Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Samsung, Galaxy Watch'ı ön sipariş etmeniz için size harika bir neden verdi

Samsung, Galaxy Watch'ı ön sipariş etmeniz için size harika bir neden verdi

Samsung'un Galaxy Watch'ı birkaç hafta önce resmi olarak duyurulmuştu ve şimdiden Android kullanıcıları için ideal bir akıllı saat olacak şekilde şekilleniyor.


Sofistike tasarım ve yeni özellikler sizi ön sipariş vermeye ikna etmeye yetmiyorsa, Samsung'un en son anlaşması sizi uçurumdan atmaya yetecektir.

  • İşteSamsung Galaxy Watch hakkında bilmeniz gereken her şey
  • Samsung Galaxy Watch vs Apple Watch: En iyi akıllı saat hangisi?

Gear S3 ve Gear Sport halefi, 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki boyutta mevcuttur ve fiyatlar daha küçük versiyon için 279 £ ve daha büyük model için 299 £ 'dan başlar.

Bu zaten cazip bir fiyat ve şaşırtıcı bir şekilde, satışa çıktığında Gear S3'ten daha uygun fiyatlı, ancak Samsung kullanıcılara saati ön sipariş etmek için daha da iyi bir neden sunuyor.

Galaxy Watch'ı 7 Eylül'den önce satın alırsanız, Samsung yeni 'Wireless Charger Duo' yuvasını ücretsiz olarak paketleyecektir.


Bu, telefonunuzu ve Galaxy Watch'u aynı anda kablosuz olarak şarj edebilir ve ayrıca satın alındığında 89 £ maliyeti olacaktır.


Bu harika bir şey ve kaçırılmaması gereken - özellikle Samsung ekosistemine yatırım yapıyorsanız veGalaxy Note 9yanı sıra.

Hala emin olmadığımız şey, Galaxy Watch'u ne sıklıkla şarj etmeniz gerektiğidir. Lansmanda Samsung, pilin tek bir şarjla yaklaşık yedi güne kadar dayanacağını belirtti.


Ancak bunun kalp atış hızı sensörü ve GPS mi yoksa pil tasarrufu modunda mı kullanıldığını bilmiyoruz.

Öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch fiyatları 780 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Samsung Galaxy Watch ... Amazon Prime £ 279,99 £ 159 İndirimli Fiyatı Görüntüle SAMSUNG Galaxy Watch -... Currys PC World 259 £ 159 Samsung Galaxy Watch, 42mm John Lewis & Ortaklar209 £ Görünümİndirimli Fiyat Samsung Galaxy 42Mm Watch -... very.co.uk 279 £ 259 £ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Galaxy Watch'ın ana rakibi olanApple Watch Series 4