Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy'daki bu ucuz TV fırsatıyla bu LG 75 '4K Smart TV'de 300 $ tasarruf edin

Best Buy'daki bu ucuz TV fırsatıyla bu LG 75 '4K Smart TV'de 300 $ tasarruf edin

Siber Pazartesi gününü doğru bir şekilde takiben, Best Buy, ucuz bir 4K TV anlaşması için pazardaysanız takdir edeceğiniz bir flaş satış yaptı. Best Buy'ın Siber Fırsatlarının bir parçası olan bu LG 75 'NanoCell 4K Smart TV, 300 $' lık bir fiyat indirimi alıyor.


LG NanoCell 80 Serisi 75 'LED 4K Akıllı TV (webOS)

Şimdi: 1.199.99 $ | Oldu: 1,499,99 $ | Tasarruf: 300 $ (% 33)
Şimdi standart perakende fiyatının 300 $ altında olan LG'nin premium NanoCell TV'leri buna değer. NanoCell ekran teknolojisi, yüksek kaliteli bir görüntü sunar, Aktif HDR'yi destekler ve daha fazlasını sunar. Bunu Alexa ve yerleşik Google Asistan ile birleştirirseniz rakipsiz bir teklifiniz olur.

  • Best Buy'daki tüm TV fırsatlarına göz atın
  • 190 ABD doları kadar düşük 4K Smart TV fırsatlarına göz atın

300 $ 'lık bir fiyat indirimi ile, bu gözden kaçması zor. LG'nin yapı kalitesi ve üstün NanoCell ekran teknolojisi ile bir 4K TV'de bulacağınız en iyi fırsatlardan biridir. LG,en iyi televizyonlarDeğerleri için ve bu seri farklı değil.

Popüler UN serisi dahil olmak üzere diğer LG 4K TV'lerde de indirimler bulacaksınız. Alışveriş yapanlar 75 'UN7370 UHD LED 4K Smart TV'de 100 $ tasarruf edebilir veya NanoCell 90 Serisine geçebilir ve 75' LED UHD 4K Smart TV'de 500 $ tasarruf edebilir.


Best Buy'ın Siber Pazartesi satışı,en iyi TV fırsatlarıbu yıl ve çok şükür ki bu anlaşmalar hala büyük ölçüde devam ediyor. Samsung, Sony, LG ve daha fazlasında harika tekliflerle mevcut en iyi TV'lerden bazılarında hala teklifler bulabilirsiniz!


Bugünün En İyi Fırsatları


Şu anda en sevdiğiniz perakendecilerde gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün ağdaki en yeni fırsatları karşılıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Bu ucuz Surface Pro 7 fırsatlarıyla 400 dolardan fazla tasarruf edin
  • Bu dizüstü oyun fırsatları ile RTX dizüstü oyun bilgisayarlarında 300 $ 'a kadar tasarruf edin

Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma rehberleri için aşağıdaki makalelere göz atın:

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehberlik edin! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.