Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy'daki bu ucuz Lorex 4K güvenlik kamerası fırsatıyla %15 tasarruf edin

Best Buy'daki bu ucuz Lorex 4K güvenlik kamerası fırsatıyla %15 tasarruf edin

İndirimdeki ucuz bir güvenlik kamera sistemi satın almak bu günlerde çok zor değil, ancak bu fiyata bu kalitede bir sistem bulmak çok sık olmuyor. Lorex 4 kameralı iç/dış mekan 4K gözetim sistemi, oldukça uygun bir fiyata inanılmaz derecede çok yönlü bir ev güvenlik kurulumu sunar, ancak bu anlaşma onu mutlaka görülmesi gereken bir yer yapar.


339,99 $ karşılığında satışa sunulan bu sistem, hem iç hem de dış ortam koşulları için mükemmel olan 8 kanallı 4 kamera kurulumu sunar. Saatlerce görüntüyü ve oynatmayı depolamak için 2 TB DVR kurulumu içeren Lorex sistemi bu fiyata duyulmamış ve aşağıdakilerden birini sunuyor.en iyi güvenlik kamerasıfiyat için seçenekler.

Lorex 8 Kanal 4 Kamera İç/Dış Mekan 4K UHD Gözetleme Sistemi
Şimdi: $339.99 | Şuydu: 399,99 $ | Tasarruf: 60$ (%15)
Apartman daireleri, kasaba evleri ve daha küçük evler için harika olan Lorex sistemi, 4K çözünürlükte tam UHD kaydın iç huzurunu sunar. Fiyat için, bu teklif güvenilir bir gözetim sisteminde rakipsizdir.Fiyatı Görüntüle

  • Best Buy'da indirimde olan tüm güvenlik kameralarını satın alın

Bu sistem kablosuz olmasa da, kristal netliğinde görüntüler ve şaşırtıcı 2 terabaytlık DVR depolama alanı sunar. Bu, tüm ayrıntıların yakalanmasını ve gerektiğinde hem iç hem de dış mekan kullanımı için tasarlanmış kameralarla evinizin güvende olmasını sağlar.


Diğer kablosuz sistemlerle karşılaştırıldığında, bu Lorex kurulumu, bağlantı sorunları ve benzerleri olasılığını da ortadan kaldırır. Kablosuz sistemler, menzilin isabet ettiği her yere kamera yerleştirme rahatlığına sahip olsa da, kablolu bir sistemde bu sorun asla olmaz. Bağlantıları kesmenin zorluğunu veya şansını istemiyorsanız, bu, bakmaya değer bir sistemdir.

Ancak, kablolu bir sistem tam olarak aradığınız şey değilse, şu anda kablosuz sistemlerde çok sayıda anlaşma oluyor. Ring, Arlo gibi markaların teklifleriyle ve şu anda indirim alan diğer fırsatlarla aşağıda daha fazla fırsata göz atabilirsiniz.


Bugünün En İyi Güvenlik Kamerası Fırsatları Sahte Güvenlik Kamerası, Kukla... Amazon Prime 30,23 TL Fırsatı GörüntüleImou Looc Wifi Kamera ebay 79 ABD doları Fırsatı Görüntüleİndirimli fiyat2 adet Reolink 5MP HD PoE IP... Dick Smith 179,99 ABD Doları 129,18 ABD Doları Fırsatı Görüntüle Reolink 5MP PTZ Güvenlik... Kogan.com 286 ABD Doları Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri