Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung'un radikal Galaxy S21, iPhone 13 sızıntılarını SİGARA İÇME planı yapıyor

Samsung'un radikal Galaxy S21, iPhone 13 sızıntılarını SİGARA İÇME planı yapıyor

Samsung Galaxy S21benzeri olmayan bir amiral gemisi telefonu olmayı vaat ediyoryeni nesil dahili donanımve iPhone 13 sigara içme özellikleri gibikatil yeni kamera sistemikilitli ve yuklu.

  • Keşfetmek için çaresiz olduğumuz PS5 sırrı açığa çıktı - ve bu harika haber

Şimdi, yine de teşekkürlerGüney Kore'den sızıntıve rapor edenNotebookcheckGörünüşe göre Samsung, 2021'de Galaxy S21 ile destesinden radikal bir yeni oyun kartı oynamak üzere ve iPhone 13'ü ve diğer tüm Android rakiplerini geride bırakabilir.

Bunun nedeni, Samsung Galaxy S21 serisinin 'Ocak 2021'de piyasaya çıkması muhtemel' olmasıdır.vehem S hem de Note serisi telefonların özelliklerini tek bir hiper cihazda birleştirebilir.

Doğru, Mart ayı başlarında düşme eğiliminde olan önceki Samsung Galaxy akıllı telefon sürümlerinden farklı olarak, Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin 'bir buçuk ay kadar' Galaxy S21 seri üretim programını geliştirdiği 'bildiriliyor. her zamankinden daha erken'.


Ve Mart başından ortasına bir buçuk ay ayırırsanız, Ocak yayın tarihi alırsınız.

Bu hareketin şu anda iki şeyden kaynaklandığı düşünülüyor. Öncelikle Samsung, S21'in S20 olarak piyasaya sürülmesini hızlandırmak istiyor,sayısız rapora göre, iyi satmadı. Samsung, S21'i ileriye taşıyarak satışlarını ve satışlarını artırabilir.


İkincisi ve bu daha ilginç bir unsur, Samsung'un S serisi ve Note serisi telefonlarını birleştirmeyi düşündüğü söylendi ve S serisinin çıkış tarihini önemli ölçüde değiştirerek bu değişimin başlangıcını görebiliriz.

Aslında, yalnızca birkaç hafta öncerapor Çin'den çıktıGalaxy S21 Ultra'nınniyetNote serisi telefonlarda olduğu gibi dijital bir S-Pen kalemi ile birlikte gelir.


Öyleyse, iPhone 13'lü Apple'ın yanı sıra Samsung'un Huawei, Xiaomi ve OnePlus gibi tüm büyük Android rakiplerinin, gelecekte farklı zamanlarda Samsung telefonlarını piyasaya sürmeye alışması gerekebilecek gibi görünüyor.hatta daha büyükCihazlar, yapımcı iki amiral gemisi serisinin unsurlarını tek bir hiper amiral gemisinde birleştirmek istiyor gibi görünüyor.

Bir amiral gemisi S serisi ile amiral gemisi Note serisi telefonun en iyi özelliklerini bir araya getiren bir Samsung Galaxy S21 Ultra, ağız sulandıran bir olasılıktır. O halde Ocak 2021'de piyasaya çıkacak, umarız ki S21 serisini yakından ve kişisel olarak göreceğiz.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 20 Ultra fırsatları Samsung Galaxy Note 20 Ultra ... BHPhoto999,99 GörünümSamsung Galaxy Note 20 Ultra ... BHPhoto999,99 GörünümSamsung Galaxy Note20 Ultra ... Newegg1.079,99 $ GörünümGalaxy Note20 Ultra 5G 128GB ... Samsung 1.299,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz