Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Bu Kara Cuma'yı Satın Al seçeneğiyle Google Pixel 4'te 200 ABD doları tasarruf edin

Best Bu Kara Cuma'yı Satın Al seçeneğiyle Google Pixel 4'te 200 ABD doları tasarruf edin

Black Friday 2019, Best Buy, Walmart ve Amazon'dan haftalarca ve haftalarca süren teaser anlaşmalarının ardından şimdi tamamen devam ediyor. Milyonlarca alışverişçi en iyi fırsatları bulmak için çevrimiçi alışveriş caddesine giderken, bu yıl birçok üründe indirim yapıldı ve bu şimdiye kadarki en büyük hafta sonu oldu.


Pingtwitter, tüketici elektroniğinden mutfak eşyalarına, spor aksesuarlarından oyuncaklara ve akıllı telefonlara kadar çok çeşitli kategorilerdeki en büyük ve en parlak fırsatları araştırıyor. İyi bir anlaşma varsa, bulmuş olacağız. Hafta sonu boyunca Pingtwitter'ü yenilemeye devam ettiğinizden emin olun.

Bulduğumuz sıcak akıllı telefon anlaşmalarından biri, bu yılın başlarında piyasaya sürülen ve beyaz renkteki 64GB kilitsiz model için Best Buy'da 250 $ indirimli olan Google Pixel 4 için.

Google Pixel 4 (64 GB, Açıkça Beyaz, Kilitsiz) | Oldu799,99| Satış fiyatı $ 549.99 |Şimdi Best Buy'da mevcut
Oldukça indirimli bir fiyata en iyi Android akıllı telefonlardan birini mi istiyorsunuz? Best Buy, 64 GB ve Android 10'da Pixel 4 ile sıralamanızı sağladı. Bundan daha iyisi olamaz.


Google, Pixel cihaz yelpazesini birkaç yıldır aşıyor ve tavuklar, özellikle de derisiz saf bir Android deneyimi istiyorsanız, dünyanın en iyi Android akıllı telefonlarından biri olan Pixel 4 ile eve tünemek için geliyor.

Kamera, çift 16MP ve 12.2MP arka kameraları sayesinde, Pixel 4'ün en yüksek noktası, birçok yönden rekabetin üzerinde baş ve omuzlar. Snapdragon, pil ömrünü de artıran en son 855 işlemciyi sağladığından, çok fazla hareket var.


Üst düzey bir Android telefona yükseltmeyi bekliyorsanız, şimdi bunu yapmak için iyi bir an gibi görünüyor.

Bugünün en iyi Google Pixel 4 fırsatları Google Pixel 4 128 GB Verizon ... Amazon Prime 450 $ Fırsatı Görüntüle Google Pixel 4 Google Store799 Anlaşmayı GörüntüleGoogle Pixel 4 Verizon Wireless 799,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Google - Pixel 4 64GB - Sadece ... En İyi Satın Al 799,99 $ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz