Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung, Z serisi için yeni bir katlanabilir telefon takıyor

Samsung, Z serisi için yeni bir katlanabilir telefon takıyor

NSSamsung Galaxy S21bu ay diziye bir dizi değişiklik getirerek çıkış yaptı; ve Samsung, katlanabilir Z serisine olası yeni bir ekleme yaparak burada durmuyor.


Halihazırda, markanın amiral gemisi akıllı telefonları S serisi, Note serisi ve oldukça yeni olanlardan oluşuyor.Galaxy Z KatlamaveGalaxy Z Çevirmeçizgiler. Samsung'un bir paket koyacağı söyleniyor.Not serisine son- ona rağmenkonuyla ilgili inkar– ancak S-Pen desteği artık S serisi için mevcut ve bildirildiğine göreGalaxy Z Katlama 3, bir takipGalaxy Not 20dakikaya göre daha az alakalı görünüyor.

görebileceğimiz tahmin ediliyor.Not 20'nin Hayran SürümüBu yıl, birkaç temel özelliği koruyacak, ancak daha düşük bir fiyat noktasına ulaşmak için çanları ve ıslıkları düşürecek, aynı şekildeSamsung Galaxy S20 FE. Ancak Samsung Note'u düşürürse, boşluğu yepyeni bir telefonla doldurmaya hazır görünüyor ve yorumları dikkate alındığında, yeni bir Z serisi üyesi olabilir.

Samsung'un 4. çeyrek kazanç çağrısı sırasında (aracılığıylaAlfa arayışı), CFO ve başkan Yoon-Ho Choi, şirketin gelecekteki ürünler için planlarını açıklayamasa da, şu anda üzerinde çalıştığı 'birkaç form faktörü tasarımına' sahip olduğunu ve daha ince bir hale getirildikten sonra açıklayacağını söyledi. detaylar.

Yorum, Choi'nin 2021 Fold serisiyle ilgili bir soruya verilen yanıtın arkasından geldi:


'...2021'de katlanabilir form faktörünü yaygınlaştırmak amacıyla Z Fold ve Z Flip serimizi güçlendirmeye devam edeceğiz. Z Fold söz konusu olduğunda, süper premium segmentteki konumunu sağlamlaştıracak, özellikle büyük bir ekranla sunduğu kullanılabilirliği, örneğin eğlence veya üretkenlik için kasaları vurgulayacak.

'Y kuşağının ihtiyaçlarını karşılamayı ve hedeflemeyi hedefleyecek olan Z Flip için, farklılaşan şık tasarımı ve rekabetçi fiyatları ile kadın kullanıcıların yanı sıra.'


Samsung'un daha iyi bir müşteri deneyimi ve daha kaliteli ürün yaratmak için 'önceki katlanabilir modellerin kullanıcılarının geri bildirimlerini aktif olarak yansıtarak ve stratejik ortaklarla stratejik işbirliğini artırarak' katlanabilir ekosistemi genişletmek istediğini de sözlerine ekledi.

İşlerde yeni bir katlanabilir gibi görünüyor, ancak bu yıl mı yoksa önümüzdeki yıl mı olacağı belli değil. Şimdilik, en iyi seçimlerimize göz atabilirsiniz.en iyi telefonlardaha fazla haber için beklerken.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Z Flip 5G fırsatları Kilitsiz Planlar Mint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefonda 50 $ indirim kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Flip 5G (Taksitli) Samsung Galaxy Z Flip 5G (Taksitli) Özgürön ödeme75,38 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme75,38 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Flip 5G (Taksitli) Samsung Galaxy Z Flip 5G (Taksitli) Özgürön ödeme80,38 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme80,38 $ /ay GörünümNSNane MobilMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy Z Flip 5G (Taksitli) Samsung Galaxy Z Flip 5G (Taksitli) Özgürön ödeme85,38 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler15 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme85,38 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz