Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart'taki bu 12 metrelik Bounce Pro trambolinde 160 $ ​​tasarruf edin

Walmart'taki bu 12 metrelik Bounce Pro trambolinde 160 $ ​​tasarruf edin

Black Friday 2019 ve Cyber ​​Monday artık geride kalmış olabilir, ancak bu büyük perakendecilerin - Walmart, Best Buy, Amazon, biliyorsunuz - popüler ürünlerde tam da tatil için zamanında büyük indirimler sunmadığı anlamına gelmez. Bu yüzden, güzel bir hediye için pazardaysanız, bizi izlemeye devam edin.


Pingtwitter, son birkaç haftayı akıllı telefonlardan mutfak gereçlerine, tabletlerden oyuncaklara ve ses ekipmanlarına kadar çok çeşitli kategorilerdeki en iyi fırsatların tümünü titizlikle bulmakla geçirdi. Söylemeye çalıştığımız şey, birçok anlaşma gördük ve bu nedenle hangilerinin sıcak hangilerinin olmadığını biliyoruz.

Böyle sıcak bir anlaşma, bir muhafaza ve oyun ile mavi ve sarı renklerde mevcut olan Bounce Pro 12 metrelik trambolin içindir.

Bounce Pro Klasik Muhafazalı 12 metrelik Trambolin (Mavi / Sarı) | 329 TL | Şimdi $ 169 |Şimdi Walmart'ta mevcut
Herkes bir tramboline atlamayı ve zıplamayı sever, değil mi? Öyleyse, yapmasanız bile, Bounce'dan 12 metrelik devasa bir örnek üzerinde bu şaşırtıcı anlaşmayı ciddiye almalısınız. Siz - ve çocuklarınız, eminiz - pişman olmayacaksınız.Anlaşmayı Görüntüle


Noel yaklaşırken, şimdi onları ne alacağınız konusunda paniğe kapılmaya başladığınız zaman olabilir. Neyse ki, Walmart ve Bounce'un bir çözümü var: sınırlı bir süre için 329 $ 'dan sadece 169 $' a indirilen, muhafazalı ve etkileşimli elektron atıcı oyunu olan 12 fitlik bir trambolin.

Bounce Pro'nun da çok işi var: paslanmaya dayanıklı galvanizli çerçeve, bu yüzden her zaman pırıl pırıl yeni görünür; üzerine attığınız her şeye dayanabilecek bir atlama matı; UV dirençli ağ; ve onu kullanan herkes için ekstra koruma sağlamak için yastıklı yaylı kapaklar.


Sadece 169 $ 'a, bu gerçekten tatil sezonu için harika bir fırsat. Bununla birlikte, kullandığınızda sıcak sarmanızı tavsiye etmemize rağmen!

Günümüzün en iyi Üst Sıçrama Kolay Montaj Geniş Dikdörtgen Trambolin fiyatları Yukarı Çıkma 9 'X 15' ... Amazon Prime 1.759,99 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz