Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'un Kara Cuma TV fırsatlarında LG CX 55 inç OLED TV'de 200 ABD doları tasarruf edin

Amazon'un Kara Cuma TV fırsatlarında LG CX 55 inç OLED TV'de 200 ABD doları tasarruf edin

Bir çok insanın bekleyeceğini biliyoruz.en iyi Black Friday fırsatlarıTV elinize almadan önce, ancak şunlardan birini yenmek istiyorsanızen iyi OLED TV'ler, bu LG CX anlaşması mükemmel - ancak Amazon düşük hisse senedi gösteriyor.

• LG CX 55 inç OLED TV satın alın | 200 $ tasarruf edin | Şimdi Amazon'da 1.396 dolar

LG CX,en iyi televizyonlarherhangi bir gezegende, LG'nin en gelişmiş ekran ve işleme teknolojisinin tümünü paketleyerek, ancak çok fazla maliyete gerek kalmadan… ve şimdi biraz daha az maliyetli! İçinde çok şey varen iyi Black Friday TV fırsatlarışirketler sizi onlardan sipariş vermek için savaşırken.

Bizim doluLG CX incelemesi, 'LG CX'in daha düşük bir fiyata seçkin resimlerden oluşan kombinasyonu, onu LG'nin şimdiye kadarki en kapsamlı karşı konulamaz OLED TV'sini yapıyor' dedik.


Film severler için, LG'nin işleme yöntemi ve OLED'in derin kontrastının inanılmaz derecede gerçekçi görüntüler oluşturmak için bir araya gelmesi sayesinde, fiyat sınıfındaki en iyi TV.

Ancak LG CX'i aynı zamandaen iyi oyun televizyonutarafından desteklenen her yeni nesil yeni özelliğe verdiği destek sayesindePlaystation 5veXbox Series X120 fps'de 4K video görüntüleme yeteneği ve Değişken Yenileme Hızı da dahil olmak üzere, kare hızı teklediğinde artık ekran yırtılmaması anlamına gelir, böylece işler her zaman pürüzsüz ve net görünür.


PS5 nereden alınır- ABD'de stokları ve Birleşik Krallık'ta ön siparişleri olan perakendeciler
Xbox Series X nereden satın alınır?- burada stok var

LG CX bu özellikleri her HDMI bağlantı noktası üzerinden destekler - bazı rakip TV'lerde en yeni bağlantı seçeneklerini kullanabilen yalnızca bir bağlantı noktası bulunur. Temel olarak, Horizon: Forbidden West gibi en çok heyecanlandığımız oyunların en iyi şekilde görünmesini istiyorsanız, bu TV Pingtwitter'ün bunu yapmak için tercihidir.


LG CX 55 inç OLED TV | 1.596 $ oldu | 200 $ tasarruf edin | Şimdi Amazon'da 1.396 dolar
Bunu gezegendeki 2.000 doların altındaki en iyi TV ve en iyi oyun TV barı olarak değerlendiriyoruz. OLED'in muhteşem HDR performansı, olağanüstü bir şey üretmek için LG'nin karanlık alanlardaki fantastik ayrıntı ve nüans işleme özelliğiyle birleşiyor. Ayrıca, içinde yerleşik en iyi akıllı TV platformlarından birine ve önemli yeni nesil oyun bağlantı seçeneklerine sahiptir, bu da tamamen geleceğe hazır olduğu anlamına gelir.

Bugünün en iyi LG OLED55CXPUA fırsatları İndirimli Fiyat LG OLED55CXP 55 'OLED 4K UHD ... Dünya Çapında Stereo 1.999,99 $ 1.396,99 $ Anlaşmayı Görüntüle LG OLED55CXPUA 55' CX Smart ... Crutchfield 1.396,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle LG OLED55CXPUA Alexa Dahili ... Amazon Prime 1,999,99 $ 1,499,99 $ Teklifi Görüntüle LG OLED55CXPUA Alexa Yerleşik ... Amazon Prime 1.626,98 $ Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Pingtwitter Kara Cuma satışları (ABD) için kılavuzlar