Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bugün Lowe's'ta Whirlpool'un akıllı 2'si 1 arada yıkayıcısında %20 tasarruf edin

Bugün Lowe's'ta Whirlpool'un akıllı 2'si 1 arada yıkayıcısında %20 tasarruf edin

Lowe's, Whirlpool'un en yeni 2'si 1 arada çamaşır makinesi ve elektrikli kurutma makinesinde mutlaka görülmesi gereken bir son dakika fırsatı sunuyor, her ikisini de ayrı ayrı indirimli, ancak ikisini birlikte aldığınızda daha da fazla tasarruf sağlıyor.


Whirlpools ile akıllı Yük ve2'si 1 arada yıkayıcı 999 dolara satıştave eşleştirme999 $ için satışta akıllı elektrikli kurutucuayrıca, her ikisi de bir parçası olarak 300 dolarlık mütevazı bir fiyat düşüşü alıyor.Lowe'un Anma Günü satışı.

Ancak asıl tasarruf, bu yeni akıllı cihazları bir araya getirdiğinizde ve çamaşır odası yükseltmeniz için çifti aldığınızda toplamda 500 doların üzerinde tasarruf sağladığınızda gelir.

Whirlpool'un en yeni 2'si 1 arada yıkayıcısı, yüklerinizi kişiselleştirmek için inanılmaz yeni bir yol sunar. yeni birçıkarılabilir karıştırıcıGerektiğinde en büyük battaniyeleri bile yıkamak için yeterli alan sağlarken giysi veya çarşaf gibi temel boyutlu yüklere izin verir. Akıllı elektrikli kurutucu için mükemmel bir yıkayıcı ortağı. Elektrikli kurutucu, kıyafetlerin aşırı kurumasını önlemek için bir nem sensörü ve kıyafetleri buharlama özelliği de dahil olmak üzere bazı şık akıllı özelliklere de sahiptir.

Akıllı ev sahipleri için, bu Whirlpool çamaşır kurutma makinesi kurulumu, fiyatın yanı sıra görünüme de değer. Birini veya diğerini satın almaktan tasarruf ederken, en büyük tasarruf ikisini birlikte satın almak olacaktır. Birlikte fiyat 2.000 doların altına düşer, yani yaparsanız onları çok daha ucuza alırsınız.


Whirlpool 5,3 cu ft. Akıllı Üstten Yüklemeli 2'si 1 Arada Yıkayıcı ve Çıkarılabilir Karıştırıcı

Şimdi: 999$ | Şuydu: $1,299 | Tasarruf: 300$ (%20)
Çıkarılabilir bir karıştırıcıya sahip Whirlpool'un akıllı 2'si 1 arada yıkayıcısı, çamaşır makinesini özelleştirilebilir yüklerle yeniden icat etmeye çalışır. 300 $ indirim için satın almaya değer, ancak daha fazla tasarruf için Lowe's'de ödeme sırasında kurutucuyu da alın.Fırsatı Görüntüle


Whirlpool 7,4 cu ft. Buharlı Akıllı Elektrikli Kurutucu

Şimdi: 999$ | Şuydu: $1,299 | Tasarruf: 300$ (%20)
Whirlpool'un 2'si 1 arada çamaşır makinesinin ortağı olan bu akıllı elektrikli boya makinesi, giysileri yeni ve yumuşak tutmak için nem sensörlü kurutma özelliğine sahiptir. Ayrıca, bu gün ve çağda sahip olunması gereken bir buhar özelliği içerir. Bu fiyata bir göz atmaya değer, ancak daha da fazla tasarruf etmek için ödeme sırasında yıkayıcıyla eşleştirin.Fırsatı GörüntüleBugün En İyi Fiyatlar

İşte şu anda en sevdiğiniz perakendecilerde gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazıları. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en iyi fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: