Close
  • Ana
  • /
  • Genel Teknoloji
  • /
  • Samsung'un Galaxy SmartTags akıllı gizli özelliği ile birlikte gelir

Samsung'un Galaxy SmartTags akıllı gizli özelliği ile birlikte gelir

İzleyici etiketleri, teknoloji kasabasının konuşmasıdır: sadece eşyalarınızı bulmakla kalmaz, aynı zamanda ışıklarınızı da kontrol ederler.

Doğru: Samsung Galaxy SmartTag, kişisel envanterinizin olağan takibinin yanı sıra akıllı otomasyon için yapılandırılabilir. Daha geniş akıllı cihazlarınızdan yararlanmak için bunları kullanın: ışıklarınızı kapatın, hatta farklı alanlar için farklı renkler seçerek evinizdeki aydınlatmayı bölümlere ayırmak için farklı işlevlerde programlayın.

Bu küçük bir numara ve masanızda, kanepenizde veya uzaktan kurulum yaptığınız herhangi bir yerde otururken kesinlikle işinize yarayacak bir numara. Zaman kazandırır ve ayrıca ışıklarınızı kapatmak için hareket etme endişesi duymadan e-postaları takip etmeyi kolaylaştırır. Masa başında oturanlar ve teknoloji meraklıları için en saf yaşam tüyoları ya da harika bir parti numarası.

Samsung'un Galaxy SmartTag'i sergilendiPaketlenmemiş etkinliklansmanını da gördüğümüz bu ayın başlarındaSamsung Galaxy S21.


Bilgi, her zaman güvenilen tipster'dan geliyor,Max Weinbach, kim kaygan özelliği kokladı. Bir dizi Samsung akıllı cihazını kapsayan SmartThings ekosistemiyle çalışır; böylece SmartTag'lerin evinizin lambaları ve hoparlör sistemleri de dahil olmak üzere diğer aygıtları çalıştırması için yeni yollar açabilir. Samsung'un Galaxy SmartTag'leri 29 $ / 29 £ / 52 AU $'a mal oldu ve 29 Ocak'tan itibaren Samsung Galaxy S21 ile birlikte satın alınabilecek.

Tabii ki, burada Pingtwitter'te akıllı entegrasyonun büyük hayranlarıyız - şuraya göz atın:en iyisiakıllı termostatlarHarcamalarınızı üstlenirken evinizi ısıtmak için kılavuz. Biz de sevgiyle hazırladıken iyi akıllı ampullerevinize o çok ihtiyaç duyulan ambiyansı vermek için rehber. Bu ampullerin en iyi örnekleri şunları içerir:Philips HueEvinizin her yerine technicolor iyiliği yaymak için akıllı aydınlatma sistemi.


Tile gibi diğer izleme devleri de daha geniş işlevsellik sunar; örneğin, ÇiniSkullcandy Indy Yakıtkulaklıklar ve yeni çıkan Skullcandy Indy ANC. yakın zamanda PingtwitterkapalıSkullcandy Indy ANC kulaklıkları, her zaman popüler olana daha az pahalı, gürültü önleyici bir alternatif olarakApple AirPod'lar. Döşeme cihazları ayrıca şunlarla senkronize edilir:Google Nest Hub Maks.daha geniş akıllı ev entegrasyonu için.

Apple'ın izleme alanına girmesi, AirTag'leri şeklinde hızla yaklaşıyor. Pingtwitter'ün sahip olduğurapor edildidahil olmak üzere geçen yıl boyunca bir dizi harika sürümün ardından bir Bluetooth izleme çözümü eklemeye çalıştığı için, çokça lanse edilen AirTag'lerinde yaygın olarak kullanılıyor.Apple Watch Serisi 6, NSApple iPad Havası, veiPhone 12. yakın zamanda PingtwitterkapalıAirTag'lerin neredeyse piyasaya sürülmeye hazır olduğunu söyleyen Safari ile entegre gizli yeni bir işlevin keşfi.


Oppo da izci trenine atlayacak. Pingtwitter'lerkapsamaOppo Akıllı Etiketi olarak adlandırılan şey, rakiplerin seçeneklerinden daha uzun süre dayanmak için güçlü ve daha güçlü görünümlü bir cihazla izleme oyununda kendi izini bırakabileceğini ima ediyor. Söylemeye gerek yok, küresel teknoloji devleri piyasaya en etkili cihazı getirmek için savaşırken akıllı izleme için çok heyecan verici bir zaman.