Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Z Fold 3, karşı konulmaz fiyat düşüşü için ayarlandı – ancak bunun gerçekleşmesi için kesilenler burada

Samsung Galaxy Z Fold 3, karşı konulmaz fiyat düşüşü için ayarlandı – ancak bunun gerçekleşmesi için kesilenler burada

SamsungGalaxy Z Katlama 3gelecek ay açıklanacak, ancak hayranlar bekledikleri yükseltme için olmayabilir. Ünlü bir Samsung sızıntısı, Galaxy Z Fold 3'ün bu yıl cihazlarının 'en kötü özellikli kamerasına' sahip olacağı haberini kırdı.

Buz Evreniiyi haber ve kötü haberle Twitter'a gitti: İyi haber şu ki, hem Galaxy Z Fold 3 hem de Galaxy Z Flip 3 'en güçlü katlanır ekran teknolojisine sahip olacak' ancak kötü haber şu ki kamera özellikleri biraz cansız olacak. Ice Universe, akıllı telefonların geçen yılki sensörlerle aynı sensörlere sahip Fold 3 ile 'en kötü özellikli kameraya' sahip olacağını söyleyecek kadar ileri gidiyor.Galaxy Z Katlama 2. Ice Universe, bunun Samsung'un ayarlandığı söylentisine atıfta bulunarak 'Samsung'un Note21U'nun kendisini öldürmesi' olduğunu belirtiyor.bu yıl yeni bir Galaxy Note atla.

2021'in ikinci yarısında Samsung Fold3/Flip3 en güçlü katlanır ekran teknolojisine (UTG2.0/UPC) ve en kötü özellikli kameraya (Fold2 ile aynı) sahip olacak, çünkü Samsung Note21U'yu kendisi öldürdü19 Temmuz 2021

Daha fazla gör

Samsung, donanım kalitesi açısından donanımın zayıf yönlerini desteklemek için biraz zaman harcadı. NSorijinal Galaxy Foldfiyasko, çoğunlukla uzak bir hatıradır ve şirket için patent başvurusunda bulunur.üçlü katlama cihazlarıve ilk prototiplerini göstererekGalaxy S Katlanabilir akıllı telefonsadece birkaç ay önce, katlanabilirler sadece bir numaradan daha fazlasıydı. Samsung, katlanır ekranlar kullanan daha fazla ürünle ikiye katlanıyor ve Galaxy Z Fold serisi ile satın aldığınız şey bu.


Galaxy Z Fold 2'nin 1,999 $ / 1,799 £ / 2,999 AU $ fiyat etiketi bazı kaşları kaldırarak, piyasaya sunulduğundan bu yana katlanabilirlerin fiyatı bir çekişme noktası oldu. Samsung, yılın başında ABD'de Galaxy Z Flip 5G'nin fiyatını kalıcı olarak düşürdü, yani 250 doların 1.449 ABD doları perakende fiyatını (1399 £ / 2.599 AU $) düşürdüğünü gördük. Kelime var ki biz birBu yıl yüzde 20 indirimHer iki cihazda da, ancak Samsung hala yeni katlama teknolojisinin yanı sıra üstün özellikler de sunuyorsa, bunu başarmak zor olacak.

En iyi kameraların yanı sıra katlanır form faktörlerinde yükseltmeler beklemek ve bunun için ödeme yapmamak mantıksız. Görünüşe göre Samsung, geleneksel akıllı telefon özelliklerine göre bu açıdan heyecan duyan hayranlar için katlama teknolojisine yaslanarak mantıklı bir yol seçiyor. Galaxy Z Fold serisi, Galaxy Z Fold serisinde hibrit bir akıllı telefon-tablet kombinasyonu sunan pratik bir seçeneğe sahipken, kapaklı Galaxy Z Flip serisi daha genç kullanıcılar veya içerikten çok stile önem verenler için; harika görünüyor ve açıldığında hala standart akıllı telefon deneyimini sunuyor. En iyi kamera seçeneklerinin peşindeyseniz, bunlar değil.


NSGalaxy S21 serisiakıllı telefonunuzun kamerasından en fazlasını isteyenler için var. Parasını ödemeden son teknoloji donanım ve yıldız kameraları elde edemezsiniz ve insanların, piyasaya sürüldüklerinden beri resepsiyon tarafından katlanabilir fiyatına giderek bunu yapmaya istekli olmadığı açık. Samsung ayrıca rakiplerinin bu yıl mücadeleye katılması konusunda endişelenmeli, bu nedenle maliyetleri düşük tutmak ve her bir hattının ana güçlü yönlerini geliştirmeyi taahhüt etmek yapılacak en akıllıca şey gibi görünüyor. Bu, hangi özelliklerin sizin için en önemli olduğuna karar vermeniz gerektiği anlamına gelir, çünkü hepsini aynı pakette almayacaksınız.