Close

Samsung Gear S3: Yeni (akıllı) saat hakkında bilinmesi gereken 10 şey

Akıllı saatler nihayet daha çok saat gibi görünmeye başladı ve yeni Gear S3, her zaman açık olan 16 milyon renkli ekran sayesinde bunu çoğundan daha iyi yapabilmelidir. Samsung, S3'ü önce bir saat olarak tasarladığını ve daha sonra teknolojiye uyduğunu söylüyor.


Samsung'un Gear S3 basın toplantısındaydık:IFA 2016Berlin'de, işte yeni telefonun düşüşü.

1. Gear S3'ün iki yeni sürümü vardır, Gear S3 Classic ve Gear S3 Frontier. Frontier temelde daha sağlam bir versiyondur.Dişli S2ürün yelpazesinde kalır.

2. Samsung, Gear S3'ü daha standart bir saat deneyimi haline getirmeye çalışıyor. Saatin standart 22 mm kayışı vardır, bu da istediğiniz herhangi bir kayışı ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca bazı yeni Samsung tasarımı deri kayışlar da var.


3. Gear S3, IP68 suya dayanıklıdır, yani tıpkı cihazdaki gibi 30 dakikaya kadar su altında kalabilir.Not 7veGalaxy S7ve samsung-galaxy-s7-review-edge-review.

4. Gear S3 artık LTE bağlantısına ve Wi-Fi'ye sahip, yani her zaman bağlı.


5. Neredeyse tüm temassız terminallerle kullanılabilir, bu nedenle mobil ödemelerle kullanım için mükemmeldir.

6. En iyi şeylerden biri, pilin 3-4 günlük kullanımla ciddi şekilde artırılmış olmasıdır. Bu, akıllı saat satıcıları arasındaki rekabet açısından kediyi güvercinler arasında gerçekten ayarlamalıdır.


7. Araç içi GPS, mevcut yüksekliğinizi görmek gibi yeni uygulamaları açar. Barometre ve hız göstergesi ayrıca size hava durumundaki ani değişiklikler, katedilen mesafe ve hız gibi şeyler de sağlar.

8. Gear S3 özellikleri Corning Gorilla Glass SR +, giyilebilir cihazlar için özel olarak tasarlanmış sertleştirilmiş cam

9. Dönen çerçeve, bir aramayı kabul etme veya reddetme veya ekrana dokunmadan bir alarmı erteleme gibi S3 için bazı yeni özelliklere sahiptir. Ekranda da yazabilir veya çizim yapabilirsiniz - karalamanız otomatik olarak (muhtemelen eşit derecede okunaksız) metinlere ve emojilere dönüşür.


10.İsviçre merkezli lüks saat tasarımcısı Yvan Arpa, Gear S3 tasarım sürecine dahil oldu.

Bunu beğendin mi? Tüm geri kalanımıza göz atınIFA 2016.