Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ring Görüntülü Kapı Zillerinde% 30 Tasarruf Edin VE Amazon'un Black Friday indirimlerinde sadece $ 10 ödeyerek Echo Show kazanın

Ring Görüntülü Kapı Zillerinde% 30 Tasarruf Edin VE Amazon'un Black Friday indirimlerinde sadece $ 10 ödeyerek Echo Show kazanın

Amazon, Kara Cuma'ya kadar büyük rüzgarına başladı ve çok sayıda katil görmeyi bekliyoruzAmazon Black Friday fırsatlarıönümüzdeki günlerde… ama bugün bir Ring Video Doorbell ve Amazon Echo Show paketinde inanılmaz bir anlaşma ile ya da kendi başlarına sadece Ring kapı zilleri ile tarzla başladı.


Temel anlaşma, Ring Görüntülü Kapı Zillerinde% 30 indirim alabilmenizdir, bu da artık sadece 69,99 $ 'dan başlayacakları anlamına gelir. Ya da Ring Görüntülü Kapı Zili 3 veya Ring Görüntülü Kapı Zili 3+ alırsanız, sadece 10 $ daha fazla bir Echo Show 5 alabilirsiniz! Bu birien iyi Black Friday fırsatlarıher türlü gördük.

Buradaki tüm Halka Görüntülü Kapı Zilleri, iki yönlü konuşma, özelleştirilebilir bölgelerle hareket algılama ve yakın veya uzak hareket, gece görüşü ve bunları kablolar üzerinden veya sadece bir kullanarak güç verme yeteneği arasında ayrım yapma yeteneği ile 1080p Full HD video sunar. pil.

Ring Görüntülü Kapı Zili 3, çift bantlı Wi-Fi, hızlı değiştirilebilir pil paketleri ekleyerek ve kutuya iki açılı montaj ekleyerek (gerçekten kullanışlıdır) en ucuz versiyonu aşıyor.

Ring Görüntülü Kapı Zili 3+ incelememiz, bunun gezegendeki en iyi akıllı kapı zili olduğunu söyler ve yeni bir 'Pre-roll' özelliği ekleyerek artı olmayan sürümü daha iyi hale getirir, yani hareket algılandığında veya düğmeye basıldığında, yalnızca o zamandan sonraki bir video bölümünü değil, aynı zamanda birkaç saniyelik videoyu daönce.Bu bir çeşit sihir. Veya özel bir düşük güçlü sensör. İkinin biri.


Ring'in sahibi Amazon, yani bunların hepsi Alexa ile gerçekten güzel oynuyor, bu yüzden Echo Show paketi bu kadar harika (size bir Echo Show getirmesi dışında)10 acayip dolar). Alexa'dan düğmeye basıldığında kapıda kimin olduğunu göstermesini isteyebilirsiniz. Bu, TV'nizde küçük resim içinde resim modunda görmek için Fire TV çubuklarıyla da çalışır!


Halka Görüntülü Kapı Zili |99,99 TL | Şimdi $ 69.99 | Amazon'da 30 ABD doları tasarruf edin
En ucuz Ring Görüntülü Kapı Zili düşük fiyatlı görünmüyor. Yüksek kaliteli 1080p videonuz, gelişmiş hareket algılama, gizlilik bölgeleri ve kablolu veya kablosuz kullanımınız var.


Halka Görüntülü Kapı Zili 3 |199,99 TL | Şimdi $ 139.99 | Amazon'da $ 60.00 tasarruf edin
Ring Görüntülü Kapı Zili 3, esas olarak daha ucuz sürümle aynı özelliklere sahiptir, ancak daha hızlı çift bantlı Wi-Fi sunar, pil paketleri şarj için hızla takılıp çıkarılabilir ve gerçekten yararlı olan iki açılı montaj ile birlikte gelir. açınızı mükemmelleştirmek.

Ring Görüntülü Kapı Zili 3+ |229,99 TL | Şimdi $ 159.99 | Amazon'da 70,00 $ tasarruf edin
Mevcut aralıktaki en iyi Halka Görüntülü Kapı Zili. Diğer kapı zillerinin tüm avantajları, ancak her uyarı size gerçekleşmeden önceki dört saniyelik görüntülerin yanı sıra sonradan video da verir.


Echo Show 5 ile Halka Görüntülü Kapı Zili 3 |289,98 TL | Şimdi $ 149.99 | Amazon'da 139,99 $ tasarruf edin
Kendinize mükemmel Ring Görüntülü Kapı Zili 3'ün (Full HD video, özelleştirilebilir bölgelerle hareket algılama, değiştirilebilir pil paketleri ve daha fazla harika özellik) ve ayrıca kapı zilinin fiyatına sadece 10 $ 'a Amazon Echo Show 5'in rahatlığını yaşayın! Kapıda kimin olduğunu görmek için Göster'i kullanabilir veya istediğiniz herhangi bir şeyi yapabilirsiniz! 10 $! Fırsatı Görüntüle

Echo Show 5 ile Görüntülü Kapı Zili 3+ |319,98 TL | Şimdi $ 169.99 | Amazon'da 149,99 $ tasarruf edin
Yukarıdaki anlaşma gibi, ancak normal Ring 3 yerine Ring Görüntülü Kapı Zili 3+ ile - bu, size dört saniye video veren benzersiz 'Pre-roll' özelliğini alacağınız anlamına gelir.önceSonrasında olduğu gibi bir bildirim de gerçekleşti. Bu, 1080p video, hareket algılama, değiştirilebilir pil paketleri ve daha fazlasının yanında.

Farklı bir Echo cihazına sahip olmayı tercih edeceğinizi düşünüyorsanız, hepsinde en iyi teklifleri burada bulabilirsiniz.

Amazon Echo cihazlarında bugünün en iyi fırsatları İndirimli Fiyat Yepyeni Echo Dot (4. Nesil, ... Amazon Echo Dot (4. nesil) Amazon $ 49.99 $ 29.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Yepyeni Echo (4. Nesil, 2020 ... Amazon Echo (4. nesil) Amazon $ 99.99 $ 69.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Yankısı 5 Amazon Echo Göster 5 Amazon $ 89.99 $ 44.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünAnlaşma Cuma 25 Aralık'ta sona eriyor İndirimli Fiyat Amazon Echo 8 Yılda Göster ... Amazon Echo 8 Yatakta Banyo ve Ötesi 129,99 $ 64,99 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Echo Flex - Eklenti mini ... Amazon Echo Flex Amazon $ 24.99 $ 9.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünAmazon Echo Auto Smart ...Amazon Echo AutoEv deposu49,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter Kara Cuma satışları (ABD) için kılavuzlar

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.