Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Note 20'nin ünlü Galaxy S5 özelliğini yeniden canlandırması gerekebilir

Samsung Note 20'nin ünlü Galaxy S5 özelliğini yeniden canlandırması gerekebilir

AB, akıllı telefonların üretilme şeklini ve hatta tasarımlarını etkileyen çevre planlarını uygulamaya devam ederse, Samsung'un Galaxy Note 20'den başlayarak telefonlarının yapısını yeniden değerlendirmesi gerekebilir.

Apple, AB'nin atıkları azaltma hedefinin etkilerini ilk hisseden oldu.AB'nin kararıtüm üreticilerin USB-C standardına uymasını sağlamak. Teknoloji devi, kendi özel yıldırım kablosunu kullanıyor ve bu, rahatsızlık vermenin yanı sıra, gereğinden fazla atık yaratıyor.

Ve şimdi, Avrupa Komisyonu, elektronik üreticilerinin ürünlerindeki pillerin kolayca değiştirilebilmesini sağlayacak bir plan taslağı hazırlarken Samsung sırada.

  • Marvel filmleri sırayla nasıl izlenir - tamamen ücretsiz
  • Büyülü Disney + İngiltere anlaşması çanta erişimi ayda sadece 4,17 £!

Şu anda, Samsung - bir dizi diğer akıllı telefon üreticisiyle birlikte - pillerini cihazlarına yapıştırıyor. Bu nedenle, yalnızca ne yaptıklarını bilen eğitimli bir profesyonel tarafından tamir edilebilirler, çoğu durumda genel halkı ve telefon sahiplerini dışlarlar.


Yönetmelikler yalnızca telefonlara değil, tabletler ve kulaklıklar gibi diğer her türlü elektronik cihaza uygulanabilir.

Buradaki mantık, tüketicilerin kendi pillerini kolayca değiştirebildiklerinde telefonlarını daha uzun süre tutabilecekleri, daha az atık üretebilecekleri ve ayrıca Avrupa'da Micro USB adaptörlerine Aydınlatma ihtiyacını ortadan kaldıracak olan bağlantı noktalarının standardizasyonu ile sonuçlanacak. daha az atıkla.


Sızdırılan AB önerisi şimdilik yalnızca taslak aşamasındadır, ancak e-atığı en aza indirme sorumluluğunu akıllı telefon üreticilerinin omuzlarına yükleyerek onarımı kolay cihazlar üretmelerini sağlama sorumluluğunu yüklüyor.

Samsung, aklını 2014 yılına kadar, şirketin son kez yerine yapıştırılmamış bir pili olan bir telefon yaptığı Galaxy S5'e çevirmek zorunda kalacak. Ve rüzgarın esme şekline göre, diğer herkes de aynı şeyi yapmak zorunda kalacak.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy S5 fiyatları 865 Amazon müşteri yorumu Samsung Galaxy S5 G900A ... Office Depot154,99 ABD doları GörünümSamsung Galaxy S5 G900A ... Amazon $ 164,90 Samsung Galaxy S5 Neo 16GB Görüntüle ... Amazon $ 169,99 Samsung Galaxy S5, Bakır Görüntüle ... Amazon 199 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Samsung Galaxy S20, Planların Kilidini AçtıHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 (Taksitli) Bedavaön ödeme$ 48,33 / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 949 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint Mobile Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 (Taksitli) Bedavaön ödeme$ 63,33 / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler3 GBveriGörünüm-deXFINITY MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Tom'un Kılavuzu