Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu özel promosyon koduyla Tempo Studio ev spor salonunda 400 $ tasarruf edin

Bu özel promosyon koduyla Tempo Studio ev spor salonunda 400 $ tasarruf edin

Çalışmak zor. O kadar zor ki, bir tür destek veya rehberlik olmadan, çoğu daha yola çıkmadan pes etme eğilimindedir. Tempo Studio'yu ve bu şeyin ne sağladığını duyduğumda.


Öncelikle Tempo Studio'ya aşina olanlar için kupon kodunu aradan çıkaralım. şu anda yapabilirsinsatın alma işleminizde 400 $ tasarruf edinkodu girdiğinizdeYAZ KAZANÇLARIKasada.

Mevcut en iyi ev spor salonlarından biri için sağlam bir teklif. Eksiksiz bir ev jimnastik salonu kurulumunda sağlam bir tasarruf olan Tempo, evde ağırlık çalışması için harika bir hepsi bir arada çözümdür.

Tempo Studio Yapay Zeka Destekli Ev Spor Salonu

Promosyon koduyla 400 $ tasarruf edin: SUMMERGAINS
Kişiselleştirilmiş ağırlık antrenmanı programları, gerçek zamanlı duruş geri bildirimi ve daha fazlasını içeren Tempo Studio, ev için oldukça şık hepsi bir arada temel ağırlık antrenmanı kurulumudur. Şu anda Tempo, promosyon kodunu kullandığınızda 400 $ indirim sunuyor.YAZ KAZANÇLARIKasada.
Fırsatı Görüntüle


Bu konuya aşina olmayanlar için kısa bir özet geçeyim.

Geçen yılki pandemi sayesinde evde egzersiz programları, kendilerini en iyi durumda tutmak isteyenlerin olmazsa olmazı haline geldi. gibi diğer sistemlerVaha interaktif spor aynasıkardiyo ve antrenmanları sürdürmek için harika bir yol sağlar, ancak Tempo Studio özellikle ağırlık çalışması için tasarlanmıştır.


Oldukça etkileyici bir teknolojiyle donatılmış Tempo Studio, formunuz, tekrarlarınız ve antrenmanınızı en üst düzeye çıkarmak için bilmeniz gereken diğer her şey hakkında gerçek zamanlı istatistikler ve geri bildirim sağlar. Fiyat orada yaklaşık 2.500 $ 'lık bir standart fiyat etiketi var, ancak bu özel teklifle, ağırlıklarla tamamlanmış, AI tabanlı bir ev jimnastik salonuna ekstra 400 $ tasarruf edebilirsiniz.

Ayrıca Tempo abonelik hizmeti aracılığıyla kuvvet antrenmanı, yoga, yüksek yoğunluklu antrenmanlar ve daha fazlasını içeren kişiselleştirilmiş rehberlikle yüzlerce sınıfa erişim sunar. Ayda 30 doların biraz üzerinde, maliyet çok da kötü değil ve erişebildiğiniz şey, giriş fiyatına değer.


Bugün En İyi Barlar ve Ağırlıklar Fiyatları CAP Barbell Coated Hex... Amazon Prime $14,99 Teklifi Görüntüle İndirimli FiyatCAP Halter Kaplamalı Altıgen... Walmart 29,99 $ 19,58 dolar Fırsatı GörüntüleHawk Sports Arm Blaster için... Amazon Prime $19.99 Fırsatı GörüntülePowerBlock Spor 24... DICK'S Spor Malzemeleri 169,99 $ Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri