Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu Kara Cuma'da Walmart'ta Microsoft'un Office Ev ve Öğrencisinde 50 $ tasarruf edin

Bu Kara Cuma'da Walmart'ta Microsoft'un Office Ev ve Öğrencisinde 50 $ tasarruf edin

Bekleyiş sona erdi:Kara Cumaşimdi üzerimizde, size daha önce çok pahalı olabilecek ama şimdi çok çeşitli şeyler için harika fırsatlar sunuyor ... İşlerin haklı gösterilmesi çok daha kolay hale geldi.


Pingtwitter haftalardır siperlerde, önümüzdeki birkaç gün içinde önünüze çıkacak harika fırsatların başında olduğumuzdan emin olmak için. Siz adlandırın, akıllı telefonlar, tabletler, yazılımlar, mutfak gereçleri, akıllı ev teknolojisi, ses ürünleri ve daha pek çok konuda bunun için bir anlaşmamız var.

Kara Cuma'da indirimli olan sadece anlamsız şeyler değil. Burada görebileceğimiz gibi, Microsoft Office Ev ve Öğrenci dijital indirme paketinde 50 $ indirim yaptı, yani okulunuzu, kolejinizi veya iş yerinizi kolaylıkla bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Microsoft Office Ev ve Öğrenci | Oldu149,99| Satış fiyatı 99,99 TL |Şimdi Walmart'ta mevcut
Microsoft üretkenlikle bilinir ve bunun bir nedeni vardır: Nerede okursanız çalışın veya çalışın, Office paketleri gerçekten en iyinin en iyisidir. Etrafta bir PC varsa, büyük olasılıkla Office vardır.Anlaşmayı Görüntüle


Burada Ev ve Öğrenci sürümü olarak bulunan Office paketi, herhangi bir ofis, üniversite, okul ve evin vazgeçilmezi haline geldi. Bu noktada tamamen her yerde. Tek sorun, pahalı tarafta olabilmesidir, ancak şu anda değil: Walmart, fiyatı yalnızca 99,99 dolara düşürdü ve bir ömür boyu Office uygulamalarını mutlak bir çalma haline getirdi.

Bu özel sürüm, Word, PowerPoint, OneNote ve Excel'in 2019 sürümlerinin yanı sıra Microsoft'un 60 günlük ücretsiz desteğiyle birlikte gelir.


Office hem Windows hem de Mac bilgisayarlarda çalışır, yani üretkenliğinizi nasıl ve nerede çalışırsanız çalışın elde edebilirsiniz. Gerçekten çalmak.

Bugünün en iyi Microsoft Office 365 fırsatları MicrosoftMicrosoft Office Online - Ücretsiz Anlaşmayı Görüntüle-deMicrosoft ABD Microsoft 365 Kişisel Ayda 6,99 $ Anlaşmayı Görüntüle-deMicrosoft ABD Microsoft 365 Ailesi Ayda 9,99 $ Anlaşmayı Görüntüle-deMicrosoft ABD