Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Şu anda Amazon Avustralya ile Garmin giyilebilir ürünlerinde %50'ye varan oranda tasarruf edin

Şu anda Amazon Avustralya ile Garmin giyilebilir ürünlerinde %50'ye varan oranda tasarruf edin

Karantina sizi üzdüyse, yeni bir şeyin zamanı geldi. Öyleyse neden tüm bu fazladan zamanınız varken yeni bir fitness hobisi almıyorsunuz?

Garmin, akıllı saatler söz konusu olduğunda pazar lideridir. Koşucuların favorisi olan premium fitness takipçileri, sağlık hedeflerinize ulaşmayı biraz daha kolaylaştırır.

Amazon Avustralya şu anda size markanın en iyi giyilebilir ürünlerinden bazılarında %50'ye varan indirimle Garmin yolculuğunuza başlama şansı sunuyor.

Venu, Forerunner 935, Fenix ​​6X Pro ve Lily modellerinde yüzlerce tasarruf edebilirsiniz. Hatta ailedeki gençler için Vivofit Jr.'da indirimler bile var.


Bu yüzden bugün kendinize yepyeni bir akıllı saat alın ve yeni fitness yolculuğunuza bugün başlayın.

Amazon AU'daki en iyi Garmin fırsatları


Garmin Venüs| 649 ABD Dolarıitibaren 398 ABD Doları(251 AU $ tasarruf edin)

Bu harika spor saat ilk olarak 2019'da çıktı ve şimdi Amazon'da neredeyse yarı fiyatına indi. Parlak bir AMOLED ekrana, güçlü pil ömrüne ve atabileceğiniz her şeyi takip etmek için eksiksiz bir fitness özellikleri paketine sahiptir. Ayrıca çevrimdışı müzik desteği de vardır, böylece telefonunuzu evde bırakabilirsiniz. Şimdi siyah/arduvaz grisi ve granit mavisi/gümüş 250 ABD dolarının üzerinde indirim.


  • smartwatch

Garmin Öncüsü 935 |749 ABD Doları374 ABD doları(375 AU $ tasarruf edin)
Garmin Forerunner 935, Forerunner 945'in yerini almasına rağmen hala oldukça kaliteli bir akıllı saat. 935 sadece 49 gram ağırlığında ve size iki haftalık (veya GPS modunda 24 saat) pil ömrü sağlıyor. Ayrıca size birinci sınıf koşu, bisiklet ve yüzme ölçümleri sağlayabilir. Siyah renkte yalnızca 374 AU$'a %50 indirimle Amazon Avustralya'da alın. Fırsatı Görüntüle

Garmin Fenix ​​6X Pro| 1,249 ABD Doları624 ABD doları(625 AU $ tasarruf edin)


Garmin'in mükemmel çoklu spor saatleri yelpazesi ucuza gelmiyor, ancak şimdi daha uygun bir fiyata birinci sınıf bir giyilebilir cihaz yakalama şansınız. Alışılmışın dışında olduğunuz zamanlar için birinci sınıf macera takibine ve GPS tabanlı haritalamaya sahiptir. Kondisyonunuzu tekrar harekete geçirmek için motivasyon arıyorsanız, Amazon'a gidin ve bunu kendinize ait yapın.

garmin zambak| 329 ABD Doları248 ABD Doları(81 ABD Doları tasarruf edin)
Garmin Lily, ekstra ince kordonu ve altın donanımıyla, şirketin bugüne kadarki en ince fitness takipçisidir, geleneksel bir akıllı saatten çok bir mücevhere benziyor, ancak yine de bir dizi aktivite izleme profiline sahip. kadın sağlığı izleme, akıllı telefon bildirimleri alma yeteneği ve daha fazlası. Bu anlaşma Sport sürümü için geçerlidir.Beyaz,Koyu morveGül Altın/Açık Tan.
Fırsatı Görüntüle

  • smartwatch

Garmin Vivofit Jr.| 99 ABD Doları49 ABD doları (50 AU $ tasarruf edin)

Çocuklarınız hareket etmeye ve ilerlemelerini takip etmeye hevesliyse, bu saat onlar için mükemmel bir saat. 12 aylık inanılmaz bir pil ömrüyle gelir, bu nedenle yeniden şarj etmeye gerek yoktur. Adımları, uykuyu izler ve 5m suya dayanıklıdır. Mini me'niz için Real Flower tasarımında sadece 49 AU $ karşılığında bir tane alın.