Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Bu ciddi derecede iyi Amazon fırsatlarıyla yüzlerce Garmin saatinden tasarruf edin

Bu ciddi derecede iyi Amazon fırsatlarıyla yüzlerce Garmin saatinden tasarruf edin

Bir Garmin akıllı saat pazarındaysanız, şimdi satın alma zamanı.

Amazon Avustralya fiyatı düşürdü375 AU$'a varan tasarrufla teknoloji şirketinin fitness giyilebilir ürünlerinden oluşan bir koleksiyonda. Garmin Forerunner 935, Forerunner 245, Forerunner 245 müzik ve Instinct önemli ölçüde indirime girdi.

Ve hepsi Prime'a uygun olduğundan, Prime üyeleri yeni oyuncaklarını denemek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacak.

En iyi anlaşma Garmin Forerunner 935 şeklinde gelir. Amazon ile üretimi durdurulan modelde %50 tasarruf edeceksiniz ve siyah baskılarını sadece 374 AU$'dan fiyatlandıracaksınız.


En son teknoloji olmasa da, 945'in selefine çok düşük bir fiyata sahip olmak için harika bir fırsat. 935, piyasaya ilk çıktığında alabileceğiniz en iyi çoklu spor saatiydi. Dahili GPS'e sahiptir, bileğinizden kalp atış hızını ölçebilir, Wi-Fi bağlantısı, akıllı bildirimleri destekler, VO2 maksimum seviyelerini tahmin edebilir ve size egzersiz durumu ve egzersiz yükü bilgisi sağlayabilir - oh, ayrıca bir milyon spor modu vardır. .

Bu nedenle, çok iyi bir fiyata çok sayıda saat alıyorsunuz – aşağıdaki daha düşük seviyeli Forerunner modeliyle aynı fiyat.


Garmin Öncüsü 935| 374 ABD Doları (RRP AU $ 749,375 ABD Doları tasarruf edin
Garmin Forerunner 935, Forerunner 945'in yerini almasına rağmen hala oldukça kaliteli bir akıllı saat. 935 sadece 49 gram ağırlığında ve size iki haftalık (veya GPS modunda 24 saat) pil ömrü sağlıyor. Ayrıca size birinci sınıf koşu, bisiklet ve yüzme ölçümleri sağlayabilir. Amazon Avustralya'da sadece %50 indirimle alın374 AU$ siyah. Fırsatı Görüntüle


Bizimfavori koşu saatiayrıca çok indirimli. Kendinize bir Forerunner 245 Music alabilirsiniz.375 AU $ beyaz, veyaSu aromasında 378 AU$. Bu, 200 AU$'ın üzerinde bir tasarruf demektir. Forerunner 245 Music, bir akıllı saat için birikimlerinin büyük bir kısmını harcamaktan hoşlanmayanlar için akıllı telefonsuz mükemmel bir GPS koşu saatidir. Diğer modeller daha fazla ölçüm sağlayabilirken, bu model, özellikle fiyat noktası göz önüne alındığında, çalışan bir yardımcı olarak kapasitesinden daha fazla bir cihazdır.

Siyah standart Forerunner 245375 AU$ fiyatla, RRP'den yaklaşık %35 indirim.

Garmin Öncüsü 245 Müzik| 375,85 AU $ (579 AU $ RRP, 203,15 AU $ tasarruf edin)
Nihai koşu saati artık daha da iyi. Halihazırda bir Pingtwitter ödülü sahibi olan bu hafif koşu saati, Amazon Avustralya ile bir pazarlık için mevcuttur. Fazla karmaşık hale getirmeden, saat, koşmaya başlayan insanlar için tam olarak doğru miktarda özelliğe sahiptir ve bu da onu çoğu kişiye uyacak saat haline getirir. içeri al375 AU $ için beyazveyaaqua 378 AU için. Fırsatı Görüntüle


Biraz daha sağlam bir şey arıyorsanız, Garmin Instinct şurada mevcuttur:grafitveyatundrasadece 249 AU$ karşılığında, RRP'de 150 AU$'lık bir indirim. Garmin Australia'nın standart Instinct modelinin fiyatını web sitesinde 299 AU$'a düşürdüğünü belirtmekte fayda var, bu yüzden gerçekten 50 AU$'lık bir tasarruf.

Saati mavi istiyorsanız, bunun için alabilirsiniz.Amazon'da 298 ABD Dolarıve Prime'ın hızlı teslimatından en iyi şekilde yararlanarak daha erken teslim edin.

Ne yazık ki, bunlar Solar sürümleri değil, bu nedenle geleneksel şarj seçenekleriyle yetinmeniz gerekecek.