Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Şu anda DJI Mavic Air 2 4K Fly More kombo kitinde 300 dolardan fazla tasarruf edin

Şu anda DJI Mavic Air 2 4K Fly More kombo kitinde 300 dolardan fazla tasarruf edin

Adorama sayesinde sağlam ama ucuz bir drone anlaşması bulmayı ümit eden pilotlar şanslı olabilir. DJI Mavic Air 2 4K Fly More kamera drone paketinde mutlaka görülmesi gereken bir indirim sunan bu, bugün mevcut olan bir 4K kamera drone kitinde açık ara en iyi fırsatlardan biri.


1.399$'a tek satış, DJI Mavic'in Air 2 4K drone'u yılın en büyük fiyat düşüşlerinden birini alıyor. Eksiksiz paket, şık bir akıllı kontrolör, yedek kanatlar ve daha fazlası dahil olmak üzere pilotların havaya girmesi gereken her şeyle birlikte gelir.

DJI Mavic Air 2 4K Drone Fly More Combo Kit

Şimdi: $1,399 | Oldu: $1.737 | Tasarruf: 338$ (19%)
DJI'nin akıllı kontrolörü de dahil olmak üzere Air 2 4K drone kiti, 4K drone yakalama konusunda ciddi olan herkes için sağlam bir kurulum. Bu paket, en kısa sürede çıkmak için gereken her şeyle birlikte gelir ve 300 doların üzerinde indirim kesinlikle kontrol etmeye değer bir anlaşmadır.Fırsatı Görüntüle

Biri olarak derecelendirildien iyi dronlarBugün mevcut olan DJI Mavic Air 2, 4K kameralı drone için bazı mükemmel yeteneklere sahip bozulmamış bir makinedir.


Bu fiyata muhtemelen en iyi görüntü ve video kalitesinden bazılarını sunan, özellikle saniyede 60 kare kayıt yapabildiğinden, bu fırsatı hobi arayanlar için kaçırmak zor.

Bu dronun neden bu kadar popüler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Pingtwitter'lere gidinDJI Mavic Air 2 incelemesiBu drone'u hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için satın alınması gereken bir şey yapan şeyin tam bir görünümü için.


Bu eksiksiz kombo kit cazip bir teklif olsa da, yalnızca drone kiti de web'de indirim alıyor. DJI Mavic Air 2 4K drone ile ilgili en iyi fırsatları aşağıda bulabilirsiniz!

Bugünün En İyi DJI Mavic Air 2 4K drone fiyatları İndirimli FiyatDJI Mavic Air 2 Gimbal Kamera Kogan.com 594.99 ABD Doları 563,30 ABD Doları Fırsatı Görüntüleİndirimli fiyatDJI Mavic Air 2 Gimbal Kamera Dick Smith 594.99 ABD Doları 563,30 ABD Doları Fırsatı Görüntüle Dji Mavic Air 2 4k Drone... ebay 1.449 ABD Doları Fırsatı GörüntüleDJI Mavic Air 2 - Drone... Amazon Prime 1.499 AU$ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri