Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Samsung'un MWC 2021 etkinliği ürünlerde eksikti, ancak büyük şeyler alay etti

Samsung'un MWC 2021 etkinliği ürünlerde eksikti, ancak büyük şeyler alay etti

MWC (Mobil Dünya Kongresi) bu yıl yüz yüze bir etkinlikle geri döndü, ancak Samsung, Galaxy oturum etkinliğiyle her şeyi sanal tuttu.


Etkinliğin olası bir açıklamaya işaret eden resmi duyurusu ile özellikle yeni Galaxy Watch'ı görmeyi umuyorduk. Ama umutlarımız suya düştü; Etkinliğin büyük bir yazılım odağı vardı ve gelecekteki Samsung cihazlarında dört gözle bekleyebileceğimiz bazı şeyleri ima etti.

MWC 2021 için Barselona'ya gitmek yerine sanal bir etkinlik düzenlemeyi tercih eden Samsung, Galaxy oturum etkinliğini 28 Haziran'da gerçekleştirdi. Kendiniz izlemek isterseniz yukarıdaki sunumu izleyebilirsiniz.

Samsung MWC 2021 etkinliği: Galaxy deneyimi ve S-Pen

Samsung, MWC 2021'deki donanım çıkışlarını atladı ve doğrudan cihaz ekosisteminin sunduğu 'Galaxy deneyimine' ve bağlanabilirliğe daldı. Google ve Microsoft ile çalışma sayesinde çoklu görev, katlanabilir cihazlarda ve tabletlerde zaten mevcut ve S-Pen bunu daha da kolaylaştırıyor. Samsung, üretkenliğin yalnızca ekran kaleminin daha fazla Samsung cihazında destek almasıyla artacağını söylüyor – ancak şimdilik bu listeye hangi cihazların dahil edileceğine dair daha fazla ipucu yok.

Samsung MWC etkinliği 2021: Galaxy Watch One UI

Wear OS ve Tizen arasındaki birleşme, Galaxy Watch'a daha iyi performans, daha uzun pil ömrü ve geniş bir uygulama ekosistemi sunacak. Bu aynı zamanda tüm favori Google uygulamalarınızı giyilebilir cihazınızda kullanabileceğiniz anlamına gelir. Galaxy Watch yüz tasarım aracı, yakında çıkacak Galaxy Watch'ta çalışırken görebileceğiniz Android geliştiricileri için de geçerli olacak.


Android tabanlı araçlar ve API'ler, geliştiricinin giyilebilir ekosistem genelinde erişimini genişletecek. Bu, tüm android akıllı telefonlarla sorunsuz entegrasyon anlamına gelir, böylece kendinizi bir Samsung akıllı telefonla sınırlamanıza gerek kalmaz. Ancak, Galaxy akıllı telefonlar ve saatler arasında daha güçlü entegrasyon açısından bir Samsung cihazına sahip olmanın bir faydası var.

Örneğin, Galaxy akıllı telefonunuza bir 'saatle donatılmış uygulama' yüklerseniz, bu uygulama otomatik olarak Galaxy Watch'ınıza indirilir. Ayrıca, ayarlarınızın düzeninin, telefonunuzdaki ayarlar menüsünü daha yakından yansıttığını göreceksiniz. Çok yararlı bulacağınız bir başka senkronizasyon da, telefonunuzda etkin olan birkaç özelleştirilmiş saat diliminiz varsa, saatinizle senkronize edilmesidir. Bir UI, saatinizdeki engellenen kişileri akıllı telefonunuzla senkronize edecek başka bir şık işleve de sahiptir.


Bu arada, Tizen tabanlı Galaxy akıllı saatlere sahip kullanıcılar en az üç yıl yazılım desteği alacaklar (ürün lansman tarihinden itibaren).

Samsung MWC 2021 etkinliği: görmediklerimiz

Samsung, blog yazısında mağazada ne olduğunu anlatarak iştahımızı biraz artırdı, ancak herhangi bir donanım görmeyi bekleyen herkes kaba bir uyanış içindeydi. Gerçekten de, müşterilerine sağladığı tüm avantajlarla birlikte 'bağlı cihazların Galaxy ekosistemi' hakkında biraz bilgi aldık.


Ama biz görmedik (veya hakkında hiçbir şey duymadık)Galaxy Z Katlama 3ve Galaxy Z Flip 3. Katlanabilirlerin Temmuz/Ağustos aylarında Galaxy Unpacked'de piyasaya sürülmesi bekleniyor, bu yüzden hepimiz bir göz atmak istedik ama olmadı.

Ancak bu yıl katlanabilir ürünlerinde %20'lik bir fiyat indirimi olasılığı ile (SamMobile) Samsung, artık donanım üzerinde bir kontrolü olduğu için çok daha fazla insanı yumuşak, şekerli akıllı telefonlarından değiştirmeye ikna edebilir. Bir rapor varsa, çantadan bir şey çıkarması gerekir.Piksel Katlamadoğru, hangi bir kusabilirciddi meydan okumaGalaxy Z Fold 3'e. Ancak bir veya iki ay boyunca bundan daha fazlasını almayacağız.

Samsung Galaxy Watch 4 sızdırılmış görüntüler

(Resim kredisi: 91Mobiles)

Samsung, Galaxy oturum etkinliğinde 'akıllı saatlerin geleceği için vizyonunu açıklayacağını' ve 'hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için yeni bir çağ başlatmak için tasarlanmış yeni fırsatlar olacağını' söyledi. akıllı saat deneyimleri.'


Samsung kendi Tizen işletim sistemini bıraktı ve esasen Tizen ile Tizen'i birleştirmek için Google ile birlikte çalışıyor.Google'ın Wear OSçift ​​'birleşik bir giyilebilir platform' üzerinde çalışıyor. Geçiş, daha geniş bir uygulama yelpazesine ve çok daha geniş bir ekosisteme erişilebilirliğe izin verecek. Googletweetlendiiyileştirilmiş pil ömrü ve daha hızlı performans da dahil olmak üzere mağazada neler olduğuna dair bir fikir vermek için birkaç ayrıntıyı açıklayın.

Samsung Galaxy Watch 4 sızdırılmış görüntüler

(Resim kredisi: 91Mobiles)

Galaksi oturumu etkinliği yalnızca yazılım odaklı olduğu için etkinlikte gerçek donanımı görmedik. Ancak yeni Galaxy Watch'ın görüntülerinin sızdırıldığı bildirildi.91CeplerCihazın görüntülerinin yanı sıra bazı özelliklerin paylaşılması.

Resmi donanım haberleri için sıkı oturmamız ve Galaxy Saatlerinin içinde olduğunu bildiğimiz cazip sesli yazılım güncellemeleriyle yetinmemiz gerekecek.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch 3 fırsatları Samsung Galaxy Watch 3... Amazon $249.99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Samsung - Geek Squad... Best Buy $399.99 $249.99 İndirimli Fiyatı GörüntüleSAMSUNG Galaxy Watch 3 41mm... Walmart 399 $ $ 249,99 Görünümİndirimli Fiyat Galaxy Watch3 (41MM), Mystic... Samsung $399.99 $349.99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz