Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy ve Amazon Black Friday fırsatları ile iPad Pro'da 150 $ 'a kadar tasarruf edin

Best Buy ve Amazon Black Friday fırsatları ile iPad Pro'da 150 $ 'a kadar tasarruf edin

Biraz HarikaBlack Friday iPad Pro fırsatlarıindi ve son model için gördüğümüz neredeyse en iyiler: hem Best Buy hem de Amazon'da iPad Pro'da 149 $ 'a kadar tasarruf edebilirsiniz.

Arasındaen iyi Apple Black Friday fırsatları11 inç ve 12.9 inç modeller için sunulan tekliflerdir - tüm boyutlarda ve yalnızca Wi-Fi modellerinde veya Wi-Fi + Cellular seçeneklerinde indirimler vardır. Best Buy veya Amazon'a tıkladığınızda tüm seçeneklere göz atabilirsiniz.

Best Buy'da iPad Pro 11 inç satın alın - 729 $ 'dan
Best Buy'da 12.9 inç iPad Pro satın alın - 899 $ 'dan itibaren
Amazon'da iPad Pro 11 inç satın alın - 729 dolardan
Amazon'da iPad Pro 12.9 inç satın alın - 899 $ 'dan

İPad Pro, bir dizüstü bilgisayardan daha fazla güç, 120 Hz destekli muhteşem bir profesyonel düzeyde ekran, çok fazla pil ömrü ve ince ve hafif bir tasarım sunan harika bir tablettir.


iPad Pro, farklı iş akışlarında dolaşmak için geliştirilmiş çoklu görevler, yeniden tasarlanmış widget'lar, Mac benzeri arama ve Apple Kalem için destek gibi birçok fantastik üretkenlik artırma, tablete özgü özellikler içeren yeni bir iOS sürümü olan Apple iPadOS 14'ü çalıştırır. ve Magic Keyboard (her ikisi de ayrı satılır).

Pek çok insan için iPad'in klavye kullanırken dizüstü bilgisayarlarının yerini alması düşünülemez; ana görevleriniz metin düzenleme veya orta düzeyde fotoğraf ve video düzenleme etrafında dönüyorsa, iPad Pro'ya bir şans vermeye değer. Her iki modelde de büyük, güzel bir ekranla, yapmak istediğiniz her şey için bolca yer var.


Yeni Apple iPad Pro 12,9 inç 1 TB |1499,99 TL | Şimdi $ 1349.99 | Best Buy'da 150 $ tasarruf edin
Bu model en çok paraya sahiptir, ancak tüm iPad Pro 12.9 inç modellerini yalnızca 899 $ 'dan başlayan indirimli fiyatlarla alabilirsiniz. İPad Pro bir tablet gibi görünebilir, ancak masaüstü sınıfı bir güce, gerçekten harika bir ekrana ve etkileyici bir hoparlör sistemine sahiptir. Anlaşmayı Görüntüle


Yeni Apple iPad Pro 11 inç 256 GB |899,99 TL | Şimdi $ 799.99 | Best Buy'da 100 $ tasarruf edin
150 $ 'a varan indirimle, Apple & rsquo; ın Pro iPad'lerinden daha küçük olanı daha da çekicidir: bir iPad Air için ödeyeceğinizden çok daha fazlasına çok fazla güç ve o parlak ekranı paketliyor. Bu en taşınabilir Pro'dur, ancak daha az güçlü değildir. Yine, tıkladığınızda diğer kapasiteler farklı indirim seviyelerinde mevcuttur.

Neden biriPad ProbiriPad Air? İPad Pro hala Air'den daha hızlı, ekran biraz daha fazla piksele sahip ve 100 nit daha parlak ve Air'in sahip olmadığı ProMotion teknolojisine sahip. Bu, kaydırmayı daha yumuşak hale getiren ve Apple Pencil'ın daha duyarlı hissetmesini sağlayan ayarlanabilir bir yenileme hızıdır. Ayrıca Touch ID yerine Face ID'ye sahiptir.

Pro'nun daha fazla depolama alanı ve daha fazla hoparlörü var - dört hoparlörlü kurulumu bu kadar ince bir cihaz için şaşırtıcı derecede yüksek - ve Pro'da True Tone flaş ve 3D tarama için bir lidar sensör var; FaceTime kamerası portre modu ve Animoji sunuyor, ancak sonuncunun uzman kullanıcılar için sahip olması gereken bir özellik olduğundan emin değiliz.


Tüm iPad modellerinde bugünün en iyi fırsatları İndirimli Fiyat Yeni Apple iPad (10,2 inç, ... Apple iPad 10.2 (2020) Amazon $ 329 $ 299 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünYeni Apple iPad Air ... Apple iPad Air (2020) Amazon 599 $ Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünApple iPad mini (Wi-Fi, 64 GB) ... Apple iPad Mini (2019) Amazon $ 384,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Yeni Apple iPad Pro (11 inç, ... Apple iPad Pro 11 inç (2020) Amazon $ 799 $ 769 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Yeni Apple iPad Pro ... Apple iPad Pro 12.9 inç (2020) Amazon $ 999 $ 949 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter Kara Cuma satışları (ABD) için kılavuzlar