Close

Samsung Gear 2 Neo incelemesi

Samsung Gear 2 Neo fırsatları Resim 1/12

Samsung Gear 2 Neo


Samsung Gear 2 Neo incelemesi
Resim 2/12

Samsung Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 Neo incelemesi
Resim 3/12

Samsung Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 Neo incelemesi
Resim 4/12

Samsung Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 Neo incelemesi
12'nın resmi 5

Samsung Gear 2 Neo


Samsung Gear 2 Neo incelemesi
12'nın resmi 6

Samsung Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 Neo incelemesi
12'nın resmi 7

Samsung Gear 2 Neo


Samsung Gear 2 Neo incelemesi
Resim 8/12

Samsung Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 Neo incelemesi
Resim 9/12

Samsung Gear 2 Neo


Samsung Gear 2 Neo incelemesi
Resim 10/12

Samsung Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 Neo incelemesi
12'nın resmi 11

Samsung Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 Neo incelemesi
12'nın 12 resmi

Samsung Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 Neo incelemesi

Samsung'un amiral gemisi Neo 2 akıllı saatinin ayrıştırılmış bir versiyonu, bu teknoloji daha iyi bir satın alma mı? Samsung Gear Neo 2 incelememizde öğrenin


Samsung Gear 2 Neo, yalnızca bir satın almayı düşündüğünüz bir akıllı saattir.Samsung Galaxy S5akıllı telefon çünkü bunlar birleştiğinde akıllı saatlerin ne kadar kullanışlı olabileceğinin güçlü bir göstergesidir. Daha gösterişli bir kardeş gibi, Neo 2 yalnızca Samsung cihazlarıyla eşleştirilebilir.

İle birlikte başlatmakSamsung Gear 2veSamsung Gear FitGear Neo, Gear 2'nin kamerasız sürümüdür, bunun yerine, doğrudan rakip olmaya odaklanır. smartwatchveÇakıl Çelik.

Samsung Gear 2: Boyut ve Yapı

Orijinali söylemenin adil olduğunu düşünüyoruz. smartwatchhepimizin unutmak isteyeceği bir şey. Korkunç değildi, ama çok da kullanışlı değildi ve Samsung'un suyu denemek ve test etmek için yarattığı erken bir ürün olduğu açıktı.

Bu ikinci nesildir ve kesinlikle dersler alınmıştır. Gear 2'de olduğu gibi, Gear 2 Neo daha hafif, daha ince ve kesinlikle daha iyi inşa edilmiş.

Ayrıca su geçirmezdir, bu da yağmura yakalanırsanız en yakın otobüs durağına gitmek için onu bacakta bırakmayacağınız anlamına gelir.

Özellikle Gear 2 Neo, minimalist mat metal tasarımıyla Pebble Steel'i bile gölgede bırakan kamera eksikliği sayesinde tartışmasız daha iyi görünüyor. Akıllı saat olduğu hemen belli olmayan siyah modeli inceledik. Bu iyi birşey.

Orijinal Gear, satın alma işlemini yalnızca kapıdan ilk çıkmayı isteyenlerle veya bir akıllı saatin hayatlarını daha iyi hale getireceğini kesinlikle hissedenlerle sınırlayarak 'erken benimseyen' diye bağırdı.

Samsung Gear 2: Özellikler

Gear 2 Samsung'un Android üzerinden kendi Tizen işletim sistemini seçtiği gibi, Google'ın kendi giyilebilir işletim sisteminin bu yaza kadar piyasaya sürülmeyeceğini fark ettiğinizde bu karar daha da netleşiyor.

İşletim sistemi takdire şayan bir performans sergilerken, Samsung hala Gear 2 Neo'yu yalnızca Samsung Galaxy akıllı telefonlarla uyumlu olacak şekilde kısıtladı ve 18 uyumlu cihaz varken, eşleştirmeyi umanlar için hala bir darbe.HTC One M8Samsung'un yeni akıllı saatiyle.

İyi haberler olmasına rağmen bir Samsung cihazınız varsa, Gear 2 Neo şimdi Bluetooth 4.0 ile birlikte geliyor, bu da hem Gear 2'de hem de akıllı telefonda inanılmaz derecede düşük pil tüketimi anlamına geliyor.

Ayrıca Gear 2 ve Gear Fit'te bulunan kalp atış hızı sensörünün aynısını da alacaksınız ve biraz mizaç olsa da aslında S5'tekinden daha güvenilir olduğunu gördük.

