Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung, Blue Topaz ve Green Emerald Galaxy S6'yı piyasaya sürecek

Samsung, Blue Topaz ve Green Emerald Galaxy S6'yı piyasaya sürecek

Şimdiye kadar en yenisini isteyen Samsung hayranlarıGalaxy S6veyaS6 Kenarsiyah, beyaz veya altın seçenekleri vardı. Yeşil mi yoksa mavi mi? Samsng seni tanımak istemedi dostum. Ancak Temmuz ayının başından itibaren her şey değişiyor.


Koreli telefon satıcısı, Temmuz ayının başından itibaren satışa sunulmak üzere Galaxy S6'nın Blue Topaz versiyonunu açıkladı. Buna Emerald Green Galaxy katılacak .

Daha fazlasını okuyun: Samsung Galaxy Watch incelemesi: Android kullanıcıları için en iyi akıllı saat

Samsung, Şubat ayında MWC'deki renk seçenekleriyle ilgili fasulyeleri dökerken, şu ana kadar telefonlardan hiçbiri İngiltere kıyılarına ulaşmadı.

Yeşil S6 Edge, yerel telefon mağazanızda genel satışa çıkacak, ancak mavi S6, 12 Ağustos'a kadar yalnızca Carphone Warehouse ve Samsung'un kendi Experience Store'larında satışa sunulacak.


Güzel renkler bir yana, yeni akıllı telefonlar diğer S6 telefonlarla tamamen aynı. Samsung ayrıca 32GB, 64GB ve 128GB seçeneklerinde iki telefonu piyasaya sürecek.

Diğer tüm S6 telefonlarda olduğu gibi, 5.1 inç Quad HD Süper AMOLED ekrana, 64 bit Exynos işlemciye ve 3 GB RAM'e sahipler. Her ikisinin de arkasında 16 megapiksel, OIS ile geliştirilmiş bir kamera var. Aynı zamanda parlak / korkunç (uygun şekilde silin) ​​TouchWiz- & ldquo; geliştirilmiş & rdquo; Android Lollipop 5.0 işletim sistemi.


Samsung'un, S6 Edge'in daha büyük bir versiyonu olan artı boyutlu bir telefon üzerinde çalıştığına dair söylentiler var.SamMobileBlog. BT, büyük telefonun 5,7 inç ekrana sahip olacağını ve önceden yüklenmiş Android 5.1.1'e sahip olacağını iddia ediyor. Telefonun bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya çıkacağı söyleniyor.