Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir Cihazlar
  • /
  • Samsung Gear Fit 2 Pro incelemesi: standart Gear Fit 2'den büyük bir adım olmasa da sağlam bir spor giyilebilir

Samsung Gear Fit 2 Pro incelemesi: standart Gear Fit 2'den büyük bir adım olmasa da sağlam bir spor giyilebilir

Samsung Gear Fit 2, 426 Amazon müşteri yorumu Amazon UK

Gear Fit 2 Pro'nun herhangi bir şeyi yenmesi durumunda Gear Fit 2 olacağını düşünürdünüz. Hayır! Selefi daha az maliyetlidir ve hemen hemen aynı şeyi yapar ve bu, bu sonraki modeli önermenin zor olduğu anlamına gelir. Yazık, çünkü güzel. Ama aynı zamanda çok da gereksiz.


Samsung Gear Fit 2 Pro incelemesi: tasarım

Samsung'un halihazırda güzel olan Gear Fit 2'de yaptığı inanılmaz tasarım değişikliklerini size anlatmak isteriz, ancak yapamayız çünkü hiç bir şey yapmadı. Ekran aynı boyutta ve tasarım öncekiyle aynı. Bu kötü bir şey değil - Gear Fit 2 iyi görünüyor ve kullanışlı bir dikey arayüz sergileyen oldukça muhteşem bir OLED ekrana sahip - ancak burada görülecek yeni bir şey yok.

Göremeyeceğiniz değişiklik, daha iyi dayanıklılık ve su geçirmezliktir. Önceki modelin IP68 toz ve su direnci, askeri standart MIL-STD-810G sertifikasına yükseltildi, bu da daha sert bir çerez olduğu ve 4ATM'ye kadar su basıncına dayanabileceği anlamına geliyor. Açık havada yüzücü değil misiniz? Muhtemelen buna ihtiyacın yok.

Diğer büyük çekiliş, Gear Fit 2'nin sahip olmadığı iOS uyumluluğu. Samsung cihazlarında her zamanki gibi, bir Android adamı veya gal iseniz, hala biraz daha yumuşak bir sürüş.

Samsung Gear Fit 2 Pro incelemesi: özellikler ve kullanılabilirlik

Samsung Gear Fit 2 Pro


Buradaki en büyük özellik, önceden yüklenmiş olarak gelmese de Spotify’ın çevrimdışı modunu desteklemektir; Samsung Gear, Gear Fit uygulaması ve Samsung Health gibi diğer uygulamalar gibi indirmeniz gerekiyor. Neredeyse en iyisi & ldquo; kutudan çıkarın ve gitmeniz iyi olur & rdquo; deneyim.

Bununla birlikte, önceki sürüme göre daha fazla uygulama önceden yüklenmiş olduğundan, MapMyRun, Speedo Go, UA Record ve Endomondo'ya sahip olursunuz. Ayrıca, çevrimdışı olmayan Spotify uygulaması hala Galaxy App Store'da olduğundan, yeniden adlandırılan Spotify Old uygulamasını indirmediğinizden emin olmanız gerekir. 4 GB dahili depolama, özellikle bu Spotify film müziği için kullanışlıdır.

Speedo On uygulamasında hoş bir dokunuş var: Dokunma hassasiyetini kapatan & ldquo; su kilidi & rdquo; özelliği vardır, böylece ekran yüzerken suyun kuvvetiyle etkinleştirilmez.


Gear Fit Pro 2, temel adım sayma ve daha güçlü aktivitelerin GPS takibi açısından, yukarıda belirtilen uygulamalar arasından seçiminize veri beslemek için bir stand-up işi yapar. GPS alımı özellikle hızlı ve doğrudur.

Neredeyse herhangi bir egzersiz yaptığınız için sizi sürekli olarak teşvik etme ve övme şekli, ya her zaman motive edici bulacağınız bir şeydir ya da kıçınızda sürekli bir ağrıdır. Daha da önemlisi, koşmayı bıraktığınızda (örneğin trafik ışıklarında) saati durdurması, kapatmayı tercih ettiğimiz bir özelliktir.

Çeşitli fiziksel sarsıntıların otomatik tespiti oldukça iyi idare edilir, ancak Fitbit ve Garmin cihazlarındaki benzer işlevsellikte olduğu gibi, yine de manuel aktivasyonu kullanmayı tercih ediyoruz.

Samsung Gear Fit 2 Pro incelemesi: performans

Selefi gibi, Gear Fit 2 Pro da gecikme veya bağlantı sorunları olmadan iyi çalışır. Daha önce olduğu gibi, GPS kullanmıyorsanız pil ömrü iki ila üç gündür; bu durumda, bir günden fazlasını almak için zorlanacaksınız.


Şarj cihazı hızlı bir şarj cihazı değildir, ancak tam şarj yalnızca bir buçuk saat sürer ve cihaz standart telefon şarj cihazlarıyla çalışır. GPS düzgün ve doğrudur ve çeşitli istatistikler de iyi bir şekilde izlenir.

Samsung Gear Fit 2 Pro incelemesi: Karar

Samsung Gear Fit 2 Pro

Tek başına, Gear Fit Pro 2, yüzücü olmayanlar Pro olmayan bir Gear Fit 2 ile iyi durumda olsa bile, iyi görünümlü ve kullanışlı bir giyilebilirdir, ki bu oldukça ucuzdur.

SensizGerçekten miÇevrimdışı Spotify desteğini arzulayınca, bu tür bir fiyat aralığına bakan çoğu teknoloji destekli spor tutkunu, Fitbit Versa veya Garmin Forerunner 235 ile daha iyi durumda olacaktır.

  • En iyi egzersiz bisikletleri 2018