Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung, eski Galaxy telefonunuzu ücretsiz bir akıllı ev cihazına dönüştürecek

Samsung, eski Galaxy telefonunuzu ücretsiz bir akıllı ev cihazına dönüştürecek

Samsung'un Galaxy İleri Dönüşüm programı, eski Galaxy akıllı telefonunuzu kullanışlı bir akıllı ev cihazına dönüştürebilir. Basit bir yazılım güncellemesi olsa da, eskiGalaxy S10veyaNot 10+bebek monitörü, evcil hayvan bakım çözümü veya ışık sensörü olabilir.


Cuma günü başlayan beta hizmeti, şirketin sürdürülebilirlik çabalarının bir parçası ve çekilişin sonunda kalan bu cihazları yeni kullanıma sokmayı hedefliyor. Güncellemeler SmartThings Labs aracılığıyla sağlanır ve cihazların ses ve ışık kontrol özelliklerini geliştirir. Telefonlar daha sonra bebek ağlaması veya köpek havlaması gibi belirli sesleri seçmek için bir AI sistemi kullanabilir ve ardından diğer cihazlara bir uyarı gönderebilir.

Kamerayı kullanarak, ışık seviyelerini ölçmek ve hava karardığında ışıkları veya TV gibi diğer cihazları açmak için de kullanılabilirler. Güncellemeler, pil kullanımını en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır, böylece cihazlar yeniden şarj edilmeden uzun süre çalışabilir. Ayrıca, Samsung'un akıllı ev uygulaması olan SmartThings aracılığıyla telefonların çok çeşitli akıllı ev cihazlarına bağlanmasına olanak tanır.

Bu özellik, 2018'den itibaren piyasaya sürülen ve Android 9 veya üstünü çalıştıran tüm S, Note ve Z Serisi Galaxy modellerinde çalışır. Kullanıcılar güncellemeleri SmartThings uygulamasından kendileri yapabilir.

Eski bir telefonu kullanmanın harika bir yolu ve çok yaratıcı kullanımlar sunuyor. Ev güvenliğini sağlamak için, pencerelerin yanına yerleştirerek veya siz uzaktayken bir gece lambasını açık tutmak için birden fazla cihaz kullanabilirsiniz. Bebek ve evcil hayvan monitörleri pahalı kit parçaları olabilir, bu nedenle eski telefonunuzu ücretsiz bir telefona dönüştürmek kesinlikle mantıklı.


Şimdi, o eski telefonu nereye koydum?

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S21 fırsatları Kilitsiz Planlar Mint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefonda 50 $ indirim kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S21 (Taksit 128GB) Samsung Galaxy S21 (Taksit 128GB) Özgürön ödeme50,38 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme50,38 $ /ay GörünümNSNane Mobil150$'lık Sanal Hediye Kartı + Visible'a geçiş yaptığınızda bağlantı noktası ve etkinleştirme ile ÜCRETSİZ bir çift Google Pixel Buds alın Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S21 (Taksit 128GB) Samsung Galaxy S21 (Taksit 128GB) Özgürön ödeme73 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriVeri: (5-12 Mbps indirme hızları, 2-5 Mbps yükleme hızları) Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriVeri: (5-12 Mbps indirme hızları, 2-5 Mbps yükleme hızları)GörünümNS Özgürön ödeme73 $ /ay GörünümNSMint Mobile'dan 12 aylık bir planla satın aldığınızda bu telefondan 50 $ kazanın + 3 aylık plan satın alın ve promosyon kodu SWITCH kullanarak 1 aylık ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S21 (Taksit 128GB) Samsung Galaxy S21 (Taksit 128GB) Özgürön ödeme55,38 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme55,38 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz