Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu nadir fırsatla Dyson'ın birinci sınıf Corrale Straighter'ında 100 AU$ tasarruf edin

Bu nadir fırsatla Dyson'ın birinci sınıf Corrale Straighter'ında 100 AU$ tasarruf edin

Dyson'ın daha küçük cihazlarının indirimde olduğunu sık sık görmüyorsunuz ve olduklarında, stoklar tükenmeden bir anlaşma yaptığınız için şanslısınız.

Dyson'ın imzası olan elektrikli süpürgeler, favori fırsatlar seçimimizde daha düzenli bir görünüm sağlarken, Corrale Saç Düzleştirici özelliğini nadiren göreceksiniz.

Piyasaya sürülmesinden bu yana, 699 AU $ RRP'sinden fiyat artışını zar zor gördük. Ama şimdi sadece sınırlı bir süre için The Good Guys'dan sadece 599 $ karşılığında kendinize bir tane alabilirsiniz.

100 AU$'lık indirim, tam bir stil seti içerir ve 19 Temmuz'a kadar geçerlidir - stoklar daha önce satılmazsa.


Dyson Corrale Saç Düzleştirici| 699 ABD Doları599 ABD Doları(100 AU $ tasarruf edin)


Dyson'ın daha küçük cihazlarından birinde böyle bir anlaşma çok nadir görülür. Premium saç düzleştiricileri şu anda The Good Guys'da 100 AU$ indirimde. Farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için dolaşık açıcı tarak ve kürek fırçası içeren bir şekillendirme seti ile tamamlanan Corrale, uzman şekillendirme için mükemmel bir araçtır.Fırsatı Görüntüle

Corrale düzleştirici, saçınızın çevresini şekillendiren esnek plakalara sahiptir ve ısıya daha az güvenerek istediğiniz stili elde etmenize olanak tanıyan ekstra kontrol sunar - böylece çok daha az elektriklenme elde edersiniz.


Corrale'yi ikinci seçenekle 30 dakikaya kadar kullanım ile hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanabilirsiniz. Daha fazla zamana ihtiyacınız varsa, manyetik 360 derecelik kablo size bu seçeneği sunar. Şarj yuvası size sadece 70 dakikada tam şarj sağlar.

Saçınıza en uygun olanı seçebilmeniz için üç hassas ısı ayarı alırsınız ve akıllı ısı kontrolü, seçtiğiniz sıcaklığı asla aşmamasını sağlamak için plakaların sıcaklığını saniyede 100 kez düzenler.

Bu fırsat, yukarıda bahsedilen şekillendirme kitinde bir dolaşık açıcı tarak ve bir kürek fırçası ile birlikte gelir, bu nedenle gerçekten paranızın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.

ile şimdi yakalaİyi adamlarstoklar devam ederken.