Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Black Friday için Best Buy'da en son Amazon Fire HD 10 tablette 50 $ tasarruf edin

Black Friday için Best Buy'da en son Amazon Fire HD 10 tablette 50 $ tasarruf edin

Black Friday 2019 resmi olarak nihayet geldi ve bununla birlikte temelde aklınıza gelebilecek her şey için kesinlikle inanılmaz fırsatlar geldi. Best Buy, Walmart, Amazon ve diğer büyük perakendeciler tüm hafta sonunu fiyatları her yerde düşürerek geçirecekler, bu bizim için harika bir haber.


Pingtwitter, size tüketici teknolojisi, mutfak gereçleri, oyuncaklar, ses ekipmanları, spor malzemeleri ve daha fazlası dünyasından en iyi ve en parlak fırsatları sunmak için kesinlikle hazır ve hazır olduğumuzdan emin olurken geçmişi geçirdi. Çarpıcı bir anlaşma varsa, biz hallederiz.

Bu fırsatlardan biri, en son 2019 modeli olan Amazon Fire HD 10 (32 GB), şu anda Best Buy'da 50 $ indirimli olarak mevcut ve sadece 99,99 $ yapıyor. Ucuz bir tablet almak için pazardaysanız, şimdi tam zamanı.

Amazon Fire HD 10 (2019 modeli, Siyah, 32 GB) | Oldu149,99| Satış fiyatı 99,99 TL |Şimdi Best Buy'da mevcut
Amazon, Kindle'dan başlayarak son birkaç yıldır harika bir donanım yapıyor ve Fire HD tablet bir istisna değil. Android'in tenli bir sürümünü çalıştırırken, burada fiyatın yanı sıra sevilecek çok şey var.


Nereden başlamalı? Burada bulunan inanılmaz derecede ucuz 100 $ fiyatının yanı sıra, Amazon Fire HD 10'un sunabileceği çok şey var: okumak, göz atmak, film izlemek vb. İçin 12 saate kadar çalışma süresi; Alexa entegrasyonu; 10.1 inçlik büyük bir HD ekran; 32 GB depolama alanı ve bir microSD kart yuvası; ve her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamak için sekiz çekirdekli işlemci.

Ucuz bir tablet için pazardaysanız, Amazon'un burada sunduklarından başka bir yere bakmayın, özellikle indirimli fiyata. İPad kadar flaş olmasa da bu, özellikle hayatınızdaki gençler için o kadar iyi olmadığı anlamına gelmez.


Günümüzün en iyi Amazon Fire HD 10 fırsatı 49 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Fire HD 10 Tablet 32GB Erik ... Amazon Prime $ 174.98 $ 134.98 Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz