Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Samsung HW-F750 kablosuz ses çubuğu

Samsung HW-F750 kablosuz ses çubuğu

Samsung, Bluetooth kullanarak TV'nize bağlanan HW-F750 kablosuz vakum tüp ses çubuğunu tanıttı.


Samsung Electronics, ev eğlencesi serisinin en son ürününü tanıttı; Bluetooth kullanarak TV'nize bağlanan ve ayrıca ses kalitesini en üst düzeye çıkarmak için dahili bir vakum tüpüne sahip olan HW-F750 kablosuz ses çubuğu.

Soundbar, Bluetooth teknolojisini kullanarak kullanıcıların TV setlerine dünyanın ilk bağlanan ürünüdür ve yenilik için 2013 CES ödülünü kazanmıştır. Çevresi için ses kalitesini optimize etmek amacıyla yüksekliği, dönüşü ve eğimi ölçen bir jiroskop sensörüne sahiptir ve Samsung'un 'tüketicilerin HW-750'yi evlerine yerleştirebilecekleri yerlere ilişkin kısıtlamaları ortadan kaldırmasını' ummaktadır. ve yatay veya dikey olarak kullanılabileceği anlamına gelir.

Ayrıca, TV açıldığında ses çubuğunu otomatik olarak açan ve ses çubuğunun TV'nizin uzaktan kumandasından kontrol edilmesini sağlayan Samsung'un yeni AirtrackON işlevine sahiptir.

Samsung Electronics'de Görsel Ekran İşinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sunny Lee şunları söyledi: 'Resim ekranlarındaki gelişmelerle, tüketicilerin görüntüleme deneyimlerini de yüksek kaliteli ev sineması ürünleriyle tamamlayabilmesi gerekiyor.'


Resmi olarak CES'te açıklanan Samsung, 2013 çıkış tarihi vaat ediyor, ancak henüz kesin bir tarih veya fiyatın ayrıntıları mevcut değil.