Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Prime Day boyunca bu Echo Show 5 artı Blink Mini kamera paketinde %50 tasarruf edin

Prime Day boyunca bu Echo Show 5 artı Blink Mini kamera paketinde %50 tasarruf edin

Prime Day resmi olarak yayında ve Amazon, akıllı teknolojilerinde mutlaka görülmesi gereken bazı fırsatları düşürdü. Geçen yılki Prime Day'den bu yana Echo Show 5'te en iyi fiyatlardan birini sunan bu, temel bir güvenlik kurulumuna ihtiyaç duyan herkes için mutlaka görülmesi gereken bir fırsat.

59.99 dolara satışta, Amazon'un en ucuz Echo Show 5 fırsatı geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Echo Show 5 artı Blink Mini dış mekan kablosuz güvenlik kamerası paketinde %50'den fazla indirim sunan Amazon, en iyilerinden birini geri getiriyor.en iyi Echo Show fırsatlarıPrime Day 2020'den beri.

tüm ileEn iyi Prime Day fırsatlarıBugün ortaya çıkan bu teklif, Amazon'un en iyi akıllı ekranlarından birinde en iyi fiyatı sağlıyor. Bu anlaşma Prime Day'in sonuna kadar geçerli olacak, ancak bu, bugün Amazon'un en iyi cihazlarından birinde tasarruf etmenizi engellememelidir.


Amazon Echo Show 5 + Blink Mini Paketi

Şimdi: 59.99$ | Oldu: 124.98$ | Tasarruf: 64,99$ (%52)
Amazon'un en iyi Echo Show anlaşması geri döndü ve her zamankinden daha iyi, Echo Show 5 artı bir Blink Mini'yi sadece 59.99 dolara sunuyor. Standart soran fiyattan %52'lik sağlam bir indirim, bu bir süredir bulabileceğiniz en iyi anlaşma.Fırsatı Görüntüle

Amazon'un Echo Show 5'i herkesin sevdiği şeyleri alıyoren iyi akıllı hoparlör, Echo Dot ve daha fazla etkileşim ve kontrol için kullanışlı bir akıllı ekran ekledi. Blink Mini Wi-Fi güvenlik kamerası ile birlikte, daha küçük daireler, ofisler ve evler için basit bir güvenlik kurulumu olarak güzel bir şekilde eşleşir.


Bağımsız sürümüAmazon'un Echo Show 5'i de %44 indirimle satışta, ancak 49,99 ABD Doları ile Blink Mini paketinden yalnızca 10 ABD Doları daha ucuzdur. Ekstra parayı harcayın ve bağımsız sürümden geniş bir farkla kolayca ağır basan paketten katma değeri elde edin.

En İyi Amazon Echo Show 5 Fırsatı Bugün 394 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Düşük Stok İndirimli Fiyat Echo Show 5 (1. Nesil, 2019... Amazon Prime $79,99 $44,99 Teklifi Görüntüle Amazon Echo Show 5 Smart... Monoprice.com $59.99 Görüntüle AnlaşmakAlexa ile Echo Show 5 -... Verizon Kablosuz 79,99 $ Fırsatı Görüntüle Amazon Echo Show 5 Akıllı... QVC 99 $ Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün en iyi Prime Day fırsatlarından daha fazlası