Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • DEWALT'ın Amazon'daki en popüler matkap sürücü kombo kitinde 50 $ tasarruf edin

DEWALT'ın Amazon'daki en popüler matkap sürücü kombo kitinde 50 $ tasarruf edin

Aradığınız şey bir DEWALT matkap ucu kombo seti ise, DEWALT'ın en popüler kombo setlerinden birinin Amazon'da yılın en düşük fiyatıyla satışa çıktığını duymaktan memnun olacaksınız.

149,99$'a satışta olan bu kit, DCD771 matkap ile DCF885 darbeli tornavida dahil olmak üzere DEWALT'ın en iyi akülü aletlerinden ikisini içerir. Aşağıdakilerden birini içerenen iyi akülü matkaplarbugün piyasada bulunan DCK240C2 matkap sürücü kombo kiti, DEWALT'ın 20V MAX Lityum-İyon platformuyla çalışır.

DEWALT 20V Maks. Matkap Sürücüsü Kombo Kiti (DCK240C2)
Şimdi: 149 $ | Oldu: $199 | Tasarruf: 50$ (%25)
DCF885 darbeli tornavidanın yanı sıra DCD771 matkap ucunu da içeren bu, temel ev kullanımı ve profesyonel müteahhitlik için mükemmel bir araç setidir. 20V Max platformunu çalıştırarak, fiyat için en iyi pil ömrü ve gücünden bazılarını sunar. Fırçasız değil, ancak affedilebilecek ekstra 60 $ indirim için.


  • Amazon'da satışta olan tüm kombo kitleri satın alın

Bu kit fırçasız versiyon olmasa da, şu anda 219 dolara satışta olanını alabilirsiniz. Herhangi bir indirim almıyor, bu nedenle standart modellerden daha fazla tasarruf etmeyi umuyorsanız, almak isteyeceğiniz şey budur. Her ikisi de kutunuzu eklemek için sağlam bir çift araç sunar, ancak fırçasız modellerde daha sorunsuz çalışma, daha uzun ömür ve iyileştirilmiş performans sağlayan gelişmiş ömürlü bir motor bulunur.

DEWALT'ın 20V Max platformu, tek bir Lityum-İyon pil paketinden 50'den fazla aletin kullanılmasına izin veren oldukça inanılmaz bir sistemdir. Hafif olmasına rağmen, piyasadaki en zorlu işlerin bazılarının üstesinden gelmek için yeterli miktarda meyve suyuyla paketlenmiştir, taşınabilirlik için güçten ödün vermeden kablolu alternatiflere çok yönlü bir çözüm sunar.


Bugün En İyi DEWALT DCK240C2 Matkap Sürücüsü Combo Fiyatları DEWALT DCK240C2 20v Lityum... Amazon £ 224,22 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri