Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart'taki bu ucuz taşınabilir klima anlaşmasıyla %40'ın üzerinde tasarruf edin

Walmart'taki bu ucuz taşınabilir klima anlaşmasıyla %40'ın üzerinde tasarruf edin

Sıcak hava dalgalarının bu yıl sert vurmasıyla, bugün sıcağı yenmek için indirimde olan ucuz bir taşınabilir klima bulmakta zorlanabilirsiniz. Taşınabilir AC'ler, en sıcak sıcaklıklarda bile serin kalmanın harika bir yoludur ve taşınabilir, taşınması ve kurulumu kolay bir ünitede merkezi AC benzeri soğutma sağlar.

273,99 dolara satışta, bu MARNUR taşınabilir AC ünitesi Walmart'ta %49 gibi inanılmaz bir fiyat indirimi alıyor. Taşınabilir AC'lere aşina olanlar için bu şeyler ucuza kaçmaz ve 450 doları aşan standart bir fiyat etiketi ile zor bir satın alma olabilir. Neyse ki, Walmart'taki bu ucuz taşınabilir AC anlaşması, onu biraz daha kolaylaştıracak şey.

MARNUR 8.000 BTU Taşınabilir Klima / Nem Alma Cihazı
Şimdi: $273,99 | Şuydu: 449,99 $ | Tasarruf: 216$ (%43)
Küçük evler ve ofisler için mükemmel olan bu portatif AC, 200 fit kareye kadar alanları hızlı ve verimli bir şekilde soğutur. Ayrıca nem alma ayarları, zamanlı ayarlar ve daha fazlasını içeren birçok mod içerir.Fırsatı Görüntüle


için rehberimizdeen iyi taşınabilir klimalar, taşınabilir bir AC ünitesi satın alırken tam olarak nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair ayrıntılara giriyoruz. Bu şık soğutma makineleri, merkezi ısıtma/soğutma sistemlerine sahip olamayacak kadar şanssız küçük evleri ve ofisleri soğutmayı ve nemi almayı kolaylaştırır.

Örneğin, Portland, Oregon'daysanız ve o sıcak güneşte diri diri kızartıyorsanız, bu MARNUR taşınabilir klimalardan biri, oturma odanızı bir arktik harikalar diyarına dönüştürerek günü kurtaracaktır. Biraz daha fazla enerji kullanımına ihtiyaç duyacaklar, ancak bu birimlerin çoğu, ev devrelerini kızartmadan sizi serin tutmak için enerji tasarrufu modları ve ayarları sağlar.


Buradaki fiyat ve indirim için, bunu kaçırmak zor. MARNUR, pek çoğu daha popüler markalar arasında olumlu eleştiriler alan, oldukça bütçe dostu klima üniteleri sunan saygın bir markadır. Neredeyse %50 indirimle de bu sefer kaybedecek bir şeyiniz yok. Sıcakta ölüyorsanız ve o odayı serinletecek bir şeye ihtiyacınız varsa, bu sağlam bir satın alma, yaptığınız için mutlu olacaksınız.


Editörün Önerileri