Close
 • Ana
 • /
 • Fitness Teknolojisi
 • /
 • Saucony Ride ISO 2 koşu ayakkabısı incelemesi: göze çarpmayan bir sürüş için teknik bir çift eğitmen

Saucony Ride ISO 2 koşu ayakkabısı incelemesi: göze çarpmayan bir sürüş için teknik bir çift eğitmen

Saucony Ride ISO 2 ile 10k test çalışmamı çalıştırırken, inceleme için bir açı düşünmeye devam ettim. Çoğu zaman, biraz koştuktan sonra, makale hakkındaki fikir aklınıza gelecektir. İçlerinde koşmak nasıl bir duygu? Onları gözlemlediğinizde nasıl görünüyorlar? Ayakkabıların koşu dinamikleri nelerdir?


Bristol'da 45 dakika koştuktan sonra, Saucony Ride ISO 2 için hiçbir şeyim olmadığını fark ettim. Koşmak gibiydi ... koşu ayakkabıları. Ayaklarımın üzerindeki siyah spor ayakkabı çiftine baktım ve duygusal bir tepki toplayıp toplayamayacağımı görmek için bekledim. Hiçbiri gelmedi.

Biraz yürüyüp gerildikten sonra, açının her zaman orada olduğunu fark ettim; daha çok inceleme için açı eksikliği gibi. Saucony Ride ISO 2 herhangi bir duygu uyandırmadı; Ben koşarken sessiz kaldı. Evdeki koşu ayakkabılarının geri kalanının arasına koyduğum için de benimle konuşmadı.

Ve bu ayakkabıların en büyük gücü: sana bağırmıyorlar. Onların içinde dolaşıyormuş gibi hissetmeyeceksiniz. Muhtemelen onları sevmeyecek ya da onlardan nefret etmeyeceksiniz. İhtiyaç duyduğunuzda emrinizde olacaklar. Başka zaman, sabırla sıralarını bekliyor olacaklar.

 • En iyi koşu ayakkabıları: Piyasadaki en iyi koşu ayakkabıları için kesin kılavuzumuz şimdi
 • Erkekler için en iyi kompresyon taytları: kış geliyor, kaslarınızın tamamen sarıldığından ve kötü hava koşullarına hazır olduğundan emin olun
Bugünün en iyi Saucony Ride ISO 2 fırsatları İndirimli Fiyat Saucony Erkekler Ride ISO 2 ... REI.com120 ABD doları 89,73 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Saucony Ride ISO 2 (Wide-2E) ... Clymb120 ABD doları 89,99 GörünümBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Saucony Gezisi ISO 2


Ride ISO 2, orijinal Ride ISO'nun çalışma ölçümlerini iyileştirdi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Saucony Ride ISO 2 incelemesi: Teknoloji

Adından da anlaşılacağı gibi, Saucony Rise ISO 2, Ride ISO'nun halefidir ve orijinal Ride ISO'nun oluşturduğu temel üzerine kuruludur. Son enkarnasyondan bu yana, özellikle artık daha fazla alan bulacağınız (daha iyi veya daha kötü) kutu alanında gelişti.


Everun adı verilen ve 'her zaman koşma' veya 'eve koşma' anlamına gelen bir üst taban yapısına sahiptir. Bahse girerim, uzun süreli rahatlık ve basınç rahatlaması için tasarlandığından, Saucony Ride ISO 2 ile daha büyük mesafeleri kaplamak istiyorsanız ihtiyacınız olan şeyler.

Pwrfoam orta tabanın ('güçlü köpükte olduğu gibi) darbeyi emdiği ve enerji geri dönüş bölümünde yardımcı olduğu söyleniyor.


Yukarıdaki teknolojilerin her ikisi de orijinal Ride ISO'da bulunabilir.

Yine de güncellenen, yeni eklenen Formfit teknolojisi ile birleştiğinde her koşucunun ayağının şekline ve hareketine uyum sağlayan dinamik bir uyum sistemi oluşturabilen Isofit sistemidir.

 • İngiltere'nin en iyi koşu yarışları: Eylül, Ekim ve Kasım 2019'daki en iyi koşu etkinlikleri
 • En iyi koşu saati: koşucular, spor salonu, bisiklet ve egzersizler için saatler ve giyilebilir cihazlar

Saucony Gezisi ISO 2

Saucony Ride ISO 2'nin kutu kutusu geniştir ve üstteki ağ bol miktarda havalandırma sağlar


(İmaj kredisi: Gelecek)

Saucony Ride ISO 2 incelemesi: Ergonomi

Nötr bir koşu ayakkabısı olan Saucony Ride ISO 2, tarafsız koşucular için en uygun olanıdır, ancak aynı zamanda supinasyon olarak da bilinen yetersizlikten muzdarip koşucular için koşu tekniğini geliştirebilir.

Yukarıda bahsedildiği gibi, kutu alanı son yinelemeden bu yana geliştirildi. Üst kısım, olduğu gibi örülmez.Nike Joyride Flyknitancak ön tarafta kesinlikle yeterli alan var.

Belki biraz fazla geniş, benim gibi ayaklı, tüplü tahrik kanatlarına benzeyen biri için bile. Saucony Ride ISO 2, ayaklarınızı bağcıkların koştuğu ayağınızın köprüsünün etrafında sıkıca tutar, ancak sizi engelleyecek bir şekilde değil.

Isofit file üst kısım nefes alabilir ve koşularınız sırasında ayağınıza yeterli havalandırma sağlar. Hatta Saucony'ye göre, biraz daha uzun sürebilecek ve uzun vadeli bir inceleme gerektirebilecek bir süreç olan ayağınıza bile dönüşüyor.

Saucony ISO Ride 2, 8 mm'lik bir düşüşe sahiptir ve 300 gramın biraz altındadır, bu ne çok ağır ne de çok hafiftir.

Saucony Gezisi ISO 2

Taban, Saucony Ride ISO 2'nin görünümünün muhtemelen en heyecan verici kısmıdır

(İmaj kredisi: Gelecek)

Saucony Ride ISO 2 incelemesi: Estetik

Görsel bölümde, Saucony Ride ISO 2, Brooks ve Asics gibi diğer koşu ayakkabısı markalarının belirlediği yolu takip ediyor ve ilgilenilecek pek bir şey sunmuyor. Bundan bahsetmiştim benimAsics Gel-Nimbus 21 incelemesi, ancak ciddi koşu ayakkabılarına bakmak oldukça zor olabilir.

Test edilen siyah / mavi renk grubu resimlerde biraz ilginç görünüyor, gerçek hayatta daha az heyecan verici. Diğer heyecan verici renk seçenekleri arasında gri, ağaç kavunu ve deniz mavisi (erkek varyantları) bulunur ve şaşırtıcı bir şekilde, kadının varyantları bile oldukça ince.

Kadın koşu ayakkabıları, bu durumda genel olarak çok daha uyarıcı görünüyor. Baştan aşağı, Saucony Ride ISO 2, tüm ürün yelpazesinde tutarlı bir görünüm sunar.

Kalın, gradyan renkli taban ve ayakkabıların yan tarafındaki kontrast logo, Ride ISO 2'ye biraz daha fazla karakter veriyor, belki de öne çıkması için yeterli değil, ancak kesinlikle onu da çirkin yapmıyor.

 • Saucony Ride ISO 2 koşu ayakkabısını Saucony.com'dan satın alın

Saucony Gezisi ISO 2

Saucony Ride ISO 2 iyi bir koşu ayakkabısı - kesinlikle en iyisi değil ama en kötüsü de değil

(İmaj kredisi: Gelecek)
 • En iyi çalışan kulaklıklar: spor salonu, egzersiz, koşu ve spor için tomurcuklar
 • En iyi koşu çoraplarıYol ve patika yollarında konfor, destek ve enerji geri dönüşü için

Saucony Ride ISO 2 incelemesi: Karar

Saucony Ride ISO 2, yeterince iyi koşu ayakkabısıdır. İyi bir koşu deneyimi sunarlar, belki harika olmayabilir, ancak yine de tatmin edicidirler.

Tri-flex dış taban ve Everun üst tabanın yanı sıra Pwrfoam orta taban, nötr ve yetersiz koşucular için yeterli kontrol ve yastıklama sağlayacaktır. Isofit üst kısım, zamanla ayağa dönüşecek, ancak çanta alanında biraz fazla geniş.

File üst kısım yeterli havalandırma sağlar, böylece uzun koşu yolculuklarında bile ayaklarınız tıkalı ve sıcak hissetmez.

Ride ISO 2, kasvetli renkleri ve sınırlı eğrileriyle görünüm departmanında çok az şey sunar. Degrade renkli taban ve ayakkabının yan tarafındaki kontrast logo, ayakkabılara bir miktar kişilik katarken, maalesef rekabette öne çıkması için yeterli değil.

Saucony Ride ISO 2 sizi ayaklarınızdan uzaklaştırmayacak. En iyi koşu ayakkabısı değiller, en kötüsü de değiller. Uzun koşu ayakkabısı dizisinin ortasında çok rahat bir şekilde oturuyorlar, daha düşük seviyeli modeller tarafından tehdit edilmiyorlar ve sınıfının en iyisi için zorlu bir rakip değiller.

Bugünün en iyi Saucony Ride ISO 2 fırsatları İndirimli Fiyat Saucony Erkekler Ride ISO 2 ... REI.com120 ABD doları 89,73 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Saucony Ride ISO 2 (Wide-2E) ... Clymb120 ABD doları 89,99 GörünümBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Daha fazla koşu ayakkabısı yorumu