Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu rakipsiz Best Buy Black Friday TV anlaşmasıyla VIZIO OLED 4K TV'de 400 $ tasarruf edin

Bu rakipsiz Best Buy Black Friday TV anlaşmasıyla VIZIO OLED 4K TV'de 400 $ tasarruf edin

Kara Cuma anlaşması avcıları, sadece sizin için OLED TV'lerde bazı harika tekliflerimiz var! Best Buy'ın Black Friday indirimi sırasında sınırlı bir süre için, VIZIO'nun 55 'OLED55-H1 UHD OLED 4K Smart TV'sinde sınırlı bir süre için 400 $ tasarruf edebilirsiniz - şimdi sadece 899 $!


Birien iyi Black Friday TV fırsatlarıŞimdiye kadar görmüştük, bu teklifler, satışta yeni bir OLED TV alma konusunda ciddi olan herkes için mutlaka görülmesi gereken bir şey. Normal perakende fiyatından 400 $ düşmek, bu muhteşem 4K Smart TV'yien iyi OLED TV'ler1000 doların altında!

Şimdiye Kadarki En Düşük Fiyat !!!

VIZIO OLED55-H1 55 'OLED 4K UHD SmartCast TV| Oldu: 1.299.99 $ | Şimdi: 899.99 $ | Tasarruf: 400 $ (% 30)
Black Friday alışveriş sezonunun en iyi TV fırsatlarından birini getiren Best Buy, VIZIO'nun OLED55-H1 55 'OLED 4K Smart TV'sini sadece 899 $' a sunuyor - bu OLED'in fiyatını 1000 $ 'ın altına çeken dev bir 400 $' lık indirim. Şimdi satın al!!!
Anlaşmayı Görüntüle

55 'sizin için yeterli değilse, 65' i de indirimden alabilirsiniz! VIZIO'nun 65 'OLED 4K UHD Smart TV'si standart fiyat etiketinden 500 $ indirimli, sadece 1.499,99 $!


Her şeye sahip bir TV olan VIZIO'nun SmartCast TV'leri inanılmaz bir oyun ve izleme deneyimi sunar. Net resimler, zengin ve canlı renkler, 120 Hz yenileme hızı ve HDR desteği sunan bu TV, ev sineması deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler için mükemmeldir.

Yeni aldıysanızPS5veyaXbox Series X, gerçek bir muamele içindesin. VIZIO'nun OLED SmartCast TV'leri, yeni nesil konsollardan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. VIZIO'nun ProGaming Motoru, oyun deneyiminizi daha derin bir daldırma ve inanılmaz görüntü kalitesiyle yepyeni bir düzeye taşır.Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecilerine eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!

Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma rehberleri için aşağıdaki makalelere göz atın:

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehberlik edin! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.