Neo, kamerayı Gear 2'ye düşürüyor, bunun yerine TV'nizi kontrol etmek için WatchON Remote uygulamasıyla birlikte kullanılabilecek ince bir IR blaster içeriyor.
Ayrıca bir adımsayar ve aktivitelerinizi takip edebilen bir fitness uygulaması da dahil olmak üzere bir dizi S Health uygulaması vardır.

Adımsayar hiçbir şekilde piyasadaki en doğru olanı değil, gerçekçi olarak yönetebileceğimizden çok daha yüksek adım oranları kaydettiğini gördük. Ayrıca Fitness uygulamasının sporları takip etme becerisinden de tam olarak emin değiliz, ancak bu sadece Samsung'un kendi S Health uygulaması ileEndomondo(Samsung'un uygulama ile ortaklığının ardından kesinlikle ortadan kalkacak bir tutarsızlık.)

Gear 2 Neo'nun en kullanışlı yönlerinden biri de bildirimleri ve uzak uygulamaları.

Sizi küçük okunamayan bildirimlerle bombalayan Sony Smartwatch 2'nin aksine, Gear 2 Neo tamamen özelleştirilebilir, böylece telefonunuza tam olarak hangi uyarıların gönderileceğini seçebilirsiniz.

Buna ek olarak, uyumlu uygulamalar yelpazesi son derece etkileyicidir, bu nedenle Gear 2'ye herhangi bir ekstra uygulama yüklemek zorunda kalmadan WhatsApp, helllo, Snapchat ve Gmail'den önizlemeleri alıp mesajları okuyabildik.

Bu üçüncü taraf uyumluluğu, kontrol etme yeteneği ile birlikte devam ederGoogleMüzik ve Samsung'un kendi müzik uygulaması.

Gerçekte Gear 2 Neo, akıllı bir saat olarak bir fitness takipçisinden çok daha iyi çalışıyor, ancak genel olarak önceki Gear'a göre büyük bir gelişme.

Samsung Gear 2: Ekran

Samsung ayrıca ekrana bir destek verdi, şimdi 1.63 inç Süper AMOLED ekrana sahip.

Ekran kesinlikle parlak, canlı, net ve kullanımı zevkli. Gear Manager uygulamasının özelleştirilebilir doğası sayesinde, uygulama simgelerini değiştirebilir, kendi özel duvar kağıdınızı seçebilir ve çok çeşitli saat yüzleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Samsung Gear 2: Uygulamalar

Birkaç sosyal anlaşmacıdan bazı ücretli saat yüzlerine kadar harici uygulamalarda konuşulacak pek bir şey yok.

Ancak Gear 2'yi erken benimseyen bir şirket, cihazda kaydırabileceğiniz, kaydedebileceğiniz veya açabileceğiniz temel bir haber akışı sunan Feedly'dir.

Gear 2 serisinin neler yapabileceğinin güzel bir gösterimi ve daha fazla uygulamanın eklendiğini görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Samsung Gear 2: Pil

Gear 2 Neo'da pil ömrü orijinal Gear'a göre azaldı ancak işletim sistemindeki iyileştirmeler ve Bluetooth 4.0 kullanımı sayesinde Gear 2 Neo'dan iki gün ter bile atmadan kolayca çıkabilirsiniz.

Pedometreyi kapattık ve geceleri kapattık ve neredeyse üç gün kalabildik.

Samsung Gear 2: Karar

Herhangi bir yeni teknoloji gibi, her zaman bilinmeyen sulara sıçradığınız ve bu da kötü bir satın alma ile sonuçlanabileceği endişesi vardır.

Gear 2 Neo bu cihazlardan biri değil, aslında Google'ın yaz aylarında neler sunabileceğini görene kadar bu piyasadaki en iyi akıllı saat.

Neden Gear 2 yerine onu seçelim? Başlangıç ​​olarak, hiç kimsenin kullanmayacağı kamerayı kaybeder ve karşılığında aldığınız şey, gerçekten kullanabileceğiniz tüm işlevleri yerine getirmeyi başaran daha şık görünümlü bir üründür. Oh ayrıca daha ucuz.

Samsung'un Gear cihazlarını Samsung olmaya kilitlemesi utanç verici - yalnızca Neo'da olduğu gibi, özellikle istekli olan potansiyel olarak büyük bir pazarda kaybediyor, ancak şimdiye kadar yalnızca giyilebilir teknolojinin neler yapabileceğinin bir tadı vardı. Mükemmele yakın bir yer değil, ancak bir akıllı saatin peşindeyseniz (ve bir Samsung akıllı telefonunuz varsa), o zaman bu en iyi seçeneğinizdir.

Samsung Gear 2 Neo çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Samsung Gear 2 Neo fiyatı: £ 169