Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung S20 ön sipariş anlaşması: Şimdi ÜCRETSİZ Galaxy Tomurcukları + paketlemek için SON ŞANS

Samsung S20 ön sipariş anlaşması: Şimdi ÜCRETSİZ Galaxy Tomurcukları + paketlemek için SON ŞANS

Samsung, Galaxy S20 + ve S20 Ultra telefonlarında süper bir ön sipariş telefon anlaşması yürütüyor. Ön siparişle iki yeni cihazdan birini alırsanız, yepyeni Samsung Galaxy Buds + gerçek kablosuz kulaklıklardan bir çiftini ücretsiz olarak alırsınız.


Bu gerçekten harika bir ön sipariş teklifi ve S20 + veya S20 Ultra'ya yükseltmeyi daha da keyifli bir deneyim haline getiriyor. Bu telefonlarla ilgilenen herkese bu anlaşmayı haftalardır bitmeden önce paketlemelerini tavsiye ediyoruz. Ve şimdi, ön sipariş anlaşması dönemi olarak bunu bir kez daha yapıyoruz8 Mart 2020 Pazar sonu.

Bu, Pazar gününden sonra S20 + veya S20 Ultra sipariş eden herkesindeğil159 sterlinlik ücretsiz Samsung Galaxy Buds + çiftini edinin.

Yine de iyi haber şu ki, günün geç saatlerinde, bu ön sipariş anlaşmasını paketlemek için hala zamanınız var ve bununla ilgili en iyi şey, telefonu istediğiniz herhangi bir yerden alabilmenizdir, sadece saklamayı unutmayın. satın alma kanıtı, çünkü size ücretsiz Galaxy Buds + hediye edecek altın bilet.

Doğal olarak, Pingtwitter en iyi S20 + ve S20 Ultra ön sipariş fiyatlarını takip ediyor, ister SIM ücretsiz olsun, ister sözleşmeli olsun (her ikisi de ücretsiz Buds + için uygundur) ve en iyi seçimlerimiz aşağıda görülebilir.


Birleşik Krallık'ta değil misiniz? İşte Samsung S20 serisi Samsung Galaxy S20 + Plus 6.7 'ile ilgili en iyi seçenekleriniz ... Samsung Galaxy S20 Plus Amazon $ 727,89 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünSamsung Galaxy S20 (4G) ... Samsung Galaxy S20 4G Amazon $ 719,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Samsung Galaxy S20 Ultra 5G ... Samsung Galaxy S20 Ultra Amazon 1.140 $ 990 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter'ün en çok tercih ettiği Samsung Galaxy S20 Plus fırsatları:

Samsung Galaxy S20 +:Affordable Mobiles şirketinde | O2 | ÜCRETSİZ ön ödeme | 160GB veri | Sınırsız dakika ve metinler | £ 59pm
Bu S20 + fırsatı, ahizeyi önceden ücretsiz olarak ve sınırsız dakika ve metinlerle paketler. Ayrıca, her ay O2 sayesinde yakılacak devasa 160 GB veri ile birlikte gelir. Aylık 59 £ aylık harcama açısından listemizdeki en ucuz seçenek değil, ancak bu fırsat ücretsiz teslimat ve bazı tatlı O2 ekstralarıyla birlikte geliyor.Anlaşmayı Görüntüle


Samsung Galaxy S20 Plus:Fonehouse şirketinde | Üç | Peşin 38,99 £ | 100GB veri | Sınırsız dakika ve metinler | £ 55pm
Üçü, çevrimiçi perakendeci Fonehouse aracılığıyla burada çok değerli bir anlaşma sunuyor; bunlardan biri, her ay kullanmak için 100 GB veri, sınırsız ve metinler ve S20 + için ayda 55 £. Ahize için ön ödeme ücreti çok uygun bir £ 38,99 iken, paket üzerinde teslimat ücretsizdir.


Pingtwitter'ün en çok tercih ettiği Samsung Galaxy S20 Ultra fırsatları:

Samsung Galaxy S20 Ultra:Fonehouse şirketinde | Üç | 44,99 £ peşin | 100GB veri | Sınırsız dakika ve metinler | £ 64pm
Üçü, hiper-premium S20 Ultra'da müthiş bir lansman anlaşmasıyla onu gerçekten parkın dışına çıkarıyor. Telefonun kendisi 44.99 £ peşin, bu da uygun fiyatlı ve daha sonra SIM planı 100GB veri ve sınırsız dakika ve metinler için ayda 64 £. Fırsata ücretsiz teslimat dahildir.
Anlaşmayı Görüntüle

Samsung Galaxy S20 Ultra:Affordable Mobiles şirketinde | EE | Peşin 79 £ | 100GB veri | Sınırsız dakika ve metinler | £ 74pm
EE, Birleşik Krallık'ın bir numaralı ağı ve aynı zamanda Birleşik Krallık'ın en hızlı ağıdır, bu da onu herhangi bir yükseltici için birinci sınıf bir seçim haline getirir. S20 Ultra şu anda EE'de 79 £ peşin fiyatla ve ardından her ay sınırsız dakika ve metinlerin yanı sıra 100 GB veri sunan bir SIM planı için ayda 74 £ karşılığında mevcuttur. Burada listelenen diğer fırsatlarda olduğu gibi teslimat hızlı ve ücretsizdir.
Anlaşmayı Görüntüle


Samsung Galaxy Buds +: Ücretsiz olarak nasıl talep edilir

Açık olmak gerekirse, Galaxy Buds + telefonla birlikte gelmediği için satın alma belgenize ihtiyacınız var. Açıkçası bu ideal değil, ancak Samsung, tüm süreç 5 dakikadan az sürdüğü için onları talep etmeyi çok kolay hale getirdi.

Tek yapmanız gereken, telefonunuz geldiğinde, telefonu açmanız ve ardından Samsung Members Uygulamasını açmanız yeterlidir. Ardından, istendiğinde satın alma kanıtı sağlayın. Samsung ekibi daha sonra söz konusu iddiayı inceleyecek ve doğrulanıp doğrulanmadığını hızlı bir şekilde onaylayacaktır. Varsa, telefonu Del Boy dışında birinden satın alırsanız, ücretsiz Galaxy Buds + ürününüz 45 gün içinde elinize ulaşacaktır.

Samsung Galaxy S20 + ve Ultra: Pingtwitter ne diyor?

Samsung Galaxy S20 +:
Samsung Galaxy S20 +, harika temel S20 telefonunu alıyor ve performansını daha iyi bir kamera sistemi, daha büyük ekran (6,7 inç!) Ve büyük ve uzun ömürlü 4.500 mAh pil ile artırıyor. S20 Ultra'da sunulan hiper premium kuruluma ihtiyaç duymayan büyük ekranlı telefon sevenler için mükemmel bir uyum.

Samsung Galaxy S20 Ultra:
Samsung Galaxy S20 Ultra, bir akıllı telefonun mutlak bir canavarıdır. Pingtwitter'ün resmi olarakSamsung Galaxy S20 Ultra incelemesi, Pingtwitter'ten Robert Jones, bu telefonun 'savaşın ortasında bir barbar savaş ağası gibi Android telefon pazarına saldırdığını' söyledi ve 'devasa, tereyağlı pürüzsüz 120Hz ekranı', 'hiper-premium dahili donanım özellikleri' ve 'çok yönlü , özellikli kamera sistemi '.

Samsung'un S20 serisindeki en iyi fırsatları görün: Planlar Kilidi Açılmış Galaxy S20 5GSamsung Galaxy S20 Hiçbir sözleşme SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınBedavaön ödeme$ 48,33 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deXFINITY Mobile Tüm fiyatları görünGalaxy S20 + 5G 128 GBSamsung Galaxy S20 Plus Hiçbir sözleşme SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınBedavaön ödeme$ 56,66 / ay Anlaşmayı Görüntüle-deXFINITY Mobile Tüm fiyatları görünGalaxy S20 Ultra 5G 128 GBSamsung Galaxy S20 Ultra Hiçbir sözleşme SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınBedavaön ödeme64,99 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deXFINITY Mobile Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz