Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Samsung HW-S60T incelemesi: birinci sınıf bir his veren uygun fiyatlı bir ses çubuğu

Samsung HW-S60T incelemesi: birinci sınıf bir his veren uygun fiyatlı bir ses çubuğu

Bugünün en iyi Samsung HW-S60T fırsatları SAMSUNG HW-S60T 4.0ch ... Amazon Prime 327,99 $ Samsung HWS60T Soundbar World Wide Stereo 327,99 $ Samsung'u Görüntüle - HW-S60T 4.0ch ... En İyi Satın Al 329,99 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için

Pingtwitter'ün Samsung HW-S60T incelemesine hoş geldiniz. Samsung'un son zamanlarda en son teknolojiye sahip ıslık ve zil ses çubuklarını oldukça büyük bir anlaşma yaptığını ve onları listemize ittiğini hemen söylemeye değer.en iyi ses çubukları.


Bu, önemli fiyatlarla önemli ölçüde boyutlandırılmış ürünlerin, birçok önemli teknolojiyi paketlediği anlamına gelir - en önemlisi Dolby Atmos uyumluluğu. Bir göz atın bizimSamsung HW-Q90R incelemesine demek istediğimizi görmek için.

Ancak Samsung, daha basit (ve daha az maliyetli) gereksinimleri olan müşterileri unutmadı. A) Harcama ve kol ve bacak veya b) büyük bir ses çubuğu için nefes alma alanı bulmadan TV sesinde büyük bir fark yaratmak isteyen müşteriler. Satın almayı neredeyse kesinlikle kesinlikle düşünen müşterilerSonos Kiriş, başka bir deyişle.

Bu da bizi buna getiriyor, Samsung HW-S60T.

Samsung HW-S60T incelemesi


(Resim kredisi: Samsung)

Samsung HW-S60T incelemesi: Fiyat ve özellikler

399 £ / 329 $ 'dan HW-S60T, etrafındaki en iyi £ 400-ish soundbarlar arasında yer alan Sonos Beam'e doğrudan karşı çıkıyor. Sonos, makul ölçüde kompakt, sağduyulu ve güzel bir şekilde tamamlanmış bir ses çubuğu için sizi bu tür bir paradan ayırmaya hazır tek şirket değil, ancak Samsung ciddiyse, görüş alanı içinde olması gereken Sonos'dur.

760x70x130 mm boyutundaki HW-S60T, düzenli bir şekilde orantılıdır ve 40 inçten itibaren tüm TV'lerin altına düzgün bir şekilde sığar. Neredeyse tamamen Kvadrat akustik olarak şeffaf kumaşla kaplıdır (şu anda ses dünyasında zorunlu gibi görünüyor) ve siyah veya gümüşi gri renklerde mevcuttur. Açıklanamayan bazı nedenlerden dolayı, gri versiyonun farklı bir model numarası (HW-S61T) vardır.


Samsung'u konumlandırırken dikkatli olmak önemlidir, çünkü hem yandan hem de öne bakan sürücülere sahiptir. Elbette amaç, sonik sunuma uygun genişlik getirmektir ve bu, S60 her iki ucundan da kutuya yerleştirilirse gerçekleşmez - TV standınızın içine koymayın.

Samsung, 4.0 kanallı bir ses çubuğu olarak tanımlanıyor ve toplam 180 watt güç alan toplam altı sürücüye sahip. Birkaç pasif radyatör, düşük frekanslı güçlendirme sağlar.


Samsung'un 'akustik ışın' teknolojisi olarak adlandırdığı şeyle, S60 sesine bir miktar ek yükseklik sağlama girişimi var. Bu, temelde yandan ateş eden sürücülere çifte görev yaptırma girişimidir. Bir açıyla dışarıya ateş etmenin yanı sıra, sürücü faaliyetlerinin bir kısmı da yukarı doğru yönlendirilir. Bu nedenle, yalnızca ses çubuğunun uçlarını engellememekle kalmaz, en iyisi onu bir yüzeyin altına da koymamaktır.

S60T'nin arkasındaki girintide kısa bir bağlantı paketi var. Bir HDMI ARC soketi (eARC değil, fark edeceksiniz), bir dijital optik giriş, güç için bir soket ve küçük bir 'hizmet' bağlantı noktası var. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı da mevcuttur, ancak Ethernet soketi yoktur ve Bluetooth, aptX veya benzeri değildir.

Kablosuz bağlantı, Samsung’un özel kablosuz SWA-W500 subwoofer ve / veya SWA-8500S kablosuz arka hoparlörleriyle uyumluluğa kadar uzanır. Dolayısıyla, 'tek ses çubuğu' yaklaşımını aştığınızı düşünüyorsanız, gelecekteki seçenekler var.

Samsung HW-S60T incelemesi


(Resim kredisi: Samsung)

Samsung HW-S60T incelemesi: Ses kalitesi

Öncelikle ilk şeyler: özel bir entegre ses çubuğuna sahip (pahalı bir Panasonic veya Philips) bir TV için en yüksek doları ödemediğiniz sürece, Samsung HW-S60T televizyonunuzdan çok daha büyük, daha cesur ve daha iyi ses çıkarır.

Yine de hepsi bu kadar değil - Samsung'un ortalama TV'nizin ses performansıyla zemini silebileceğinin yarısı kadar olan herhangi bir ses çubuğu sayısı. Ancak S60T, fiyatını haklı çıkarma konusunda biraz daha ileri gidiyor.

En basit ifadeyle, Samsung ortalama büyüklükteki bir TV odasını sesle rahatça doldurmak için yeterli varlığa sahiptir. Yandan ateş eden sürücüler, sesi soundbarın fiziksel sınırlarının çok ötesine yaymak için etkileyici bir iş çıkarırlar ve 'akustik ışın' düzenlemesi yukarı doğru ateş eden sürücülerin yerini tutmazken, en azından bir ipucu verir. sunum.

S60T'nin ürettiği ses sahnesinin boyutuna rağmen, odaklanmış ve iyi entegre olma konusunda hiçbir sorunu yok. Belirli sesleri veya efektleri bulmak kolaydır ve ses müziklerinin geniş bir şekilde yayılsalar bile birleşik ses vermesi için Samsung'un sunumunda yeterli tutarlılık vardır.

Ton olarak, haberler hemen hemen her açıdan eşit derecede iyidir. Frekans aralığının en üstünde, yeterli ısırık ve saldırı vardır, S60T'yi tiz seslere bölerek sinirlenmeden ısırır. Orta aralık geniş ve iyi tanımlanmıştır ve - 'Smart Things' uygulamasında EQ'larla biraz mantıklı bir şekilde uğraştıktan sonra - puslu film müziklerinin bile net ve takip edilmesi basit kalması için yeterince diyalog projelendirir.

Bir film müziği ne kadar çok test edilirse (ve bununla miks ve efektlerin sayısı ne kadar karmaşıksa) Samsung'un sesi o kadar hafif olur. Yine, TV'nizin sesi ile karşılaştırıldığında, S60T bir gece kulübü teçhizatı kadar basık ses çıkarır, ancak rakiplerinin en iyileriyle - özellikle de kablosuz subwoofer ile birlikte gelenlerle - karşılaştırıldığında, belirgin bir düşük kaliteli vuruş sıkıntısı vardır ve sürücü. En düşük frekanslar oradadır, ancak bunlar belirsizdir ve sonuç olarak, bir crash-bang-wallop Hollywood film müziği, 'wallop' un epey bir kısmını kaçırır.

S60T, müzik için kablosuz hoparlör olarak kullanıldığında, hikaye hemen hemen aynıdır. İyi bir ayrılık ve odaklanma, uygun bir ses sahnesi izlenimi ve bol miktarda orta kademe netliği vardır, ancak tam bir sonik görüntüye katkıda bulunan pek düşük frekanslı varlık yoktur.

Samsung HW-S60T incelemesi

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung HW-S60T incelemesi: Tasarım ve kullanılabilirlik

HW-S60T tamamen anonim (meraklı değilseniz) veya gizli (eğer öyleyseniz) olduğundan, burada tasarım açısından ele alınacak gerçekten çok az şey var. Kvadrat sargısı tahmin edilebileceği gibi kusursuzdur ve korna yüklü yandan ateşlemeli sürücüler önündeki delikli uç kapaklara güzelce yerleştirilmiştir. Samsung'un biraz özenle bir araya getirildiğini bilmenizi sağlayan bir & lsquo; bir parça ”sağlamlığı var.

Kontrol söz konusu olduğunda, bir dizi seçeneğiniz var. Yeterli sayıda düğmeye sahip olan ve olağanüstü ince plastikten yapılmış muz şeklinde bir uzaktan kumanda var. Veya Samsung’un & lsquo; Smart Things ’uygulaması da mevcuttur - kararlı, kapsamlıdır ve birkaç EQ ayarının yanı sıra' standart ',' müzik 've' uyarlanabilir ses 'gibi bazı ses ön ayarlarına erişim sağlar. İlk ikisi gerçekten açıklayıcı olmalı, 'uyarlanabilir ses' ise izlediğiniz içerik türünü izliyor ve EQ'yu buna göre ayarlıyor. Bu, Samsung'un böyle bir 'merkez' kanalına sahip olmadığını ve sonuç olarak bazen orta aralıkta biraz destek kullanabileceğini ve bunun da kendisine verdiği

Amazon Alexa ses kontrolü de mevcuttur (Samsung, sessizce Bixby ses asistanını & lsquo; 3D TV ve diğer arızalar 'olarak işaretlenmiş çöp kutusuna göndermiş gibi görünüyor) - bu durumda Alexa bağırmaktan başka bir şey yapmıyor gibi görünüyor, ki bu rahatsız edici. . Çubuğun üstünde birkaç fiziksel kontrol ve S60T'nin hangi talimatı aldığına bağlı olarak farklı renklerde yanan bir dizi LED bulunuyor. Bu, hafızaya verilecek başka bir rastgele renk ve ışık seçimi.

Samsung HW-S60T incelemesi: Karar

Bir soundbar'a harcayacak bu kadar paranız varsa, seçme şansınız yok. Ancak, bu tür bir parayla çok sayıda kontrol seçeneğine sahip güzel tasarlanmış, kusursuz bir şekilde tamamlanmış bir ses çubuğu istiyorsanız, kapsamınız biraz daha daralır.

Nihayetinde, HW-S60T olabileceği kadar güçlü değildir ve sonuç olarak ses imzası bas tarafından biraz çarpıktır - ancak yanlış olduğundan çok daha doğru olur. Ve bazı insanlar bu düşük ses darbesi veya bir subwoofer'ın kapladığı ekstra alan olmadan mutlu olacak, bu yüzden bu onlara mükemmel bir şekilde uyacaktır.

Bugünün en iyi Samsung HW-S60T fırsatları SAMSUNG HW-S60T 4.0ch ... Amazon Prime 327,99 $ Samsung HWS60T Soundbar World Wide Stereo 327,99 $ Samsung'u Görüntüle - HW-S60T 4.0ch ... En İyi Satın Al 329,99 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için

Samsung HW-S60T incelemesi: Şunu da dikkate alın

Zaten bahsettikSonos Kiriş, buradaki büyük rakip olan. Beş sürücüye (dört woofer ve bir merkezi tweeter) ve bas için üç pasif radyatöre sahiptir. Samsung gibi, gerçek bir subwoofer'ın yapabileceği derin notalara ulaşamaz, ancak sağlam bir deneme işi yapar ve benzer şekilde, gerçek genişlik yaratan açılı woofer'larla geniş bir ses sahnesi sunar. Aynı zamanda tam bir Sonos çok odalı kablosuz hoparlörü ve Apple AirPlay 2 desteğine sahip (ancak Bluetooth yok). Oh,veyerleşik Amazon Alexa ve Google Assistant var, bu yüzden aynı zamanda akıllı bir hoparlör.

Günün en iyi Sonos Beam Soundbar fırsatları 542 Amazon müşteri yorumları Sonos Beam - Smart TV Sound ... Amazon Prime 397 $ Sonos Beam'i Görüntüle - Black Sonos 399 TL Sonos Beam Kompakt Akıllı ... World Wide Stereo 399 TL Sonos - Beam Soundbar'ı görüntüle ... En İyi Satın Al $ 399,99 Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Daha güçlü ve ekstra sinematik iddialı bir şey istiyorsanız, siziSony HT-G700. Bu bir ses çubuğu ve kablosuz subwoofer birleşimidir ve ses çubuğu kısmı Samsung'dan daha geniş olsa da (980 mm uzunluğunda), Dolby Atmos ses çubuğu için hala oldukça kompakttır. Evet, bu sanal bir ses 'kubbesi' oluşturmak için işleme kullanılarak surround ses zihniyeti ile tasarlanmıştır. Gerçekte gerçek Atmos surround sesini taklit edemez, ancak zaman zaman oldukça yakın gelir. Ancak çoğunlukla, ekrandaki eylemi etkileyici bir şekilde izleyerek daha fazla genişlik ve yükseklik ekler ... ve subwoofer, aksiyon için ekstra zengin bir etki sağlar.

Bugünün en iyi Sony HT-G700 fırsatları Sony HT-G700 Powered ses ... Crutchfield 398 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Sony HT-G700: 3.1CH Dolby ... Amazon Prime $ 599.99 $ 498 İndirimli Fiyatı Görüntüle Sony HT-G700 - Ses çubuğu -... Dell598 ABD doları 498 ABD doları GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz