Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Note 9 vs Pixel 3 XL: Google'ın yeni büyük telefonu en son Galaxy'yi yıkacak mı?

Samsung Note 9 vs Pixel 3 XL: Google'ın yeni büyük telefonu en son Galaxy'yi yıkacak mı?

Aylarca süren spekülasyon ve dedikodulardan sonra,Samsung Galaxy Note 9resmidir - ve hemen yılın en sevdiğimiz telefonlarından biri haline geldi. Yine de 2018'de gitmenin bir yolu var ve yine de kapağı kırılmamış bir avuç yüksek kaliteli telefon var.


Bunlardan biriGoogle Pixel 3 XLve Not 9 için sipariş vermeden önce Google'ın bir sonraki amiral gemisinin ne getirebileceğini düşünmeye değer. Pixel 3 XL henüz duyurulmadı, ancak Google'ın Ekim ayında piyasaya sürmeyi planladığını düşünüyoruz.

Daha fazla bilgi edinin: Google Pixel 3 XL incelemesi: Google'ın en son amiral gemisi fotoğraf ve yazılımlarda mükemmeldir

Samsung Note 9 vs Pixel 3 XL: tasarım

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9


Galaxy Note 9'un kıvrımlarından ve estetik tavrından kesinlikle etkilendik - tümü minimal çerçeve ve mükemmel 6,4 inç ekran. Bu yıl da seçebileceğiniz dört renk var: siyah, lavanta, mavi ve bakır.

Pixel 3 XL'ye gelince, şimdilik sadece tasarım görüntülemelerine sahibiz, ancak Google'ın içine koyduğu düzgün tasarım çalışması üzerine inşa ettiği görülüyor. google-pixel-2-review-xl(çentikten tamamen emin olmasak da). İmza Pixel iki tonlu tasarım, sevdiğimiz gibi arka tarafta tutulmuş gibi görünüyor ve ekran 6,2 inçlik Galaxy telefonundan biraz daha küçük olacak şekilde eğimli.


Güzellik, bakanın gözündedir, bu nedenle bu telefonlardan hangisinin en çok tasarım çekiciliğine sahip olduğuna karar vermenizi size bırakacağız. Bizim için Samsung Note 9 önden daha çok göze çarpıyor, ancak genel olarak Pixel'in sızdırılmış görünümünü biraz daha seviyoruz.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 8 fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Ücretsiz O224 aySamsung Galaxy Note 8 (64 GB Altın) 29,99 £ peşin 49 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler5 GBCarphone Warehouse Vodafone'da veri Görünümü24 aySamsung Galaxy Note 8 (64 GB Altın) 79,99 £ peşin 48 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBCarphone Warehouse EE'de veri Görünümü24 aySamsung Galaxy Note 8 (64 GB Altın) 39,99 £ peşin 57,99 £ / mthSınırsızdakikaSınırsızmetinler16 GBCarphone Warehouse'da veri Görünümü En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Samsung Note 9 vs Pixel 3 XL: Özellikler

Samsung Note 9 ve Pixel 3 XLSamsung, belki de onu farklılaştırmak için Note 9'un içindeki özelliklerle şehre gitti.Galaxy s9 plus. Bölgenize bağlı olarak içeride bir Exynos 9810 veya Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB'a kadar RAM ve 512 GB depolama alanı (daha düşük yapılandırmalar da mevcuttur) alırsınız.

Bu, çok fazla akıllı telefon işlem gücü. Google Pixel 3 XL, Snapdragon 845 işlemciye de gidecek şekilde tahmin edilirken, söylentiler 6GB'a kadar RAM'in dahil edildiğine işaret ediyor. Bu, teknik özellikler açısından Not 9'a yaklaştırır, ancak aynı yüksekliğe kadar değil.

Geleneksel olarak Google, piyasadaki en iyi özellik yapılandırmalarına ayak uydurmaktan pek rahatsız görünmüyordu ve 2018'in farklı olacağını düşünmüyoruz. Pixel 3 XL kesinlikle amiral gemisi özelliklerine sahip olacak, ancak Note 9 muhtemelen burada öne çıkacak.


Samsung Note 9 vs Pixel 3 XL: özellikler

Galaxy Note 9


Note 9'un etrafındaki vızıltıların çoğu, uygulamaları ve kamerayı uzaktan kontrol etmenize ve diğer her türlü numaraya erişmenize izin vermek için yükseltilen bu harika yeni S Pen'e odaklanıyor. Kablosuz şarj ve su geçirmezlik dahil olmak üzere her zamanki Samsung zımbaları da burada.

Google için kamera kalitesi, telefonundaki tek objektifli fotoğraf makinelerine bağlıyken bile her zaman gündemdeydi. Pixel 3 XL'in başka bir harika kameraya sahip olmasını bekleriz ve Note 9'un arkasındaki 12MP + 12MP çift lensli modeli daha iyi bir şekilde öne çıkarabilir - henüz emin olamasak da.

Ayrıca Google'ın bu yıl PIxel hattına kablosuz şarj ve tam IP68 su yalıtımı ekleyip eklemediğini de bekliyoruz - iki özelliğin gerçekten de geleceği yönünde spekülasyonlar var, ancak yine bekleyip görmemiz gerekecek. Yine de bir kalemi olmayacak, bu yüzden Samsung orada kazanıyor.

Bugünün en iyi Google Pixel 2 XL fiyatı 85 Amazon müşteri yorumu Pixel 2 XL Phone (2017), ... Amazon Prime 179,99 £ Pixel 2 XL Phone (2017) adlı ürünü ... Amazon Prime £ 179,99 Google Pixel 2 XL Black &. .. Doğrudan Cihazlar399,97 £ GörünümGoogle Pixel 2 XL Black & ... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan399,97 £ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Samsung Note 9 vs Pixel 3 XL: Karar

Samsung Note 9 ve Pixel 3 XL


Elbette Pixel 3 XL söz konusu olduğunda söylentilere güveniyoruz, ancak Pixel 2 XL ile elde ettiklerimize ve diğer Android üreticilerinin neler yaptığına dayanarak Google'ın mağazada neler olduğuna dair iyi eğitimli tahminler yapabiliriz.yapıyordubu yıl.

Note 9 artık resmi ve Galaxy serisinde başka bir güzel giriş gibi görünüyor - eğer karşılayabiliyorsanız, telefonun herhangi bir alanda hayal kırıklığına uğraması olası değildir. Ham özellikler açısından, şu anda onu yenebilecek başka bir telefon yok.

Google'ın temiz ve hızlı Android PIxel sürümüyle yaptıklarının bir hayranıysanız veya 2018'in sunabileceği en iyi telefon kamerası olmasını istiyorsanız, PIxel 3 XL gelene kadar ateş tutmayı düşünebilirsiniz. .