Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Adobe Creative Cloud Black Friday anlaşmasıyla büyük tasarruf edin - uzatılmış!

Adobe Creative Cloud Black Friday anlaşmasıyla büyük tasarruf edin - uzatılmış!

Bununla ilgili hiç şüphe yok: Adobe, tasarım ve fotoğraf düzenleme araçları söz konusu olduğunda pakete liderlik ediyor. Ve pandemik komplikasyonlar yaratıcı yönünüzle temasa geçmek için elinizde normalden daha fazla zamanınız olabileceği anlamına gelirken, belki de şu anda karşılayamayacağınız bir masraf olarak bir Adobe Creative Cloud aboneliğini iptal etmişsinizdir.


İyi haberler var: Özel bir Black Friday ikramı olarak Adobe, Creative Cloud Tüm Uygulamalar aboneliklerinde% 20 indirim yaptı. Normalde ayda 52,99 $ / 49,94 £ ödersiniz, ancak şu anda yalnızca 39,99 $ / 39,95 £. İzliyoruzAdobe Creative Cloud fırsatlarıyakından ve bu oldukça iyi bir tasarruf. Yine de talep etmek için çok uzun süreniz yok: anlaşma uzatıldı ve şimdi3 Aralık'ta bitecek.

  • Creative Cloud Tüm Uygulamalar aboneliğinde% 20 indirim kazanın

Black Friday anlaşması, Adobe'nin güçlü, zengin özelliklere sahip yaratıcı uygulamalardan oluşan eksiksiz paketini içeren Tüm Uygulamalar planındadır. Fotoğrafçılık ve dijital sanattan video düzenleme ve prototiplemeye kadar her yaratıcı uzmanlık için bir şeyler var. Photoshop, tüm görüntü düzenleme ve dijital sanat ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır (ve artık iPad'de de mevcuttur); Illustrator, çarpıcı çizimler oluşturmak için idealdir; ve XD ile iki kat kısa sürede prototip üretebilirsiniz. Pakette, bu planı daha da cazip hale getiren bazı daha az bilinen ve yeni eklemeler var - örneğin, telefonunuzda veya tabletinizde şovu durduran dijital sanat eserleri oluşturmanıza olanak tanıyan mobil boyama uygulaması Adobe Fresco gibi.

En ucuz fiyat

Adobe CC anlaşması |Creative Cloud aboneliklerinde% 20 indirim kazanın
Photoshop, Illustrator ve InDesign gibi sektör lideri uygulamalar da dahil olmak üzere Adobe CC All Apps planına abone olun - ayda sadece 10 $ / 13 $ / 10 £ daha ucuza, bu da bir yıl boyunca büyük ölçüde artacaktır. .
Teklif bugün sona eriyor!Anlaşmayı Görüntüle