fold'un 'Q4 2021'de açıklanacağını gösteriyordu. Bu iki raporun birleştirilmesi, ilk olarak katlanabilir Pixel'in gerçek olduğuna ve ikincisi, Samsung Galaxy Z Fold 3'ün ortaya çıkmasından sadece aylar sonra bu yıl açıklanacak gibi görünüyor.


Samsung Galaxy Z Fold 3'ün Ağustos ayında bir Samsung Unpacked etkinliğinde lansmanını göreceğiz ve telefon büyük olasılıkla o ayın sonunda veya Eylül ayının başlarında mağaza raflarına çarpacak. Şimdi, bu raporun rakip katlanır telefon ekranlarının üretiminin Ekim ayında başlayacağını belirttiğini düşünürsek, bu bize telefonlar 4. çeyrekte duyurulabilirken, bu yılın gerçekten sonlarına veya potansiyel olarak erken bir tarihe kadar beklememiz gerekebileceğini gösteriyor. 2022 onları ele geçirmek için.

Kullanıcıların Pixel Fold'u ve diğer rakip katlama cihazlarını gerçekten ne zaman ellerinde tutabilecekleri şu anda belirsizliğini koruyor, ancak açık olan şu ki, endüstri ikinci bir büyük katlanır telefon nesline gidiyor gibi görünüyor. Daha önce hiç olmadığı kadar katlanır bir telefon deneyimi sunacak.

Ve burada, Pingtwitter'teki bakış açımıza göre, bu sadece iyi bir şey olabilir. Parmaklarımızı çapraz tutacağız, o zaman Samsung Galaxy Z Fold 3, Google Pixel Fold ve diğerleri malları teslim edecek. Tabii ki asıl soru şu ki, şu anda Samsung gibi cihazlarla hakim olan kendi katlanır telefon oyununda Samsung'a gerçekten meydan okuyabilir mi?Samsung Galaxy Z Katlama 2.