Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık Ve Formda Olma
  • /
  • Bugün yeni bir Theragun'da %55 tasarruf edin ve antrenman toparlanmanızı en üst düzeye çıkarın

Bugün yeni bir Theragun'da %55 tasarruf edin ve antrenman toparlanmanızı en üst düzeye çıkarın

Yoğun bir antrenmandan sonra toparlanmanızı en üst düzeye çıkarmak için biraz daha fazlasını arıyorsanız, Thergun ihtiyacınız olan şey olabilir.


Kas iyileşmesini hızlandırmak, ağrıyı ve gerginliği gidermek ve ağrıyı yatıştırmak için tasarlanan pazar lideri masaj tabancası, fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ve şimdi bir tanesini yarı fiyatından daha ucuza alabilirsiniz.Kogan.

Çevrimiçi perakendeci Therabody Theragun G3 Masaj Tabancasını sadece 249 AU$'a sunuyor – 549 AU$'lık RRP'den %55 gibi büyük bir indirim.

Therabody Theragun G3 Masaj Tabancası| 249 ABD Doları (RRP AU $ 549,300 ABD Doları tasarruf edin)


Masaj tabancalarında pazar lideri ile antrenmanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Kas ağrısını ve gerginliğini gidermek için mükemmel olan Theragun G3, uzun bir spor seansından sonra sizi daha zinde hissettirecek. Dört ataşman ve bir seyahat çantası ile donatılmış, her yerde, her zaman kullanabilirsiniz. Kendiniz için %55 indirim kazanın ve sadece 249 AU$ ödeyinKogan.com.Fırsatı Görüntüle

Ancak bu fırsatla 300 AU$ tasarruf etmek istiyorsanız hızlı olmanız gerekir, çünkü hisse senedi bu fiyata uzun süre dayanmaz.


Kogan'da stokların bittiğini görürseniz, o zamanDick Smithayrıca aynı modelin reklamını 249 AU$'a yapıyor ve her iki web sitesinde de ücretsiz gönderim mevcut.

Theragun G3, optimum miyofasyal gevşetme için ulaşılması zor yerlere ulaşmanıza izin verecek şekilde üretilmiştir. Saniyede 40 kez ortalama bir masaj aletinden %60 daha derine ulaşır ve size daha kapsamlı ve terapötik bir tedavi sunar.


  • Daha rahatlatıcı bir şey mi arıyorsunuz? Buradaen iyi Shiatsu masajıve dahası
  • Theragun mini incelemesi: hareket halindeyken daha az güçlü ancak son derece taşınabilir perküsyon masajı
  • Theragun G3 vurmalı masaj aletisırt ağrısına yardımcı olabilir ve egzersizlerden önce ve sonra sizi ayarlayabilir

18 kg'a kadar kuvvet ve dört ataşmanla, kas ağrılarını, gerginliğini, ağrıyı veya ağır düğümleri serbest bırakmak için vücudun herhangi bir bölgesini hedefleyebilirsiniz. Daha hafif hız ayarları, daha hassas sorun alanlarını ele almanıza olanak tanır.

Masaj aleti, kan akışını artırmak ve kaslarınızı egzersize hazırlamak için antrenmanınızdan önce bir ısınma aracı olarak da kullanılabilir.

Tüm bu rahatlamanın yüksek bir bedeli var, ancak bu, yarı fiyatına bir Theragun alma şansınız! Bu yüzden bugün kendinizinkini alın ve 2021'i fitness hedeflerinizi kırdığınız yıl yapın.