Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Saucony Peregrine 11 incelemesi: Yükseltilmiş saya ile bu popüler arazi ayakkabısı daha da iyi hale geldi

Saucony Peregrine 11 incelemesi: Yükseltilmiş saya ile bu popüler arazi ayakkabısı daha da iyi hale geldi

Saucony Peregrine 11, güçlü bir iddiada bulunuyor.en iyi koşu ayakkabısıdışarıda? Arazi koşusunda yeniyseniz, bu ayakkabılar size çok şey sunar; yastıklama, denge, koruma, üstün çekiş gücü… tümü ayırt edici bir tasarımda toplanmıştır.


İster anın tadını çıkarıyor olun, ister daha teknik bir arazide bir yarışta zorlanıyor olun, mükemmel bir performans sergileyecekler. İhtiyacınız olan tüm temel özelliklere sahip oldukları ve makul fiyatlı oldukları için, izinizi seviyorsanız kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken bir ayakkabıdır. Göze çarpan özellik, dış tabandaki 5 mm PWRTRACC çıkıntılardır ve zorlu koşullarda bile üstün çekiş sağlar, ancak burada keyfini çıkaracak çok şey var.

Saucony Peregrine 11: özellikler, teknoloji ve his

Saucony Peregrine 11 incelemesi

(İmaj kredisi: Saucony)

Saucony'nin son Bright Future Collection lansmanının bir parçası olarak, bu nötr Peregrine ayakkabısına yapılan yükseltme kesinlikle göz alıcı. Önceki modeldekiyle aynı orta ve dış tabana sahip oluyorsunuz, ancak üst kısım iyileştirildi. Dilde ekstra dolgu vardır ve ayağınızın rahat ve kilitli kalmasını sağlar ve topuk bileziği de yumuşak bir his verir.

Buna ek olarak, yoğun ağ kaplama, ayakkabınıza tüm kirlerin girmesini önleyecektir, ancak nefes alabilirliği sürdürmek ve havanın ayakkabının içinde dolaşmasına izin vermek konusunda iyi bir iş çıkarmaktadır. Ayak parmakları da iyi korunur.


Ayakkabılar yastıklama hissi verir ve kilometreler geçtikçe rahat kalır ve orta taban hızlı tepki verir. Daha önce bir Peregrine ayakkabıyla hiç koşmadıysanız, bu ayakkabıdaki teknolojinin ayak altında sabit ve güvenli bir his vermesini ve yokuş aşağı inerken ileriye doğru çok az hareketle ayak parmaklarınızı ezmemesini bekleyin. Ayrıca orta tabanda bir kaya levhası vardır, bu nedenle düzenli olarak kayalık arazide koşarsanız buna yatırım yapmak için iyi bir ayakkabı olacaktır.

Uygun boyut ve tam istediğiniz gibi; parmak kutusunda biraz ama çok fazla kıvranma odası, ayağınızın üstünde ve topuğun çevresinde çok sağlam bir uyum. Bu ayakkabılar, bazı arazi ayakkabıları kadar hafif olmasa ve Peregrine 10'dan yaklaşık yarım ons daha ağır olsa da, koşarken kesinlikle ağır hissetmiyorlar. Genel olarak güvenli oturmaya katkıda bulunan daha güvenli bir oturmayı tercih ederseniz, ekstra bir dantel deliği de vardır.

Onlarla dışarı çıktığınızda, büyük ölçüde olağanüstü tutuş sağlayan bazı agresif 5 mm PWRTRAC kauçuk pabuçlar nedeniyle, diğer ayakkabılarınızdan daha ağır olduklarını düşünmeyeceksiniz. Bunlar, patikalara patikalardan koşmaya alışkınsanız, zorlu bir koşu deneyimi sağlar, ancak bu modeli doğrudan patikalara inerken, özel bir günde veya yarışta kullandığınızda bu sorunu aşabilirsiniz. gün.


Saucony Peregrine 11: tasarla ve inşa et

Saucony Peregrine 11 incelemesi

(İmaj kredisi: Saucony)

Bu, 2021'de piyasaya sürülen diğer tüm arazi ayakkabılarından gerçekten farklı olan çok güzel görünümlü bir ayakkabı. Kutuyu açtığınızda, kesinlikle siyah bir üst kısım, dayglo turuncu dış taban ve bağcıklar ve daha fazlasıyla dengelenmiş bir vay anıdır. ince pembe ve mavi karışık.

Kış aylarında çamurla kaplandığında gerçekten memnun kalacağınız şey, ayakkabıyı çıkarmayı kolaylaştıran esnek pembe kord topuk tırnağıdır. Bu, karşılaştığım ilk esnek topuk sekmesi ve kesinlikle akıllıca bir özellik. Dilin üst kısmındaki eşleşen bir tane, özellikle parmaklarınızın donduğu kış aylarında, giymeyi ve çıkarmayı daha da kolaylaştıracaktır.

Saucony Peregrine 11 iyi mi? Karar

Saucony Peregrine 11 incelemesi


(İmaj kredisi: Saucony)

Ayakkabıda kusur bulmak zordur ve çok yönlü mükemmel bir ayakkabı gibi hissettirir - kolay arazide iyi çalışır ve gerektiğinde daha zorlu ayak koşullarında performans gösterir. Bunlar, bazı arazi ayakkabılarından biraz daha ağır olabilir, ancak patikalarda hafif ve duyarlı olduklarından, içindeyken farkında olduğunuz bir şey değildir.

Orta tabandaki PWRRUN yastıklama, ayağınızın altında sıkı bir his veriyor, bu bana yakışıyor, ancak daha yumuşak bir sürüş arayan koşuculara uymayabilir. Pabuçlar harika bir iş çıkarıyor ve bu ayakkabıların tutuşu hemen göze çarpıyor.

Fiyatlar - Saucony Peregrine 11:▼