Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Razer'ın Telefonunda 400 $ tasarruf edin 2, Best Bu Siber Pazartesi'yi satın alın

Razer'ın Telefonunda 400 $ tasarruf edin 2, Best Bu Siber Pazartesi'yi satın alın

Siber Pazartesi 2019yolda ve bununla birlikte telefonlarda, dizüstü bilgisayarlarda, masaüstü bilgisayarlarda ve diğer tüketici elektroniğinde pek çok harika fırsat geliyor. Kara Cuma'yı geride bırakın, şehirde yeni bir patron var ve cömert hissediyorlar.


Pingtwitter hafta sonunu en iyi anlaşmaları bulup kullanımı kolay tek bir merkezde derleyerek geçirdi, bu nedenle geri dönüp gün geçtikçe en büyük fırsatları kontrol ettiğinizden emin olun. Bir anlaşma varsa, akıllı telefonlardan mutfak eşyalarına, oyuncaklara ve fitness aksesuarlarına kadar bir gönderi paylaşacağız.

Gözümüze çarpan muazzam bir anlaşma, şu anda Best Buy'daki kilidi açılmış sürümden şaşırtıcı bir şekilde 400 $ indirimli olan Razer's Phone 2 için oldu.

Razer Phone 2 (64GB, Siyah, Kilitsiz) | 799,99 TL | Şimdi $ 299.99 |Şimdi Best Buy'da mevcut
İkonik oyun şirketi, bazı ilginç sonuçlarla masaüstü bilgisayarlardan ve diğer donanımlardan telefonlara ayrıldı. Mobil oyunla ilgileniyorsanız, bundan başka yere bakmayın. Anlaşmayı Görüntüle


Muhtemelen bildiğiniz gibi, Razer, oyun dünyasında (ve havalı yeşil logoları) en iyinin en iyisi olarak kendisine bir isim yaptı. Halen böyle olsa da, artık akıllı telefonlara da ayrıldılar, en sonuncusu Razer Phone 2. Bu da yığılmış durumda.

5,7 inç 16: 9 (2560 x 1440) ekran, 2,8 GHz Snapdragon 845 işlemci, 8 GB RAM, 64 GB depolama ve bir microSD kart yuvası, Android 9.0 ve bir sürü üst düzey özellikten bahsediyoruz. dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Alt satır: bu telefon mutlak bir canavar ve ona attığınız oyunlardan herhangi birini kıracak.


299,99 $ 'a da, oyunlara dalmış saatlerden uzaklaşmak için bir telefon arıyorsanız, anlaşma gününde bu kadar büyük bir teklifi kaçırmak aptalca olur.

Bugünün en iyi Razer Phone 2 fırsatları 572 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz