Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Samsung, iki yeni Galaxy Watch Active 2 akıllı saatini piyasaya sürdü

Samsung, iki yeni Galaxy Watch Active 2 akıllı saatini piyasaya sürdü

Samsung, Android kullanıcıları için en iyi akıllı saati yapmak için devam eden teklifinde Galaxy Watch Active 2 serisine iki yeni akıllı saat modeli ekledi.


İki yeni model, Samsung Galaxy Watch Active 2 Golf Edition ve Galaxy Watch Active 2 LTE Alüminyum olarak adlandırılıyor ve Güney Kore, ABD ve Birleşik Krallık'ta satın alınabiliyor.

Adından da anlaşılacağı gibi Galaxy Watch Active 2 Golf Edition, oynayanlar için bir dizi özel özellik ile golfçülere yöneliktir.

Örneğin, akıllı saat, bir atış mesafesi izleme aracı ve dünya çapında 40.000'den fazla golf sahası hakkında bilgi sunan 'Smart Caddy' uygulamasını içerir.

Galaxy Watch Active 2 Golf Edition, yazılım özelliklerine ek olarak, nefes alabilen ve hafif olan sportif, delikli bir kayışla birlikte gelir.

Samsung Galaxy Watch Active 2 Golf Edition, Siyah ve Yeşil (44 mm) ve Pembe Altın, Beyaz ve Pembe (40 mm) renklerde mevcuttur.


Yeni model şu anda Güney Kore'de mevcut, ancak Samsung, 40 mm versiyonu için 295 $ ve daha büyük model için 325 $ fiyatla Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere'de de satışa sunulacağını söyledi.

(Resim kredisi: Samsung)

İlan edilen ikinci Galaxy Watch Active 2 akıllı saat, 'LTE Alüminyum' modeli olarak adlandırılıyor. Bu, 'genç müşterileri' hedefler ve Golf Edition modeli ile aynı maliyete sahiptir.


Kullanıcılar, yakınlarda bir telefona ihtiyaç duymadan doğrudan Galaxy Watch Active 2 LTE Alüminyum üzerinden arama yapabilecek ve kısa mesaj gönderebilecekler.

İki boyut seçeneğiyle sunulacak - 40 mm ve 44 mm, ancak üç renk arasından seçim yapabileceksiniz: Açık Mavi, Bulut Gümüşü ve Pembe Altın.

LTE Alüminyum versiyonu şu anda Güney Kore'de mevcuttur, ancak yakında Avrupa'da ve belirli Asya ülkelerinde de tanıtılacaktır. Daha fazlasını öğrenir öğrenmez sizi kesin bir lansman tarihi ile güncel tutacağız.

Bunu beğendin mi?


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch Active 2 fırsatları Samsung Galaxy Watch Active 2 ... Dell249,99 GörünümSamsung Galaxy İzle Aktif 2 ... Dell249,99 GörünümBir Samsung Galaxy satın alın ... Amazon 269,99 $ Teklifi Görüntüle 17 saat 55 dakika 20 saniye içinde sona eriyor Galaxy Watch Active2 (44 mm), ... Samsung 269,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz