Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Samsung'un Q80T'si, Best Buy'ın Black Friday satışında EVER PS5'e hazır en ucuz TV

Samsung'un Q80T'si, Best Buy'ın Black Friday satışında EVER PS5'e hazır en ucuz TV

Black Friday TV fırsatlarıburadalar. Best Buy, size tüm boyutlarda ucuz bir PS5 uyumlu TV'yi netleştirebilecek bazı parlak indirimler için tetikleyiciyi erkenden çekti. Zaten sahipsenizPS5 ön siparişiveyaXbox Series X ön siparişiSamsung Q80T, en iyi 4K oyun TV'lerinden biridir ve 50 inç, 55 inç ve 65 inç modellerde açıkçası absürt indirimlerle mevcuttur. QLED için bundan daha ucuzunu ve HDMI 2.1 işlevselliğiyle gelen tüm avantajları görmedik.


Lansman gününde PS5 nasıl edinilir- ön sipariş gerekmez

En küçüğünden başlayarak, 50 inçlik Samsung Q80T şimdi 899,99 dolar. Bu, önceki 1099 $ 'lık fiyattan 250 $' lık bir düşüş ve Samsung'un olağanüstü QLED teknolojisi için inanılmaz bir fiyat. Biraz daha büyütün ve 55 inçlik Samsung Q80T 250 $ tasarrufla yine 1099.99 $ 'a ulaştı. Son olarak, çoğunlukla ekran olması gereken bir duvarınız varsa 65 inçlik Samsung Q80T, 300 $ tasarrufla 1499.99 $ 'dır.

Pingtwitter'lerde onaylandığı gibiSamsung Q80T incelemesiBu, özellikle mükemmel bir 4K TV anlaşmasıdır.en iyi oyun televizyonuHDMI 2.1'in dahil edilmesi sayesinde. Bu, hem PS5 hem de Xbox Series X tarafından desteklenen saniyede 120 kare hızında 4K oyun oynamanın yanı sıra Değişken Yenileme Hızı (VRR) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) desteği anlamına gelir. AMD PC'nizi takıyorsanız, FreeSync desteği bile var.

Samsung 50 inç Q80T Serisi QLED 4K TV Best Buy1099 dolardışimdi $ 899.99
• Samsung 55 inç Q80T Serisi QLED 4K TV Best Buy1299 dolardışimdi $ 1099.99
• Samsung 65 inç Q80T Serisi QLED 4K TV Best Buy şimdi 1799 $ oldu 1499,99 $


Ayrıca Q80T incelememizde de belirtildiği gibi, bu televizyon Samsung'un QLED serisinin tüm avantajlarına sahiptir: 'Doğal olarak parlak ve harika bir renk zengini. Q80T ayrıca, yukarıda bahsedilen yerel karartmalı tam dizi arka ışık sayesinde ikna edici bir siyah seviyesi performansı da üretiyor. ' Güzel.

• Seçimlerimizi görünen iyi televizyonlarher türden
• Bkz.
en iyi OLED TV'ler
• ile sesinizi yükseltin
en iyi ses çubukları


Ayrıca konu ses olduğunda, setin 2.2.2 yapılandırması için hemen bir ses çubuğu satın almaya gerek yoktur. İncelememizde de söylediğimiz gibi 'sistem ekstra ses detayını ortaya koyuyor. Patlamalar ağırlıklarını daha da genişletir; diyalog daha tam olarak oluşmuş görünüyor, artık ekranın altında boğuk değil. ' Tüm bu PS5 silahlı çatışmaları ve o zaman gözünüze yayınlayabileceğiniz kadar çok 4K film için mükemmel.

Herkesten önce en iyi Xbox Series X fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Xbox Series X fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.


Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Samsung Q80T 50 inç QLED TV| RRP $ 1099,99 | Şimdi $ 899.99|Best Buy'da 200 $ tasarruf edin
Onayladığımız gibiSamsung Q80T incelemesiBu, PS5'e hazır hale getirmek için çok sevilen HDMI 2.1 özellikleriyle oyun için olağanüstü bir 4K TV. 4K'da 120 fps, VRR ve ALLM burada ve Samsung'un mükemmel tescilli QLED teknolojisi ile oyunları hayata geçirmeye hazır. Büyük parlaklık ve fantastik ölçeklendirme, bunu geleceğe dönük değerli bir yatırım haline getirme anlaşmasını imzalar.


Anlaşmayı Görüntüle

Fısılda ama Noel iyi ve gerçekten yolda ve Pingtwitter yardımcı olabilir. İle büyük günü kolaylaştırabilirizen iyi Noel hediyelerive hattaen iyi Siber Pazartesi fırsatlarıher zaman en iyi teklifleri aldığınızdan emin olmak için.


Pingtwitter Kara Cuma satışları (ABD) için kılavuzlar