Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Note 21 bizi terk ediyor olabilir ama yeni bir Samsung Galaxy dönemini başlatıyor

Samsung Note 21 bizi terk ediyor olabilir ama yeni bir Samsung Galaxy dönemini başlatıyor

Samsung Galaxy S21piyasaya sürüldüğüne dair söylentiler varsa,Ocak ayının başındasürüm doğrudur. Peki Samsung Galaxy Note 21 ne olacak? İyi,Galaxy Scroll haberleri ile, önümüzdeki yıl bir Note aralığı alamayacakmışız gibi görünüyor. Doğru olabilir mi?


Kayda değer sızıntılar, Samsung'unGitNote serisine sahip S serisi, yeni amiral gemisi olan katlanabilir Z serisine yeniden odaklanıyor. HaberiGalaxy S21, S Pen desteği alacakteoriye ağırlık verir ve en son titbit,Not 20takip tabutu.

Samsung amiral gemilerinin bu yıl beklemesi: S21 FES21S21 + S21 UltraZ Fold 3Z Flip 3Z Fold FE15 Kasım 2020

Twitter sızıntısıMax WeinbachSamsung'un 2021 amiral gemilerinin bir listesini paylaştı ve Note 21 görülecek bir yer değil. Weinbach, S21 FE'den sarkıyor, yani bir halefi görmeyi bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.Galaxy S20 FE; temel model, S21 + ve S21 Ultra'dan oluşan Galaxy S21 serisi; Galaxy Z Fold 3; Galaxy Z Flip 3, yani Samsung'Flip 2' takma adını atlamakönerildiği gibi; ve Galaxy Z Fold FE,lite sürümhakkında duyuyoruz.

WeinbachkatmaListelenen cihazlardan üçünün S Pen desteğine sahip olması, Note 21'in ölümünün daha da kesin görünmesini sağlıyor. S Pen'i barındıracak üç el cihazının S21 serisindeki üç model olması muhtemeldir. FE sürümleri gibi daha az premium telefonlar tarafından desteklenmesini beklemiyoruz ve olduğu gibi, katlanabilir ekran teknolojisi S Pen'i destekleyemiyor.


Ancak patenti de unutmayalımgeçen ay görüldüBu, Samsung'un katlanabilir ekranların S Pen'i desteklemesine izin verecek Z serisi için yeni ekran teknolojisi üzerinde çalıştığını gösterir. Samsung'un katlanabilir amiral gemilerini ve kalem desteğiyle övünen üst düzey S21 Ultra'yı görebilir miyiz? Teknolojinin hazır olup olmadığını bekleyip görmemiz gerekecek.

Her durumda, eski Note hayranları S Pen desteği fırsatlarından mahrum kalmayacak, ancak entegrasyon çok önemli. S Pen'i destekleyen bir telefon ile baştan sona onunla birlikte çalışmak üzere tasarlanmış bir telefon arasında dünya kadar fark var. Umarım Samsung bunu anlar ve deneyim 2021 ve sonrasında amiral gemilerinde olduğu kadar sorunsuz olacaktır.


  • OnePlus 9'un ilk görünümü radikal yeni tasarımı ortaya koyuyor
Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 20 Ultra fırsatları Kilidi Açılmış Woolworths PlanlarıHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 20 Ultra (Taksitle 256GB) 78 $ / ayMin. toplam maliyet 1.933 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler18 GBveri Çağrıları: standart ulusal kullanım için Metinler: Avustralya içinde standart ulusal SMS ve MMSGörünüm-deWoolworthsWoolworthsHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 20 Ultra (Taksitle 256GB) 88 $ / ayMin. toplam maliyet 1.943 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler35 GBveri Çağrıları: standart ulusal kullanım için Metinler: Avustralya içinde standart ulusal SMS ve MMSGörünüm-deWoolworthsWoolworthsHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 20 Ultra (Taksitle 256GB) 98 $ / ayMin. toplam maliyet 1,953 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler55 GBveri Çağrıları: standart ulusal kullanım için Metinler: Avustralya içinde standart ulusal SMS ve MMSGörünüm-deWoolworthsEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz