Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung sadece hepsi ama onaylanmış Galaxy Note 10 da 5G desteğine sahip olacak

Samsung sadece hepsi ama onaylanmış Galaxy Note 10 da 5G desteğine sahip olacak

Samsung, her yıl yaz sonlarında, yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy S telefonda bulunan amiral gemisi özelliklerinin çoğunu temel alan yeni bir Galaxy Note cihazını tanıttı ve 2019 farklı olmayacak gibi görünüyor.


ABD mobil ağı Verizon, gelecek yılın başlarında ilk Samsung markalı 5G uyumlu cep telefonunu piyasaya sürme planlarını duyurmasından günler sonra -Galaxy S10veGalaxy s10 plusRakip taşıyıcı AT&T, yeni nesil Galaxy Note'un yıldırım hızında ağ hızlarını destekleyen bir sonraki nesil olacağını doğruladı.

  • En iyi 5G uyumlu akıllı telefonlar
  • Samsung Galaxy S10 çıkış tarihi, fiyatı, söylentileri, sızıntılar

Yeni bir basın bülteninde AT&T, 2019'un ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlanan 5G destekli ikinci bir Samsung akıllı telefon sunacağını doğruladı. Verizon'dan Galaxy S10 5G duyurusu gibi, AT&TaçıkçaGalaxy Note'u adıyla belirtin - ancak buna gerek yok.

2019'da AT&T müşterilerine standartlara dayalı başka bir 5G cihazı getirmek için Samsung ile birlikte çalıştığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Samsung'un bu akıllı telefonu hem 5G mmWave hem de 6 GHz altı erişime sahip olacak. Bu cihazı 2019'un ikinci yarısında sunmayı bekliyoruz '' denildi.

En son Galaxy S'nin çıkış tarihi veGalaxy Notecihazlar her yıl oldukça tutarlıdır - ancakGalaxy S8feci pil geri çağırmanın ardından başlatın.Not 7AT&T, yılın 'ikinci yarısında' bir Samsung cep telefonundan bahsettiğinde, dünya çapında bir hatırlamada başarısız olmak, neredeyse kesinlikle Ağustos ortası ile Eylül başı arasında piyasaya sürülen en son Galaxy Note'a atıfta bulunuyor.


Samsung'un tamamen ayrı birGalaxy Note 10Galaxy S10 ile ilgili olduğu gibi 5G'yi destekleyen varyant veya özelliğin her modele dahil edilip edilmeyeceği.

Bu aşamada Galaxy Note 10 hakkında çok az şey biliniyor, ancakS10 ile benzer şekilde uçtan uca ekran tasarımıyanı sıraultrasonik parmak izi sensörüBu haftanın başlarında Qualcomm Snapdragon Zirvesi'nde tanıtıldı.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch fırsatları 780 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Samsung Galaxy Watch ... Amazon Prime £ 279,99 £ 159 İndirimli Fiyatı Görüntüle SAMSUNG Galaxy Watch -... Currys PC World £ 259 £ 159 Samsung Galaxy Watch'ı Görüntüle, 42mm John Lewis & Ortaklar209 £ Görünümİndirimli Fiyat Samsung Galaxy 42Mm Watch -... very.co.uk 279 £ 259 £ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz