Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung, 100 gün boyunca Galaxy Z Flip veya Galaxy Z Fold 2 denemenize izin verecek

Samsung, 100 gün boyunca Galaxy Z Flip veya Galaxy Z Fold 2 denemenize izin verecek

Ellerini almak için kaşınıyorsanSamsung Galaxy Z Çevirme5G veya Galaxy Z Fold 2, ancak fiyat veya başka bir konuda çekinceleriniz vargalaksi kıvrımıfiyasko, bu senin şanslı günün; Samsung, her iki akıllı telefonu da 100 gün boyunca denemenize izin veriyor ve hayal ettiğiniz her şey bu değilse, kolayca iade edebilirsiniz.

Samsung – her iki akıllı telefonu da stoklayan perakendeciler – genellikle müşterilere, satın aldıktan sonra el cihazlarıyla biraz kaliteli zaman geçirmeleri için iki haftalık bir pencere verir ve mükemmel bir eşleşme değilse, 'satın al ve dene' sürecinin bir parçası olarak geri getirebilirsiniz. ' programı. Bu 14 günlük süre, 100 güne uzatılıyor; bu, herhangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığınızı veya ciddi bir alıcının pişmanlığına maruz kalıp kalmadığınızı görmek için cihazla oynamak için bolca zaman.

Tekliften yararlanmak için doğrudan Samsung'un web sitesinden Galaxy Z Flip 5G veya Galaxy Z Fold 2 satın almanız gerekecek ve mevcut akıllı telefonunuzda 550$'a kadar takas kredisi alabileceğinizi unutmayın. Yalnızca sınırlı bir süre için istek listesi aksesuarlarına harcayabileceğiniz 200 ABD doları tutarında anında kredi.

Galaxy Z Fold 2 1.999 dolardan başlıyor, ancak 550 dolarlık takas almayı başarırsanız bu 1.449.99 dolara düşüyor. Galaxy Z Flip 5G yakın zamanda birABD'de fiyat düşüşü, 1.449 dolardan 1199.99 dolara düşürüldü ve bu da onu piyasadaki en ucuz katlanabilirlerden biri haline getirdi.Razr motosiklet, ama en güzel olduğu için tacını eve götürür. Galaxy Z Flip 5G'ye karşı maksimum 550$'lık takası elde edebilirseniz, bu fiyat 649,99$'a düşer!


Açıkçası, peşin maliyet hiçbir yere gitmiyor, ancak katlanabilir ile harcamak için üç aydan fazla bir süre ile, bunun aşırı pahalı bir hile olup olmadığını ölçebilir ve geri dönebilirsiniz.Samsung Galaxy S21,iPhone 12, veya tercih edilen dikdörtgen; ya da ona aşık olabilirsiniz!