Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung, Galaxy Z Fold 3 veya Galaxy Z Flip 3'ü satın almamı sağlamak için son hamleyi yaptı

Samsung, Galaxy Z Fold 3 veya Galaxy Z Flip 3'ü satın almamı sağlamak için son hamleyi yaptı

Samsung, Ağustos Galaxy Unpacked tarihini duyurdu ve hayranların önceden duyurulmamış katlanabilirleri şimdiden ayırmasına izin vererek heyecan yaratıyor - ve ilk kez, onlara ön maliyeti azaltmak için birden fazla cihazla işlem yapma seçeneği sunuyor.

Twitter sızıntısıMax WeinbachHayranları 'bir sonraki Galaxy'nizi ilk rezerve eden kişi olmaya' teşvik eden bir Samsung tweet'i paylaşarak ilk fark edenlerden biri oldu. Bu şimdilik Samsung ABD sitesine özel görünüyor, ancak rezervasyon sürecinden geçerseniz, iki cihaza kadar opsiyon ticareti ile karşılaşacaksınız.

  • Google Pixel Fold'un harika sızdırılmış ekranı, Apple'ın neden iPhone 13 ile ayaklarını sürüklediğini merak ediyor
  • Bu iPad Mini teknik özellik sızıntısı tam olarak istediğim şey, ancak en önemli bilgi eksik
  • Sony'nin PS5 Digital yeniden tasarımı, bu konsol nesline yaklaşımındaki kusuru ortaya koyuyor

Samsung Galaxy Unpacked rezervasyon sayfası

(İmaj kredisi: Gelecek)

Samsung, takaslar için genellikle müşterileri tek bir cihazla kısıtlar ve bu da yüzlerce fiyatı düşürebilir. 600 £ 'a kadar indirim alabilirsiniz.Galaxy Z Katlama 2şu anda, örneğin, biriPhone 12 Pro(128 GB ve 256 GB modeller). Tabletler ve giyilebilir cihazlar dahil olmak üzere iki cihazda ticarete izin verilmesi, yepyeni ürünün fiyatını azaltabileceğiniz anlamına gelir.Galaxy Z Katlama 3veya Galaxy Z Flip 3 önemli ölçüde.


Katlanabilir ürünlerin fiyatlarının bu yıl %20 daha ucuz olacağı zaten söylendi, ancak kötü haber şu ki, Samsung olabilir.bazı yönlerden fedakarlıkmaliyetleri düşürmek için katlanabilir amiral gemisi. Sonuçta, ileGoogle Piksel KatlamaOppo, Vivio ve Xiaomi'den katlanabilir ürünlerle birlikte bu yıl piyasaya sürülecek olan Samsung, şimdi diğer markalara ve cihazlarına karşı rekabet etmek zorunda kalacağı için bahsi yükseltmesi gerekecek.

Xiaomi zaten Samsung'u yakalıyorküresel akıllı telefon gönderileri açısından, zaten Apple'ı %83'lük büyük bir büyüme artışıyla geride bıraktı. Samsung, teknolojinin diğer akıllı telefon markaları tarafından hızla benimsenmesiyle katlanabilir pazarındaki tekelinin zorlanmak üzere olduğunun son derece farkında görünüyor.


Fiyat, katlanabilir ürünler söz konusu olduğunda girişin önündeki en büyük engeldir, ancak Samsung, özelliklerinde ince ayar yapıyor ve biraz uygun fiyatlı olduğundan emin olmak için promosyonlar sunuyor. Samsung'un bu promosyonu diğer bölgelere taşıdığını görürsek, tereddüt etmeden gemide olacağım. Eğlenceli cep telefonları günlerine ağıt yaktım ve hem Galaxy Z Fold hem de Galaxy Z Flip serisi, hem mobil cihazlara yeni bir soluk getirdi hem de şık bir görünüme kavuştu. Bir fiyat düşüşüveiki takas, katlanabilir trene binmek için kaçırılmayacak kadar iyi bir teklif. Çuf çuf!

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Z Fold 2 fırsatları Kilitlenmemiş Planlar Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Fold 2 (Taksitli) Samsung Galaxy Z Fold 2 (Taksitli) 159.12 AU $ / ayMin. toplam maliyet 4.428,04$SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMS Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSGörünümNS 159.12 AU $ / ayMin. toplam maliyet 4.428,04$GörünümNS Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Fold 2 (Taksitli) Samsung Galaxy Z Fold 2 (Taksitli) 169,12 AU $ / ayMin. toplam maliyet 2.563.88$SınırsızdakikaSınırsızmetinler80 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMS Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler80 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSGörünümNS 169,12 AU $ / ayMin. toplam maliyet 2.563.88$GörünümNS Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Fold 2 (Taksitli) Samsung Galaxy Z Fold 2 (Taksitli) 189.12 AU $ / ayMin. toplam maliyet 2.583.88 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler120 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMS Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler120 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSGörünümNS 189.12 AU $ / ayMin. toplam maliyet 2.583.88 $GörünümNSEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz